Posvätné miesta a otehotnenie

9. aug 2023

Ahojte dievcence….snažime sa o babo a aj keď som povedala na začiatku, že ja určite nebudem tá, ktorej z toho “prepne”, tak sa to stalo a po každom neúspešnom pokuse s prichádzajúcou menštruáciou mám aj poriadne “depky” a smútok na duši.

Snažím sa s tým pracovať ako sa dá, no mám na vás jednu otázočku. Viem, že sú všade na svete miesta, o ktorých sa hovorí, že sú akoby miestami plodnosti, prípadne miestami, kde sa sny mať bábo plnia. O takých miestach v zahraničí viem, no počula som, že by sme mali mať také miesto aj niekde na SVK, tuším na strednom Slovensku? Nevie mi niektorá z vás poradiť? 🙂

Prosím vopred nekomentovať zbytočne, ak neviete odpovedať….ušetrím písanie tým, ktoré by mi tu chceli napísať, že to je blud a že to takto nefunguje. Viem, že aj toto je 99% o psychike, uvedomujem si, ale mne by to naozaj pomohlo 🙂

Ďakujem.

h2
10. aug 2023

@mirjam82 Áno, na lavičku s dvojičkami som zabudla, tej som sa vyhla oblúkom! 😂

luciah187
10. aug 2023

Ak ti nie je daleko (blizko to zial nie je), tak vo Frantiskovych Laznach je socha chlapceka, ktoreho sa treba dotknut. Ja som bola (nie kvoli tomu, ale reku, ked uz som tam). Mam tri deti 🙂

olivia1425
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olivia1425
10. aug 2023

Autorka - volá sa to jaskyňa mlieka v Betleheme, ak by si mala niekoho kto by tam šiel tak si pýtaj nech to donesú odtiaľ " prášok" ktorý sa pije, ja som tam nebola, ale vraveli mi že tam hromada fotiek deti a dávkovaní od rodín z rôzneho sveta ktorým to pomohlo.ja sama som to dostala ako dar 😊

olivia1425
10. aug 2023

A ešte odporúčam modliť sa novenu

lenkakravcova
10. aug 2023

Miesto otehotnenie neovplyvní. Nemá ako. Ale viera v Boha je už iná vec. 🙂 to j v tom dôležitejšie.

42:49. "Bohu náleží kráľovstvo nebies a zeme. Stvorí, čo chce. Dáva, komu chce, deti ženského pohlavia a dáva, komu chce, deti mužského pohlavia"

jasminam
10. aug 2023

k tym Bojniciam sa pridam aj ja ,v 2012 v juli sme boli v Bojniciach,tiez nas dal sprievodca usadit ako chceme a ze ked chceme dieťa,na lavu stranu chlapec a pravu dievca.
V 2013 som porodila syna 😄
takze za mna Bojnice urcite

taktotedanie
11. aug 2023

Ked ta viera posuva vpred je tu myslim aj nejaka skuoina veriace snazilky ci take cosi, tie zeny maju isto preskumane vsetky taketo putnicke miesta opytaj sa aj tam

kvadrinkaaa
14. aug 2023

My sme boli na vylete v Piešťanoch a v centre je katolícky kostol, tak sme sa isli pomodliť. Bola som necelé dva mesiace po potrate. V tom kostolíku bola kniha prianí (neviem presne ako to funguje, ci sa to číta po omši alebo co, ale bolo tam veľa želaní) a ja som si poprosila, aby sa otehotnela a na dalsi mesiac som otehotnela. 😘

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre