Poraďte ozaj dobrého gynekológa v Bratislave
Ahojte zienky 2r SA snazime otehotniet (mam takmer 40!!!) a potrebujem ozaj super odbornika nakolko pri svojom lekarovi mam pocit ze viem o danej problematike viac ako on sam hlavne mi vacsinou nevie odpovedat na zakladne otazky.... dakujem moc za kazdy prispevok ☺
@kulumulu123 mojím ženským doktorom je doktor Milly a taktiež je podľa môjho názoru veľký odborník! Mne vyhovujú jeho služby a taktiež prístup. A preto som sa rozhodla ti ho poradiť. Držím palce 😉 🙂
@terezia1477 sme sa tu aspoň dve zhodli🙂🙂 Chodíš k nemu už dlho? Čo hovoríš teraz na jeho novú ambulanciu??

@kulumulu123 nemam skusenost s problemom otehotniet, ale velmi dobru skusenost mam s Mudr Sebikovou u Kocha. Okolo 40tky, podla rozhovorov vidno, ze sa neustale vzdelava v obore. Super starostlivost v tehu, pri porode aj v ramci beznej starostlivosti. Vzdy mam pocit, ze ma zaujem riesit problem a je empaticka