Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
14. aug 2009

dobré ránko

sincer, neli možno ovuluje od nevidím do nevidím 😀 😀 😀 😀

orsul, včera sme si spravili rybaciu pomazánku podľa tvojho receptu a mňam, mňam. Ešte mi zostalo dnes na raňajky 😵

sincerity
14. aug 2009

ahojte kocky!

adu... ty nevies spat ani ked mas dovolenku? co si neodpocinies... ?

babule dnes je piatok 😉

nelia
14. aug 2009

Dobré ránko 🙂
Mňam, Adu, to by som si dala aj ja... 😝

nelia
14. aug 2009

Inak ja mám od soboty fakt ten pocit, že ovulujem furt... furt ma bolí bruško 😠 😅

sincerity
14. aug 2009

nel neviem ci to bude ovulaciou.... 😅

nelia
14. aug 2009

Ta neviem, čo tam so mnou porobili 😉 😀 .. a ty si už v robote? Už pracuješ ráno?

orsulka
autor
14. aug 2009

dobre ranko bambulky...!!!!!! ja som tiež dnes hore už od 4,50.....akože celkom dobre vyspata..🙂)))) akorát mám svalovicu na bruchu zo včerajsich brušákov....

Adu...som rada, že recept vam chuti......lebo takemu kucharovi ako je ten tvoj dať nejaky dobry recept mi pride skoro nemožne!! 😀 😀 😀

Nelia.....a možno is aj trochu prechladla na tej chate...ved večer tam bola kosa jak v Ruskom filme!!! bŕŕŕŕŕŕ..... 😝

sincer...tak zatial pokame s tym bleskom.....dnes mame akciu s priatelmi a s celou partiou....tak hodim do plena, že čo s vinobranim v Pezinku, i ci pojdeme alebo co....a potom uvidim....ak by sme nesli na vinobranie, tak by som ho aj poslala.....aj ked Ferko mi povedal, že nech sa to neopovažim posielať, že to na poste rozbiju!!!!!!

labutienka
14. aug 2009

no nazdar dzífčence 😀
vyspinkané do ružova? 😉 mne sa nechcelo ráno vstávať a teším, teším, že zajtra je sobota a že sa vychrním 😀

orsul - hoď sem ten recept na tu rybiu pomazánku, dík

sincerity
14. aug 2009

ahoj orsul....

no s tym bleskom..... tak ja neviem.... ale zlaty ten tvoj Ferko, ze sa ta stara o blesk 😀 ... ved mi das vediet.... hlavne sa tym nezatazuj viac ako je potrebne, este ti pridavam starosti....

nel... moze byt aj prechladnutie fakt... tiez si nejak citim vajecniky.... a normalne ti ma boleli pri sexovani 😅 je to mozne?

veru dnes mame vymenenu sluzbu, pracujeme rano....

ludia v noci som sa vobec nevyspala... ta lila ma isla vytlacit z postele, tak sa na mna tisla!

orsulka
autor
14. aug 2009

labu...ahoj 🙂)))))

tak ja som spala fajne....teda fakt že mi stacolo 🙂)))))

sincer.....starosti...no jasne, ani nespvam kvoli tomu!!!!! 😀 😀 😀 tam je pekne položený na stole a diva sa na nas.... 😀 😀 😀 jednoducho asi sa nám "blýska" na lepšie časy 🙂))))))

labu: cibula, 1x sanrdinky v ojeli, 1x sardinky v rajčinovej omáčke, 2-3 vajička na tvrdo, bambino, maslo, soľ, korenie, citronova štava.....
(niekedy použijem len sardinky v rajcinovej omačke)

ja to nemixujem, len dobre rozmiešam ... dobru chut 🙂)))

nelia
14. aug 2009

A či neprechladla aj ona, preto sa na Teba tlačila 😕 😕 ... však to, že aj ja cítim vaječníky viac ako inokedy.. no asi sme si pri tanci na seba moc nedávali bacha.. ale nie je to také hrozné, takže v pohode 😅
Orsul, tak pokkaj, pokkaj 😉 😀 .. sorry, ale ja som sa zase zabavila na tom preklepe 😀
Labu, ja som sa celkom vyspala, ale tiež sa na zajtra teším, že môžem potiahnuť trocha dlhšie 😅

labutienka
14. aug 2009

sincer - asi sa bála nejakého bubáka 😕

sincerity
14. aug 2009

tiez si pisem recept...

nel... zeby aj ona prechladla? 😕 ved netancovala.... zato my sme mali hole brucha aj krize.... 😅

orsulka
autor
14. aug 2009

nelia...... 😀 😀 😀 som si ani nevšimla ..... 😀 😀 tak pokame ..🙂))
pri tancovani a pocte vypitých pohárikov nám bola aj 9 párne čislo!!! 😀 😀 😀 a nejaká zima nemala šancu! 😀 😀 😀

orsulka
autor
14. aug 2009

ja nie ja nie na nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja to moje velke mastne brucho nerada ukazujem.........
ale mna zas nebolia vaječníky...chvála bohu.......

sincerity
14. aug 2009

ty mas nejake velke mastne bruchooooo 😕 a kde si ho nechala minuly vikend? 😕

orsulka
autor
14. aug 2009

sincer...bolo schovane...pod vecami!!!! 😀 😀 😀 😀

a kde mame lax?????????????? chyba mi tuuuuuuuuu ..........

nelia
14. aug 2009

A naša Ivka (alebo ako Ferko hovorí - IvkaJ) nás tiež zanedbáva, asi stále veľa maká 😒 .. ale teraz ešte asi spinká 🙂
Normálne ste ma navnadili na rybaciu pomazánku.. asi si večer urobím.. nemám síce doma sardinky, ale mám tuniaka ako náhradu ... mňam mňam mňam

sincerity
14. aug 2009

no neviem neviem ci ma nechces osalit... ved si mala len tielko..... cez den 😀

lax maka v robote a poobede by mala prist na kafco k nam.... ona cez den nema pristup na net

veru veru.... bude studena vecera

😀

orsulka
autor
14. aug 2009

sincer...tak ju aspon pozdrav.....večer tu zas nebudem ja...dnes grilovačka...zajtra grilovačka.......uff...uff...uff....
v nedelu sa nahlasujem k svokre na obed.... 😀 😀 😀

nelia....podla mna Ivkaj este stale hlada v tej 584 stranovej fakture 300 Kč......a tahá aj nočne 🙂))) 😀 😀 čo Iviiii ?????? 😀 😀 😀

sincerity
14. aug 2009

orsul.... no komu je lepsie.... ja sa uz tesim kedy budeme my robit take opekacky ...

nespominala ivkaJ nejaku tu sluzobku v piatok?

labutienka
14. aug 2009

ď, orsul, vyskúšam aj ja recept, rybičky sú zdravé 🙂

labutienka
14. aug 2009

normálne mi tu začala voňať tá rybacia pomazánka 😕 mňam.

orsulka
autor
14. aug 2009

labu...nie je zač.....keby si mohla a bola snami, tak by si aj okoštovala 🙂)))))

na tu složobku si nespominam.......no ale moja hlava derava možno zabudla..... 😉

ivkaj
14. aug 2009

Nazdárek, já nechodím tak brzo do práce jako vy. Dnes jsem tu byla chvilku před osmou a jsem tu na celém patře snad sama. Ale musíme tu být tak brzo, kdyby někdo něco potřeboval 😀
Ale aspoň mám čas dočíst co napíšete.

A ty tři stovky jsem už našla;o) Ještě mě pár faktur čeká, ale nechám si to na odpoledne.

Mě se tááááááááák neche a dneska se má vrátit šéfka z dovoelné 😝

orsulka
autor
14. aug 2009

ivkaj...no ahoj zlatušik 🙂)))) sefku posli naspať na dovolenku!! 😀 😀 😀

ivkaj
14. aug 2009

A nemůžu ji poslat někam jinam? 😅

labutienka
14. aug 2009

ivkaj, môžeš 😀 ja ti dovolím 😀 😀 😀

orsulka
autor
14. aug 2009

ivkaj...aj odo mna máš požehnanie 🙂))))))))))))))))))))))))

labutienka
14. aug 2009

...no nebláznite s tou prácou, veď je piatok! 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre