Potrat po inseminácii

ufa
9. nov 2011

ahojte tri roky som sa pokusala otehotniet, podarilo sa mi to az po inseminacci na prvy raz, velmi sme sa s manzelom tesili 😀 na vytuzene dietatko no v 22tt mi praskla plodova voda a musela som potratit. Som po konizacii a rekonizacii krcka maternice, to bol asi problem aj pre otehotnenie. Ma niekto skusenosti ake to bude v buducnosti s otehotnenim? Na nete citam ze potraty sa zvyknu opakovat da sa vobec este otehotniet? Mam velmi zmesane pocity a obavam sa toho vsetko sa to stalo len pred tyzdnom ☹

anjelicek26
9. nov 2011

@ufa - uprimnu sustrast. Ak si otehotnela raz, mozes aj druhy raz, ale tentoraz rizikove tehotenstvo, nohy hore, krcok maternice zasit a pod stalym dohladom lekarov. Ako prve by som si nasla velmi velmi dobreho gynekologa, starostliveho, co na teba dohliadne.

ufa
autor
10. nov 2011

@anjelicek26 ahoj najhorsie je to ze ja mam super gynekologa, rizikove bolo aj toto takze lezat a presne nohy hore a neustale navstevy gynekologa...krcok ma poslal zasit ale na gyn. oddeleni v nemocnici to vobec neriesil az ked bolo ,,po vsetkom,, mi povedali ze na to mysleli pakovia urcite budem riesit inu nemocnicu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre