Pokec, rady a povzbudenie pre nové snažilky

perla200
23. jún 2009

skúsim založiť novú tému, ale neviem či sa mi to podarilo, alebo nie? tak šup sem kočandy moje

perla200
autor
25. jún 2009

no lucul...nechcelas om to tak spatne povedať, že malú vyplujem zo seba🙂)) uvidíme v stredu o týžden.....

lucul
25. jún 2009

ved ma uz poznas, ja to supnem hned rovno von 😀 😀 😀 , ved nejak sa musi dostat von
a nahodou som dostala pred par rokmi sexualnu vychovu ako sa dostane mimino do bruska, vraj to maminka spapa semienko a babo rastie, takze kade prislo dnu musi aj von 😀 😀 😀 😀 😀

lucul
25. jún 2009

babule lucim sa, idem do heinburgu, huraaaaaaaa 🙂
papa

perla200
autor
25. jún 2009

hej? no super....raz sa mojej kamošky jej dvojročná neter pýtala že ako sa dostalo bábätko do jej bruška, tak nič iné jej nenapadlo,len povedať, že ho spapala...a mala odvtedy sa jej strašne bojí, lebo si myslí, že papa malé deti.... 😀

vierka
26. jún 2009

dobre ranko babulky 😀

lucul - ja si tricka objednavam zo stranky www.3cko.sk - su kvalitne a mam s nimi dobru skusenost a je tam aj to tricko s Barbi 😀

perla200
autor
26. jún 2009

no čaute babulky...správa dna - zomrel michael jacskon..... a druhá, z tých štyroch tehuliek z rodiny aj tretia je už v nemocnici...a ked tá porodí potom ostáva len jedna a TO JA!!!!! panebože 😔 😔 😔 😔 😔 😔

vierka
26. jún 2009

perluska - a to kde si prosim ta na taku spravu dna prisla??????? 😅
no ty sa tym zbytocne popredu nestresuj, ze si na rada... neboj sa, zvladnes to... 😉

perla200
autor
26. jún 2009

na www.cas.sk

nestresujem ....teda už nestresujem, len sa fakt asi musím pobaliť že???? 🙂))) my nemame ani postielku poskladanú.... no len ma naplašilo, že to tak rýchlo ide a že už aj tá rodí.....

tigi
26. jún 2009

caute zeny 🙂

ano, MJ zomrel vcera poobede. 😔 dnes rano ma to vytiahlo z postele ked mi to manzo zakrical s obyvky. 😕 davala som mu este takych 10 rokov s tou starostlivostou ktoru si moze dovolit, ale hold, niekedy ani to nepomoze.

perlus no jo, zachvilku to bude, zacni balit! 🙂

perla200
autor
26. jún 2009

že tigi...ja už tri dni periem malej aj sebe veci....baby ja môžem fakt priniesť dve z pôrodnice a v pohode ich oblečiem.....no a tá dalšia teda nerodí už porodila..... tak som strašne stastná, že je vsetko ok....super!!!!!

tak už budú čakať len na simonku...ale predpokladam, že nase dieťa si dá riadne načas.....

vierka
26. jún 2009

tigi - no mna by dnes z postele nevytiahlo vazne asi nic 😀 sa mi voooooobec nechcelo dnes 😕 😨

perluska - no podla mna pobalena by si uz mohla byt - pre istotu... a manzo moze kludne zlozit postielku az ked budes v porodnici, ved to nie je nic take hrozne to poskladat 🙂

perla200
autor
26. jún 2009

no ked ja budem v pôrodnici tak povedal, že bude oslavovať až kým neprídem.... tak to pochybujem....ale od budúceho týždna vsetko nachystáme, pobalíme, aj seba, aj malej a tak.... nech mam s tým pokoj....

vierka
26. jún 2009

perluska - sak ti otroci, tak nachystat jednu postielku by nemal byt problem 😀 😝
my mame mu vyhodu, ze mozme vsetko hned porozkladat, kedze mame velikansky byt 😀

tigi
26. jún 2009

vierka - iba dnes? tebe sa nechce poslednych minimalne 10 tyzdnov! 😀 hm hm hmmmmm... cim to asi bude tehula??? 😝 😀

perlus a kde budes rodit?

perla200
autor
26. jún 2009

no aj my mame velký dom.... vierka!!! ale som poverčivá.... ani kočík nemam doma....

v Nových Zámkoch tigi

aveeva25
26. jún 2009

perla dakujem ti za otvorenie novej temy, ja som tu nova, doteraz som dva tyzdne len skumala co je kde a tak. je tu tak strasne vela tem, ze som nevedela, kde to bude pre mna naj a toto mi sadlo ako rit na serbel...diky...

