Pomohol vám Femibion k otehotneniu?
Žienky som tu nová chcela som sa spýtať či má niektorá skúsenosť s femibionom či pomohol k tehu a podobné skúsenosti.. zatiaľ ďakujem 🙂
Ďakujem moc mi to pomohlo.. som síce mladučka ale kúpila som si ho aj tak uvidíme teda dobrú👼
Odporucam akukolvek tabletku s kyselinou listovou,dopomoze sa telu pripravit na pocatie resp.tehotenstvo.Mne gynekolog odporucil femibion,tak som brala ten.Zdrava strava a pohyb dopomozu tiez.drzim palce
Ja som si prave kupila sieste balenie a stale nic... ale priciny su asi inde... ☹
ja som užívala dva mesiace a zadarilo sa, len teraz neviem, či mám prejst na dvojku v druhom trimestri, aby som zase nemala velké bábo.... alebo prejdem uz na nejakú obyč. kyselinu listovú....
Na internete sa dajú zohnať oveľa lacnejšie.. Stránku konkrétnu neviem ale treba sa pošprtat po nete a oveľa lacnejšie ako v lekárni
@huahua hej vážne? No ta si vynašla Ameriku.. Kúpila som si viac balení naraz
Tak ja ho začnem používať od pondelka 🙂 zatiaľ je to len mesiac aj troška čo sa snažíme tak uvidím.. ja som zaň dala 23 e ale čo to je oproti láske na celý život 😂

Ja som ho začala užívať a po mesiaci sa zadarilo, možno náhoda možno pomohol neviem, uvidíme pri druhom pokúšani sa ;)