Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
12. aug 2009

inac adulik adulikova je adulik?

orsulka
autor
12. aug 2009

😀 😀 😀 😀

opytam sa tej kamosky, co byva v Pezinku????????? viem, že teraz je tam......ale neviem kedy zas pojde do PD a spat do Pezinku.....

sincerity
12. aug 2009

no a nebolo by to jednoduchsie tou postou? peniazky by som ti poslala potom na ucet.....

labutienka
12. aug 2009

orsulka - to baby isto takto výhru zariadili, keď si to tak perfektne zorganizovala 😉 😀

orsulka
autor
12. aug 2009

sincer.......tak oki.....daj mi do IP adresu kam to poslat, a skusim to nejak dobre zabaliť, nech sa to neposkodi..... a napis mi aj na kolko to mám dať poistiť....a poslem...

tak ja balim pre slnecnik a domov......prajem pekny zvysok dna.....

hviezdy Chvojnice!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 😉 😉

sincerity
12. aug 2009

ok orsul.... poslem... opytam mareka na kolko, ale to nebude moc....

este je tu moznost sa stretnut pocas vinobrania.... ale nechcem ta tym otravovat aby si vlacila nejaky blesk... a ked budes hlavne s kamaratmi....

laxity
12. aug 2009

sincer...ty sa chystáš na Pezinské vinobranie? Dúfam, že na Modranské nie....lebo po minulom roku...neviem neviem 😀 😀 😀

labutienka
12. aug 2009

no majte sa pekne, babule 🙂
a pekný večer 😉

sincerity
12. aug 2009

no jasne ze idem aj na modranske.... ale len s konikom 😀 😀 😀 teraz nie modrym, ale jurkom 😀

laxity
12. aug 2009

určite tam bude aj koník, ten by si takú atrakciu nenechal ujsť 🙂

nelia
12. aug 2009

Babuľky, ja som už cez deň nemohla na koníka.. hrúza... potom som mala na návšteve kamošku so 7-mesačnou dcérou... A teraz pečiem rybičky a ideme papať 🙂
Ivi, takže v septembri do toho ideme spoločne.. no ja neviem ešte aký budem mať protokol.. ja teda dúfam, že krátky.. nech už to malinké spinká v brušku 😝 🙂

lilienka13
12. aug 2009

ahojte babulky, v prvom rade som veeeeeeeeeelmi smutna, ze mi nevysla ta spolocna chata s vami 😢 , ale hadam, este nejaku zorganizujete, nie? 😅 ... a slubujem, ze uz urcite dojdem ... 😉
... bohuzial nemala som moznost skor sa dopracovat k pc a tak sa vam ozyvam az teraz ... urcite ste sa mali super, ale nic ine som ani necakala 😉

neli: ahoj moja, skoda, ze sme sa nestretli aj osobne, ale ved este nie je koniec sveta, nie? 🙂

... drzim vam vsetkym palce kocky, co sa tyka toho septembra, ktore ste sa rozhodli do toho ist a verim, ze teraz to uz urcite vyjde ...

lax aj labutienke srdecne gratulujem k tehotenstvu a silne drzim palceky, aby vsetko dobre dopadlo 😵

nelia
12. aug 2009

ahooooooooooooooj Lili 🙂 🙂 🙂 ... naša stratená východniarka... ale my sme Ťa na tej chate spomínala... TA NE? povedzte baby... 😀 😀 .. neštikútalo sa Ti? 😉 .. fakt veľká škoda, že si nemohla prísť, ale dúfam, že bude aj nabudúce...
A ako dopadla dovolenka? Prišli ste traja??? 😕 😅 😅

sincerity
12. aug 2009

ahojte babule....

veru lil sme ta naspominali... sa ti urcite muselo stikutat...

babulky, ja zajtra nebudem asi cely den na nete.... idem do inej firmy robit papiere, velice sa mi chce.... 😠
bez pristupu na net....

takze moc toho nenapiste, aby som nemusela dlho citat 😀

majte sa pekne

lilienka13
12. aug 2009

ahoj neli 🙂 ... na dovolenke bolo fajn, ale nakoniec aj dost dlho (dokopy aj s cestou sme tam boli 16 dni), no a moj drahy manzelik uz posledne 4 dni otravoval, ze on sa nudi a chce uz ist domov 😝 ... no nemala som male dieta, tak mi ho nahradil moj muzicek 😉 😀 😀 ... ale inak bolo fajne ... jednine, co mne vadilo bolo, ze boli na mori stale vlny, tak som nemohla velmi plavat, len poskakovat vo vlnach, ale hlavne, ze som bola pri mori a dychala ten uzasny vzduch 😉
... bohuzial, urcite sme traja nedosli, lebo hned po prichode domov dosla aj mrcha 😝 ... ale vlastne som aj celkom rada, lebo v Bulharsku som chytila alergiu na slnko, cela som sa vyhadzala nejakymi pupencami a aj som sa trosku zlakla, ci by to malicke neposkodilo ☹ ... takze v podstate je vsetko tak, ako ma byt 😉

lilienka13
12. aug 2009

a viete, ze jeden den sa mi aj dost stikutalo 🙂 ... len neviem, ci to bolo akurat cez vikend ... 😀

lilienka13
12. aug 2009

tak zatial sa majte krasne, zajtra sa vam ozvem ... dobru nocku 🤐

nelia
12. aug 2009

Sincer, ja toho zajtra asi zase moc nepopíšem, neboj.. mám toho v robote veľa 😠
Lili, neva.. tak aj Tebe to vyjde v septembri a budeme tehuľkovať spolu 😉.. s alergiou na slnko mám tiež skúsenosti.. ja som ju chytila v Grécku..
Dobrú noc 🙂

adulik76
13. aug 2009

dobré ránko, ale ste toho popísali..... kým som to všetko poprečitovala, som si aj mákla. Ja som včera musela utekať pre muža do Nemšovej a hneď páliť do TN k neurológovi na kontrolu s ním, lebo mal napísanú kontrolu až na pondelok, ale sestrička volala, že od pondelka majú dovolenku, tak som lietala s autom jak divá.

hej, sincer som to ja, zaregistrovala som sa asi už dávnejšie, ale som na to aj zabudla, lebo tam nechodím. A keď som si robila poriadky v mailovej schránke, tak som našla aj prístupové kódy, tak som tam teda šla a pokukala vás. No, neviem, ako sa dostať k albumu, som nejaká tupá, budete mi musieť dať nejaký rýchlokurz.

A JA SOM DNES POSLEDNÝ DEŇ V PRÁAAAACIIIIIII, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ, JUPÍ,

orsulka
autor
13. aug 2009

ahoj ahoj ahoj........
tak som dnes druha...asi na nete, neviem či aj v praci 🙂)))))

lilienka.....tak vitaj spať domka, tak 16 dni dovolenka a pri mori to by som brala hned a zaraz...!!!! 😉 😉

adulik........no o tvojej "mesačnej" dovolenke ani nehovorím, tá zas bude v prirode 🙂))))

inak u mna ovulka prebiehala v pondelok...mala som take bolesti v podbrušku na lavej strane že až...!!!!! tak ja neviem, ale cim som starsia, tak to ovela viac citim..... aspon viem, že je 🙂)))

dnes tiež kopec prace, ale zvladnem.....šak čo ine mi ostava??????

dincer...a do vinobrania Vam taen blesk nebude chýbat????? vcera sme volali este s jednym kamosom ci pride z Pezinku na akciu v piatok, že by ti to zobral, ale asi nepride.... ☹ ☹

orsulka
autor
13. aug 2009

a inak vcera sme boli zobrat ten slnečník...tak to normálny velky.......COCA-COLA 🙂))))))))))

nelia
13. aug 2009

Dobré ránko 🙂
Včera mi chalani "opravovali" internet a ja som zvykla byť na koníka prihlásená automaticky.. no a dnes si to žiadalo heslo a ja som ho zabudla.. tak som už skoro začala panikáriť, ako to bez koníka prežijem 😝 .. našťastie sa heslo dalo zaslať na mail 😅 😅
Adu, tak si ten posledný deň poriadne "uži"... v preklade.. nič nerob 😝 😀
Orsul, aj ja som mala ovulku asi v pondelok.. ale čo z toho, keď vieme, kedy je, ak sa napriek tomu nedarí 😕 😠

nelia
13. aug 2009

WOU 🙂))

orsulka
autor
13. aug 2009

nelia......nič to Neli......berme si to pozitívne... niektore ju trebars ani nemaju....

on ked si to vieš spravne vysvetliť, hned to ide všetko ľahsie 😀 😀 😀 😀

nelia
13. aug 2009

Orsul, OK, prehovorila si ma.. ja som mala ovulkuuuuuuuuu 😀 😀 😀 jupí jupí 😉

orsulka
autor
13. aug 2009

😀 😀 😀 tak je to spravne.... 😀 😀 😀

ni nič idem fachať!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 peniaze nie su sice všetko, ale........ 😉

adulik76
13. aug 2009

tak ja si beriem k srdcu, čo si mi neli radila, a dnes nebudem robiť nič. Okrem toho, veliteľ išiel na služobku do Serede, takže dneska zdrháááááááááám o 12,00. Nejak mám pocit, že v poslednej dobe furt zdrhám 😕 😀

orsulka
autor
13. aug 2009

ADULIK....tak že jak to Tebe vychádza?????? 😀 😀 😀 velmi pekne, velmi dobre.....velmi uspokojujúco 😀 😀 😀 😀

ja na šefa ešte len čakám.....a to ani neviem, že či vobec príde...... 😕 😕

orsulka
autor
13. aug 2009

sef nepride...išiel do Viedne............... 🙂 🙂 🙂 🙂

orsulka
autor
13. aug 2009

Krásna distingvovaná dáma vkročí do lekárne, ide rovno k
> magistrovi a
> >> pozerajúc mu rovno do očí pokojne hovorí:
> >> "Potrebujem kyanid."
> >> Lekárnik sa pýta:
> >> "Načo preboha potrebujete kyanid?"
> >> Dáma odpovedá:
> >> "Idem otráviť manžela."
> >> Lekárnik vyvalí oči a namieta:
> >> "Panebože! Nemôžem vám dať kyanid na zabitie manžela! To je
> protizákonné!
> >> Prídem o licenciu! Obaja pôjdeme do väzenia!
> >> V žiadnom prípade NEDOSTANETE kyanid!"
> >> Dáma siahne do kabelky a ukáže fotografiu manžela v posteli s
> >> lekárnikovou ženou.
> >> Lekárnik pozrie na obrázok a povie:
> >> "Nuž - toto je niečo iné. Nepovedali ste, že máte recept."

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre