Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Pozitívny test po menštruácii - stalo sa to aj vám?

nikoletka1986
4. feb 2020

Dievcata.... mate s tym skusenosti??? 25.1. som mala dostat MS. Mala som divne pocity. Bolestive prsia. Mala som pocit, ze by som mohla byt tehotna. Ale 27.1. mi prisla MS. Bola uplne normalna. Nie len spinenie. Dnes som ale bola v obchode a zo zvedavosti som si kupila tehotensky test. A teraz vecer som ho aj vyskusala... a vysiel mi pozitivny. Je to pre mna prekvapenie po tej menstruacii. Posielam aj test ...

smolinecka
5. feb 2020

@nikoletka1986 ano, vcera mi pichli injekciu na potrat 😔 kym nemas bolesti a spinenie nemusi to nic znamenat, mysli pozitivne, drzim ti palce 😘

nikoletka1986
autor
5. feb 2020

@smolinecka ja by som dnes mala byt tiez podla MS 10 DC. Zatial sa citim OK.
Ja drzim palce tebe aby sa cim skor zadarilo a hlavne do stastneho konca. 🙏❤

smolinecka
5. feb 2020

@nikoletka1986 ❤❤❤

nikoletka1986
autor
6. feb 2020

@smolinecka @mima1 posielam moj dnesny test. Ten dolny...

mima1
6. feb 2020

@nikoletka1986 podla mna je tmavsi. Drzim palce nech je tam drobec 🙂

darci17
6. feb 2020

@nikoletka1986 aj podľa mna silnejší, vyzerá to pozitívne 🍀

nikoletka1986
autor
6. feb 2020

@darci17 @mima1 dakujem 🙏❤ skusim este v pondelok. A potom sa objednam na vysetrenie.

smolinecka
6. feb 2020

@nikoletka1986 vyzera to skvele 😍🙏🙏

nikoletka1986
autor
6. feb 2020

@smolinecka ale dnes mam dost silne krce.

derdia
6. feb 2020

Ja by som pockala kludne aj dalsie 4 tt...ved aj tak nic nezmozes...pojdes tam teraz,nebude vidiet srdiecko,zbytocne budes stresovat ...ked pojdes v obdobi mesksjucej druhej ms malo by tam byt uz vsetko hotove😄

pehavcek
6. feb 2020

Ahoj. Ja ti velmi drzim palce aby bolo vsetko ok len ti chcem povedat ako to bolo u mna.mne zistili tehotenstvo z krvi v den ocakavanej ms. O 5 dni som zacala krvacat.potom som chodila na krv este niekolko tyzdnov ci hcg klesa a cca o 3-4 tyzdne bolo na nule. Doktor mi vysvetloval, ze hcg po potrate (aj takomto vcasnom kedy este nic nebolo na ultrazvuku) klesa postupne. Ale hcg sa nevyplavy zo dna na den. Verim ze to nie je tvoj pripad ale teoreticky si mohla byt par dni tehotna a neuchytilo sa. Este ma upozornovali, ze v pripade silnych bolesti ist na pohotovost na gyndu lebo moze ist aj o mimomaternicove tehotenstvo. Ja by som na tvojom mieste zavolala doktorovi a riadila sa jeho pokynmi.Naozaj mozes byt tehotna a mat este menzes ale nemusi to tak byt. On ti povie najlepsie kedy mas prist. Drz sa a velmi drzim palce

nikoletka1986
autor
6. feb 2020

@pehavcek tiez ai presne to iste myslim a toho isteho sa bojim, ze sa to neuchytilo a HCG klesa postupne . Pomaly. Aj ked verim, ze to je OK. Bolest trvala asi 10 minut a teraz som OK.

pehavcek
6. feb 2020

Viem si predstavit ako sa citis. Neistota, strach. U nas to bol prvy uspech po styroch rokoch. A hned bolo po radosti. Ver mi presli sme si kadecim. Znovu som otehotnela presne o rok. Cize po piatich rokoch snazenia. Drobec nam uz zacal chodit do skolky a stal za to vsetko cim sme si presli. Nie je to vsak lahke pre psychiku. Daj vediet co je s tebou. Velmi ti prajem aby to dobre dopadlo.

nikoletka1986
autor
6. feb 2020

@pehavcek hej. Presne tak sa citim. A som aj smutna. Ale nechame to na prirodu. Uvidime. A urcite dam vediet. Zatial ani o pozitivnych testoch nikto z rodiny nevie. A ani moj partner.

ninazoja
6. feb 2020

@nikoletka1986 keby HCG kleslo tak čiarka na teste by bola bledsia. Tebe pekne stmavla tak snáď je všetko v poriadku 😉

smolinecka
6. feb 2020

@nikoletka1986 ja by som isla k doktorovi nech sa pozrie, za to nic nedas, nic s tym nespravis takze ak to bude dobre alebo zle uz je to rozhodnute tak radsej by som to zistila cim skor. Ja keby som teraz nesla okamzite ked sa mi nieco nezdalo tak by som sa urcite nevyhla operacii alebo aj prasknutemu vajcovodu... radsej chod nech ta pozrie, povie ze je vsetko ok, hcg krasne stupa a budes mat dusu na mieste ☺️😘

nikoletka1986
autor
8. feb 2020

@smolinecka tak som dnes isla na pohotovost. Nechali si ma tu. HCG 970. Ale zatial v maternici nic nevidia. Musim zostat do utorka a uvidia ako vstupne HCG. Moze to byt uplne normalne tehotenstvo ale aj mimomaternicove.

smolinecka
8. feb 2020

@nikoletka1986 to je dobre ze si ta nechali aspon ti nic nehrozi, dufam ze ta coskoro pustia domov aj s bijucim srdieckom tam kde ma ❤

nikoletka1986
autor
8. feb 2020

@smolinecka v pondelok urobia kontrolne odbery.

maciatko950
9. feb 2020

@nikoletka1986 ahoj citam tvoj prispevok mozno mi poradis ms mi meskala 6 dni na 7 den som mala bolesti podbruska krížov striedanie zimy tepla a aj zvracanie rano to bol teraz piatok cakala som ze sa ms rozbehne ale len slaba prisla a este vcera som trocha krvacala dnes uz len ked sa utriem predtym test ukazoval iba dusika myslis ze by som mohla byt v tom ako ty si dopadla si tehu

nikoletka1986
autor
9. feb 2020

@maciatko950 skus este test. Ja som mala ms uplne normalnu. Ja mam podozrenie na mimomaternicove tehotenstvo. Preto som aj v nemocnici.

maciatko950
9. feb 2020

@nikoletka1986 drzim palce aby to bolo normlne tehu

nikoletka1986
autor
9. feb 2020

@maciatko950 dakujem. 🙏❤

maciatko950
9. feb 2020

@nikoletka1986 kolko po ms odporucas testnut

nikoletka1986
autor
10. feb 2020

@maciatko950 hned po vynechani mozes. Uz by ti mohlo ukazat aspon dusika

nikoletka1986
autor
10. feb 2020

@smolinecka tak to mam rovnako ako ty 😔 mam sa rozhodnut pre injekciu alebo operaciu.

smolinecka
10. feb 2020

@nikoletka1986 ach to ma strasne mrzi moja 😭😭 a su si isti na 100%? Nasli nieco mimo? Mne pichli injekciu..

nikoletka1986
autor
10. feb 2020

@smolinecka aj mne. Nieco videl na pravej strane. Ale normalne tehotenstvo uplne vylucil.

smolinecka
10. feb 2020

@nikoletka1986 neboj vsetko bude ok a aj my sa coskoro dockame nasich babatiek ❤

nikoletka1986
autor
10. feb 2020

@smolinecka trochu ma teraz boli podbrusko