• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec, rady a povzbudenie pre nové snažilky

30. júna 2009 
no trosku rozmazane neva vidim. pyzamka pre chlapeckaaa. :grinning:
23. jún 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zajtra to prefotim cez den,, teraz tu mame pohromu burku jak svet... :angry: :angry:
23. jún 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hih pred chvilkou bola u nas. tak som ti ju poslala. :grinning:
23. jún 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no dievčatá u nás žiadna búrka neni.... kukávate rosalindu?
23. jún 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nemam joj plus. a moj muz obsadil tv a hrajka sa na xboxe tenis. akoze klasika. som odstavena :angry:
23. jún 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz nas opustila,,, dohovie ci nesla teraz k tebe perluska,,, rosalindu to je cooooooooooooo :astonished: :astonished:
23. jún 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi sa vratila naspat k nam lebo tu hrmi. :grinning:
23. jún 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja neviem, ale tu nič neni, klud na fronte....juli a zakolko ste kúpili tie podlahy???? lebo nam akurát priniesli do celého domu :grinning:
23. jún 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perluska cena za m2 je 5,5 eura..vy ste kolko dali?? :wink:

piki zas sa to k vam vratilo?? no fakt sila ,,, nas chlapcik-maznacik mi lezal pri nohach a sa bal,, :angry:
23. jún 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, mna ta burka vyhodila z prace, taky lejak, ze prud ma vyhodil, tak som sa aj potesila a ficala domov, ale isla som 20, lebo lialo, ze ani na krok nebolo vidiet :angry: a este aj buracka na dialnici, tak som zaujimavo obchadzala kolonu :grinning:
23. jún 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no juli - my sme chceli takú bianco podlahu - takú melírovú.... a tú sme pozerali v madarsku a mali ju za 300sk/m2 a tu nam ju dali za 265 Sk/m2, tak sme boli spokojní, potom sme si vybrali takú skoro bielu - myslím že je to buk? alebo dub? takú vyzerá ako kamen...a tú nam dali za 235sk/m2 tak sme spokojní, lebo sú kvalitné...ale dá sa vybrať myslím v diegu, ked je dobrá akcia.... ale ušetrili sme na obkladačkách tak sme to vrazili do kvality.....
23. jún 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme zas chceli taku tmavsiu a aj sa nam podarilo zohnat presne taku aku som mala predstavu a je tiez kvalitna, :wink: dokonca sme uz aj dvere objavili v podobnej farby...
takze robi ich pojde asi kupit ci objednat :wink:
23. jún 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je caute baby, vy uz zariadujete? aj ja chcem :frowning2: , ale tieto veci mam tiez uz vybrate, to mame kamosa a ten nam to preda lacno, len sa vraj nemam draheho pytat na ceny :angry: , to ma serie :angry: :angry: :angry:
23. jún 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juli a robi už ma robotu? lebo švagor zhána a v tejto kríze je to otras :frowning2: :frowning2: :frowning2:

lucul.... no po dvoch rokoch sme sa konečne dopracovali do tejto fázy...doteraz sme kupovali len cement, kleber, piesok a tak.... konečne niečo iné :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. jún 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie perlus nema,, na jednej strane sa jedujem ze este stale nic a na druhej strane ked sa teraz ma zacat s tou prebabkou a ja ze mam zakaz soferovania tak mi aj vyhovuje ze je doma,.. :wink:
23. jún 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perli tak to ti verim, ze je to prijemna zmena :slight_smile:
ja dufam, ze tiez uz pomaly budeme nosit na zariadovanie, teraz je tam len samy brajgel a sekacky, az mi je do placu pri tej rozbitej stene, ale co uz, treba rozvody porobit :grinning:
23. jún 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja som čím dalej bližšie k cielu tak tým viac som zúfalejšia....to asi tým koncom:slight_smile:))

ale narodí sa náš poklad a potom mi tou utečie do septembra.... tak sa moc teším
23. jún 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko baby :grinning:

tak ja som vcera zdrhla na skolenie, ani som sa rozlucit nestihla a dnes ma caka skolenie uz od 8.00 - takze toho moc nenapisem a este menej toho pocitam, kedze vy do 8.00 aj tak nic nenapisete :slight_smile:
24. jún 2009 o 06:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no už je 8:03 takže som to zmeskala..... a inak rozmýslala som, že by sme mohli založiť tú novú tému, a dali by sme jej názov - "Cosmic girl - tehulky, snažilky a maminy" hm?
24. jún 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale ja som este stale tu, este ti pankovia neprisli :grinning:
no ked uz tak, tak tam daj aspon mnozne cislo ze girlS :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no preto sa pýtam...dakujem za pedagogické usmernenie..... ale to bol návrh chcem aby sa vyjadrili aj ostatné a nech súnavrhy....
24. jún 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute zienky :slight_smile:

perlus tvoj nazov je vystizny. moze byt. keby sa ale chcel niekto orientovat tou nasou zvieracou risou, davam do placu nazov "vcielky, svinky, cicuse, bobry, kozicky a ine zvery sem!" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :grinning: ale to nam asi na koni neprejde, cooo? :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo este nazov: Kozmo Zoo alias prasačinky :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
listicka zdravi zoo :grinning: , cafteeeeeeee

tigi - mozem ti vybavit miestenku, a vezmeme si spolocnu izbu alebo samotku? :grinning: :grinning: :grinning:

perli pekny nazov, taky tu nikto nema, taky mily :slight_smile:
24. jún 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luculi - jednoznacne spolocnu, nech nam je tam veselo. :slight_smile: inak ja by som sa tam aj tak citila ako na dovolenke. :grinning:
24. jún 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tigi ani nehovor, ja by som tak potrebovala vypadnut, a tam ani mobil by som nemohla, tak parada, nikto by neotravoval aj jest by mi dali, co by mi chybalo :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko zoo .. hlasi sa zabka... :- :grinning: :grinning:
ako ?? vyspinkane?? :slight_smile:
24. jún 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli - ahojcek... no ja by som kludne este pospala :grinning:
24. jún 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierocka a ty si este tu?? pre nas super,, skolit sa mozes aj s nami :grinning: :grinning:
24. jún 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som hajala :pensive: , a hlavne sa mi dnes niiiiiiiiiiic nechce, keby lenivost kvitla tak je zo mna dnes jedna veeeeeeelka kvetinka :grinning:
juli ako? lezkas? dnes dufam nikam nejdes lebo bude na holu :grinning:
24. jún 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok