Pomohli vám vitamíny Blue Fertil a Pink Fertil?

iwuskapoh
13. aug 2019

Ahojte chcem s a opýtať či niekomu pomohli tieto vytaminy

marinecka95
13. aug 2019

@iwuskapoh vôbec nepomohli . Za mňa zbytočne vyhodené peniaze

iwuskapoh
autor
13. aug 2019

@marinecka95 a inofolic combi ste užívali ? Lebo ja užívam už druhý mesiac zastial žiadna zmena stále len ms mi mešká už mesiac a stale mám kvvave Výtoky neviem či to nespôsobuje inofolic

marinecka95
13. aug 2019

@iwuskapoh áno presne toto spôsobil Inofolic aj mne. Pôvodne som mala cyklus 28 dni s ovuláciou na 14ty / 15ty DC. Akonáhle som začala užívať Inofolic všetko sa pokazilo. Môj cyklus bol 38 dní - ovulácia 26 deň. Ďalší cyklus meškanie, týždenne špinenie a bolo to celé zle. Nakoniec som sa dozvedela že Inofolic je primárne určený pre ženy s Polycistickymi vaječníkmi 🤔. V súčasnej dobe neberiem žiadne doplnky okrem kyseliny listovej ktorá je dôležitá pri delení buniek a raste zárodočných tkanív v tehotenstve- dôležitý je aj pred tehotenstvom.

iwuskapoh
autor
13. aug 2019

No zbytočne vyhodené peniaze už 70€ som minula za zbytočne tabletky a iba sa mi skomplikovalo ani ms som nemala iba celé 2 mesiace spinenie mam

marinecka95
13. aug 2019

@iwuskapoh plne súhlasím. Tieto doplnky skôr uškodia ako pomôžu a zvlášť ak máš pravidelný cyklus a žiadne problémy.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre