Pomôže Inofolik k otehotneniu?

miskamichalka
5. jan 2020

Ahojte, snažíme sa síce krátko (4. mesiac), no študujem si, čo a ako. Lekár mi samozrejme pri preventívke povedal, že po 4. mesiaci snaženia je skoro niečo riešiť, ale odporúčal mi výživový doplnok Inofolik. Momentálne už asi pol roka beriem denne vit. C a kyselinu listovú. Myslíte si, že Inofolik pomôže, alebo je to zbytočné? Vždy čakám len na príchod menštruácie, pretože ja mám príznaky tehotenstva skoro každý cyklus, aj keď sme sa nesnažili. Bolesť prsníkov, časté močenie, únava, či prežieranie pred menštruáciou, to sú pre mňa normálne predmenštruačné príznaky. Ďakujem Vám za každý postreh a skúsenosť, či radu ♥

lucinka1988
5. jan 2020

@miskamichalka cely život som mala nepravidelnú ms a ako som začala brat inofolic combi, do 2,5 mesiaca som bola tehotná, dodnes to považujem za zázrak. Či to bolo inofolicom je vo hviezdach 🤷‍♀️Snažíme sa teraz o druhé a rozmýšľam, že ho začnem užívať zas..Beriem síce kyselinu listovú, ale inofolic by mal byt účinnejší

miskamichalka
autor
5. jan 2020

@lucinka1988 Velá vďaka za odpoveď. Hádam sa aj nám zadarí a Vám držím palce ♥

lucinka1988
5. jan 2020

@miskamichalka ďakujem pekne, tiež Vám držím palce 💪💪

nevludna
5. jan 2020

@miskamichalka inofolic obsahuje kys.listovu a este jednu latku, ktora podporuje dozrievanie vajicok. Takze je to urcite viac ako len kyselina listova. Tiez mam kupeny a od noveho cyklu (ked pride), ho zacnem tiez brat. Drzim palce

@lucinka1988 a preco si sa rozhodla pre combi?

sandrusa777
5. jan 2020

Ktory den cyklu ho zacinate brat?alebo ako sa ma uzivat?

lucinka1988
5. jan 2020

@nevludna mne ten combi odporučila endokrynologicka a ja som ďalej neskúmala, či je lepší ako obyčajný, užívala som iba ten 🤷‍♀️

natalindaaaaa
5. jan 2020

@miskamichalka ja som si inofolic davala koli tomu aby ovulka prisla skor, kedže som ju mavala 20-26DC a teda potom som mavala aj dlhe a nepravidelne cykly.
@nevludna
@lucinka1988 combi je pre ženy, ktoré majú viac kg, aspon tak mi povedal lekár

miskamichalka
autor
5. jan 2020

@sandrusa777 Vraj ho žena môže brat hneď, keď sa kúpi. Nie je to liek, ale výživový doplnok. Píše sa v príb. letáku jeden sáčok denne, ale mne lekár povedal, že kľudne môžem ráno aj večer.

miskamichalka
autor
5. jan 2020

Ak budem brať Inofolik, samotnú kyselinu listovú už brať asi nemám, však?

lucinka1988
5. jan 2020

@natalindaaaaa tak to som netušila, možno kvôli nerovnováhe hormónov mi ho odporučila, ja mám 177 cm a 58kg, tak vlkvoli váhe to určite nebolo

nevludna
5. jan 2020

@miskamichalka mozes, lebo v inofolicu je len 200mg, denne by zena mala brat 400mg-800mg.

natalindaaaaa
5. jan 2020

@lucinka1988 tak to veru urcite nie koli vahe pri 58kg 😣

wejuska7910
5. jan 2020

@nevludna combi je vhodny pre zeny s pcos

z1984
5. jan 2020

Premna bol inofolic strata penazi . Aj.som zacala priberat a.myslim si ze to bolo ním. A aj mi rozhadzal cyklus

sandrusa777
5. jan 2020

@miskamichalka dakujem za info🙂

123369
6. jan 2020

@miskamichalka mne tiež pomohol inofolic, alebo ako bolo spomenuté aspoň si to myslím,brala som ho mesiac a hneď v ten mesiac som aj otehotnela, tiež pre mňa obrovský zázrak.Mam pcos., preto som sa bála že sa budeme dlho dlho snažiť.

aalzbetkaa
6. jan 2020

@miskamichalka ahoj. Sestra sa už snažia cez dva roky, brala aj inofolic, aj alchemilkove čaje pila a kadečo a stále nič. U Dr boli, obaja sú zdraví. Ak by ste našli nejaké riešenie na "mimčo" tak mi prosím napíšte 😊

123369
6. jan 2020

@aalzbetkaa obávam sa, že konkrétne riešenie nieje,moja kamarátka sa s priateľom snažila veľmi dlho,dokonca bol priateľ ten čo nebol celkom ok.Tak sa objednali na umelé.Po prvý krát to museli zrušiť lebo ona ochorela, tak druhý termín mali teraz na začiatku roku,no minulý rok začali riešiť svatbu a zrazu iné myšlienky a bum,asi mesiac po svatbe zistili, že sa zadarilo a teraz už len čaká na ten zázrak maličký.Tam bude ten pes zakopaný, netreba to siliť a prísť na iné myšlienky.

natal4
7. jan 2020

Ja infolic beriem teraz druhy mesiac a druha ms mi kvoli nemu meskala 16 dni.. Ked prisla tak som mala nenormalne krce 3 dni v kuse a to ja mavam uplne bezbolestny prichod. Este mam jedno balenie infolicu a uz ho brat nebudem

miskamichalka
autor
9. jan 2020

Jaaaj dievcata, ja to asi ani nepotrrebujem 🙂 robila som si testik a jeee to taaam

natal4
9. jan 2020

@miskamichalka gratulujeeeeem 🙂

natal4
31. jan 2020

Zas mi ten infolic posunul cyklus.. Uz mi meska 5 dni a boli ma vseeeetko.. Test ani nerobim, tento mesiac som si povedala, ze sa uz nejdem stresovat.. Ked to bude mat prist, tak to pride..mam uz len par tabletiek doberiem to a uz si ho nekupim 👌

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre