Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Pomohli vám homeopatiká k počatiu?

Snažíme saHomeopatiká
danushik
16. máj 2019

Ak áno,tak aké a kedy po začatí liečby sa pošťastilo? 🙂

janinah
16. máj 2019

škoda peňazí....

pribinak
16. máj 2019

To už skús radšej babku bylinkárku ako homeopatika, tie nefungovali, nefungujú a ani fungovať nebudú

vikusjk
17. máj 2019

@danushik ja si nemyslím, že homeopatiká nefungujú, ale ono princíp homeopatík je taký, že tebe môže zabrať niečo iné, ako zabralo niekomu inému. Lebo homeopat by mal hľadať príčinu u každého osobitne, a tá môže byť iná. Homeo je účinné, ale treba ísť k homeopatovi.
S tým ale nemám skúsenosť, čo je sranda, taká babská rada, moja mama na otehotnenie pila vaječný likér, domácky zarobený. Poradila jej to jej svokra, lebo nemohli otehotnieť so mnou. Že vraj to zohreje vnútro (šak alkohol zohrieva) a to vraj pomôže. Pomohlo :D
Ja som zas nevedomky možno docielila to isté, po dlhom čase neúspešného snaženia som len tak zo špásu, prvýkrát v živote, začala s kamoškou chodiť pravidelne do solárka (samozrejme nie kvôli tehu, ale len tak, nech som ja vápenka hnedšia). A práve vtedy sa zadarilo, v tom mesiaci. Možno náhoda, ale solárko tiež zohrieva :D

ptmt1011
17. máj 2019

Je tu skupinka homeopatia pre celú rodinu. Tam sa opýtaj

rybka16
17. máj 2019

Keďže v homeopatikách nie je po deklarovanej účinnej látke ani stopa, pomôcť ani nemôžu. Po braní homeopatík síce niekto otehotnie, ale určite to nebude vďaka nim. Časová následnosť nerovná sa príčinná súvislosť.

danianela
17. máj 2019

@danushik
Mne pomohli , ale nepriamo brala som ich na cosi ine a v ten mesiac som otehotnela. Pozerala som si ich účinok a daný liek mal naozaj aj moznost využitia pri problémoch s otehotnením a moja homeopatka mi to potvrdila. Liečim sa nimi par rokov. Homeo vedia dobre pomoct, len vam musia dat liek presne šitý na mieru a to je casto problem. Najmä ak si to ludia “ordinujú” sami🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre