Pokus o bábo po reversal vasectomi
Ahojte
Mam priatela ktory mal spravenu vasectomiu a tu sme odstranili pred 2 rokmama a stale sa nam nedari otehotniet. Mate s tym niektora nejaku skusenost? Za odpoved vam dakujem xx
Vazektómia je nenáročný zákrok, pri ktorom sa vykoná sterilizácia muža. Pohlavné orgány sa nijako nepoškodia. Je však nezvratný, konečný, preto by o ňom mali uvažovať len muži, ktorí už nechcú ďalšie potomstvo...... Cize predpokladam ze sa vam ani nepodari otehotniet... To vam lekari nepovedali?

no, ja pokial viem, tak vazektomia je nezvratny zakrok, a muz uz sterilnym ostane kym mu semenovody neprisiju naspat, ale uspesnost znovunavratenia plodnosti je velmi nizka...mate spraveny spermiogram? ako je na tom? ty si na vysetreni u svojho gyn bola?