vierka
26. jún 2009

tigi - no ja vaaaaaazne neviem cim to bude 😀 😀 😀
vidis, od teba som este chcela, ze ci by som sa nemohla s tebou buduci tyzden zviest do TT - v stredu a kludne aj cez tu dedinu, netreba priamo cez TT 😀

perluska - no ved ja kocik tiez nebudem mat doma, akoze trepat ho na stvrte poschodie, ja ho budem mat v kocikarni 😀

aveeva25
26. jún 2009

baby, prosim Vas, neviete mi niekto poradit? tiez som sa s manzelom "prihlasila" do rozmnozovacieho programu. ked som len tak bludila po tychto vsetkych forach, natrafila som na nejaku radu, ze pokial sa snazime o babo, je dobre pit alchemilkovy caj a femibion 400. ja tazky aktivista som bezala do lekarne, rozbalila som pribalovy letak od femibionu a nic take sa tam nespominalo. len to, ze je vhodny pre tehotne od 13. tyzdna tehotenstva az do dojcenia, ale ze sa odporuca aj snazilkam, o tom ani chyru ani slychu. mozete mi to niekto vyvratit alebo potvrdit? 😝

tigi
26. jún 2009

vierka - akoze "tu" dedinu mas na mysli co? akoze budmerice? a kde ta mam vysadit? pretoze tato cesta konci na vjazde do Trnavy pri mojej robote. to by si mala na polikliniku trochen daleko...

aveeva - ci sa tyka toho femibionu, neviem, este som o nom nepocula, keby tak femigard, to poznam. 😉

vierka
26. jún 2009

tigi - ano, presne tak som to myslela... ale ja to mam uz vykoumane, bud mi ide bud od pivovaru, alebo od cintorina - sice brutalna kombinacia, ale super by to bolo, ved ja sa dokazem prejst od mangelovej roboty na polikliniku uplne bezne, ved na injekcie som tam chodila a od vas to nie je zase az taky kus tiez 😀

aveeva - alchemilkovy caj poznam, ten som uzivala... to druhe mi nic nehovori 😅

leri
26. jún 2009

ahojte 🙂
aveeeva , ten femibion je zelezo s kyselinou listovou, nieco z toho podporuje vstrebavanie toho druheho, aj mne to v lekarni odporucali na zaciatku tehu, .......myslim ze by si to mala jest kvoli tej kyseline listovej, ale podla mna ti staci aj obycajna za 2 eura, nemusi byt femibion, ktory je ovela drahsi, .........skus to vygooglit,ale tak nejako by to malo byt

tigi
26. jún 2009

vierka - oukej teda, cinkni mi please este v utorok aby som ta rano nezabudla zobrat a mozme ist. 😉

lucul
26. jún 2009

cafte sunecky, tak som tu od dokyho, tentokrat je len jeden folik na lavej strane, prava je nejaka funkcnejsia ked tam boli minule dva 😀 , ale odteraz zaciname snazilkovat, takze plodeniu trikrat zdar 😀 😀 😀

aveeva - ja som pocula, ze ten femibion pri snazilkovani treba 800 nie 400, ale nie som si ista, to som nemala, mne kazali femi kvapky 🙂

aveeva25
26. jún 2009

diky baby, pomohli ste mi 🙂

perla200
autor
26. jún 2009

akože je nová téma založená....tak čo tu vlastne robíte ešte?

lucul
26. jún 2009

perli aka a kde? ja som dnes za blond, sorry vierka, som si pozicala blond stavy 😀 😀 😀

vierka
26. jún 2009

tigi - jasne, toho sa neboj, ja ta budem dovtedy este otravovat aj 5 krat 😀 lebo sa mi nechce ist do prace a potom sa trepat dokimu a zase spat - tak takto pojdem len od dokiho do prace 😀

lucul - zdar!!! zdar!!! zdar!!!! 😀 😀 😀

perla - tak v tej novej teme si asi len ty, lebo ja o ziadnej neviem 😀

aveeva25
26. jún 2009

jeee baby, sorry. to som ja sposobila chaos s novou temou. ja som len pri vstupe do tejto temy citala, ze perla otvorila tuto temu niekedy tento tyzden, tak som si myslela, ze je to nova tema. este raz sory, som nova, musim sa tu nejak porozhliadnut. ☹

bambi7
29. jún 2009

cafte babulky no ako sa mate?

vierocka pekne tyzdne naskakujuuuu tesimmm saaaaa 😵

my sa mame ok sice nas trapi brusko ale do 3 m je to bezne ....viac ma trapi ze nevie zaspat vecer to je horsie aj 3h jej to trva a place a place nic nepomaha....ked uz spi je to potom ok......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre