Pozitívny TT a cysta na vaječníku

domiso
7. feb 2019

Ahojte, chcem sa opýtať, meškala mi 4 dni menštruácia mala som pozitívny test, bola som u gynekológa tehotenstvo na usg nevidel ale zistil mi cystu na vaječníku. Keď neprídem menzes mám ísť za 2 týždne na vyvolávačku. Je možné že som tehotná a nebolo to vidno na ultrazvuku?
Vďaka za odpoveď.

zuzkapatrik
7. feb 2019

@domiso je možné, ze je ešte skoro na usg, no je aj možné, že by išlo o mimomaternicové tehu. To len z vlastnej skúsenosti hovorím, a zažila som oba prípady. Držím palce, aby sa bhcg zvyšovalo a o dva týždne uvidí fazuľku.

domiso
autor
7. feb 2019

@zuzkapatrik ďakujem za odpoveď a mimomaternicové by nebolo vidno na usg?

mimka11111
7. feb 2019

@domiso ahoj,tehotenstvo ešte vôbec nemusí vidieť,je priskoro a cysta môže byť kľudne tehotenská,tiež som ju mala

veronikaszabova
7. feb 2019

@domiso z mojej cysty je dnes 4.5 rocny chlapec.

lubik87
7. feb 2019

@domiso pri prvom som mala pozitívny test a cystu na pravom vajecniku ako pomaranč ..po mesiaci sa cysta vstrebala a srdiečko rozbúchalo 🙂

zuzkapatrik
8. feb 2019

@domiso je to možné, mala som to uhniezdene na mieste, kde to našli, až pri laparoskopii. Ale v tvojom prípade si myslím, že je skoro na závery. Určite ak ciarka na teste silnie, vydrž a o týždeň dva zopakujte usg. Držím silno palce 😘

domiso
autor
10. feb 2019

môže takú čiarku urobiť cysta?

mimka11111
10. feb 2019

@domiso nie

bobricek1979
10. feb 2019

@domiso určite nie toto je tehotenstvo

zuzkapatrik
11. feb 2019

@domiso toto je urcite tehotenstvo, ciarky su krasne silne toto bude super. Nevidel na usg, lebo bolo mozno este malicke.... drzim palce a ver, ze to dobre dopadne 😘

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre