Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
28. aug 2009

Sincer, to by sme mohli... konečne by bolo na čase 😔

sincerity
28. aug 2009

veru veru..... aj ked to sice nemam rada.... ale celkom by som uvitala take reci o kasickach, cumlikoch, plienkach 😀

ivkaj
28. aug 2009

Ahojte, tak se jdu na vás konečně mrknout. Byli jsme na pohřbu (od svědkovi ženy umřel táta) no nic veselého 😝

Nelia, ani mě z injekcí nic nebylo a úroda byla deset folíků, tak se drž!

Sincer, a co ty, jak je marode? Kolik zkuošek tě vlastně ještě čeká?

adulik76
30. aug 2009

ahojte, dúfam, že dnes sa mi aj podarí odoslať, čo tu krvopotne napíšem. V piatok sa mi to totižto nepodarilo. Tak v krátkosti, dnes ma opäť čaká jedna masáž - to je mužova procedúra (lebo ja ešte nemám nárok) a len mi ju venoval, tak ma idú trocha pomačkať. Dnes som 11 DC a ešte fuuuurt krvácam. To už nie je ani pravda. Vyzerá to tak, že hneď ako prídeme domov, popaprem k dr., nech so mnou voľačo spravia. A v septembri už tým pádom KET neprichádza do úvahy. Asi až v októbri. No, mesiac hore-dole, len nech som v poriadku. Bola som rada, že mrcha prišla načas, len hnusoba nechce odísť. Lieky už mám nachystané, len teda sa musím dať do poriadku.
Inak, je tu fakt super, máme už aj nejaký úlovok hríbov a museli sme kúpiť sušičku, aby sme to stihli posušiť 😀 . A včera sme si k telke nasušili jablká - no mňam.

Moooc mi chýbate, držkajte sa všetky a tebe Nelinka, prajem fakt bohatú úrodu 🙂

sincerity
30. aug 2009

ahojte babule 😉

adu... super, ze si sa ozvala a mate sa fajn. Pekne si to tam uzite.... len keby ta potvora uz odisla... no 11 dni... ved ani romantiky poriadne neuzijete 😕 😅

nel.... ako si dopadla? Dufam, ze je vsetko v poriadku, daj nam vediet, sme velmi zvedavi....

ivkaj... pohreby su vzdy smutne... ale je to zivot 😔

u mna je uz lepsie... konecne to trochu povolilo. Skusku mam uz len jednu, a to ani neviem kedy budem robit, nemam termin....musim si predlzit skuskove obdobie... ale to by nemal byt problem.

no majte sa zatial pekne... zajtra mam rannu, tak sa stavim 😀

nelia
30. aug 2009

Ahojte 🙂
Tak máme za sebou prvú kontrolu, pekne rastieme 😅 😅 😅 .. na jednej strane je viac folíkov, na druhej pomenej, ale je ich podľa dokiho vraj dosť... presné číslo nepovedal... Ja som tam videla nejakých 5-6 fliačkov na jednej strane 😝 lenže boli ešte malinké, takže ďalej pichám Merional a zajtra už aj do brucha ten Cetrotide (neviem ako sa to presne volá). V stredu ráno ďaľšia kontrola. Predpokladám, že odber bude v piatok, max. v sobotu.

Adu, super, že na nás myslíš aj na dovolenke.. som rada, že sa máte dobre.. užívajte si dovču aj naďalej 🙂 No to krvácanie veru nevyzerá dobre.. dúfam, že to prejde. Ale po návrate určite skoč k Dr.

Sincer, som rada, že je Ti lepšie 🙂

Ivka, Teba dovolenka tiež len čaká, však? Kedy sa to chystáte a kam?

sincerity
31. aug 2009

ahojte kocky 🙂

nel! tak to som rada, ze kontrola dopadla dobre! To je krasna uroda, len aby pekne teraz rastli.

mne je uz ovela lepsie chvalaBohu, tak mozem poctivo makat 😀

kedy sa ma vlastne vratit orsul?

orsulka
autor
31. aug 2009

ja??????

😀 😀 😀

ahojte bambulky moje krásne...tak som v praci........ 😠 😠
dorazili sme vcera vecer o deviatej asi.......

takže prosim najnovsie infosky.......alebo mám fšecko citat????? 😉

nelia
31. aug 2009

Dobré ránko 🙂
Orsul, ahoooooooooooooooooooooooj 😅 😅 😅 ... vitaj späť z dovolenky.. ako ste sa mali?
No tu nie je nič moc nové... stala sa tu jedna smutná vec... Labutienke 😔 ☹ ☹
Ja som so stimulkou v plnom prúde, dnes ma pichli už aj do bruška a v stredu idem na ďaľšiu kontrolu.

orsulka
autor
31. aug 2009

nelia...ahoj srdco......... 😉

mali sme sa super, pocasie, partia, more....no vsetko skvele....a je zo mna taky maly černosko ....hiihihihih...a to ja sa ani moc opalovat nemusim........

nelia....tak super stimulka, co som precitala, len sa držkaj moja...vyzera to vsetko fakt super.....

a co Labu???, ak teda, tak mi napis prosim ťa....nemám momentálne vela casu hladat........... ☹

orsulka
autor
31. aug 2009

labu........je mi z toho smutno, naozaj......ale držim palceky do dalsieho boja!!!!!!!! kurnik, to prečo sa toto stava??? ja to snad nikdy nepochopim.......proste jednoducho je to tak....a hotovo......

adulik.....tak vy si uživate dovcu aj s novym "sušiakom" 🙂))))) ten tvoj menzes si teda vybera!!!!!! takto sa rozťahovat na dovolenke!!!! 😉 😉 😉 urcite treba navstivit Dr. ked sa vratite.....

ivkaj....už dovolenkuje?????? alebo co?????
a čo nasa mamca lax??????????

nelia
31. aug 2009

Orsul, tak si si už asi prečítala... no všetky nás to minulý týždeň zobralo... život je fakt niekedy hrozne nesprvodlivý.. ale my budeme Labu pomáhať, aby sa z toho dostala a ona je silná ženská, tak verím, že neprestane bojovať 😔
Ivka ešte nie je na dovolenke, len v kuse pracuje 😒
A Lax sa rozhodla, že sem nebude chodiť, lebo to nevplýva dobre na jej psychiku.. keď sa tu dejú smutné veci.. a má pravdu.. ale našťastie tu máme jej segru, takže budeme mať infošky z prvej ruky 😀

orsulka
autor
31. aug 2009

tak to je jasne......a zas sincer jej tie smutne veci nemusi povedat, ked nebude chcieť 😉 😉 😉

no musim popracovat.......tak zatial.... 😉

ivkaj
31. aug 2009

Ahojte, já sem po víkendu úplně mrtvá.

Věnovala jsem se plevelu na naší zahrádce, tak jsem se rozhodla pro radikální zásah. A pokládali jsme zahradní textílii, která by tomu všemuměla zamezit. Tak jsem zvědavá jestli ta dřina k něčemu bude.

Jinak v pátek jsem se objednala na zastavovací injekci, takže do CARu jdu 15.9. a hned druhý den odlítáme na dovču.

Nelia, jsem ráda, že stimulaci v pohodě zvládáš a že i úrodička je tak akorát ;o)

sincerity
31. aug 2009

ahoj orsul! ty si sa uz vratila? 😕 Pochval sa ako bolo?

orsulka
autor
31. aug 2009

sincer.........chvlaim sa, lebo bolo fakt super!!!!!!!!!!! rano sme s drahym vraveli, že by sme radsej sli na plaž ako do prace....... a mali sme pravdu...ja som taky zjeb...g dostala od sefa, ked prisiel, že až!!!!!!! fuuuuuha......ale ja som urobila chybu, takže som nasratá na seba......asi to budem dlhšie predýchavat, ale naspat to už nevratim.... 😔 😔

ivkaj......takže aj tebe sa to pekne približilo 🙂 🙂 🙂 budes hned v zavese po neli......

ja by som sa tiež mala objednat do CAR-u....menzes mi dosiel tento mesiac o 4 dni skor..!!!!!!takže prvých 5 dni z dovci bolo - do cervena!!!!! 😀

sincerity
31. aug 2009

no orsul... tak to som rada, ze ste si si to uzili... aj napriek cervenej 😀

a s robotou sa netrap.... to vies, kto nic nerobi, nic nepokazi... kto robi, pokazi....

orsulka
autor
31. aug 2009

sincer....tak tak nejak...máš pravdu....... len vždy tam je take to male ale.......
ja to predýcham.......len jednu vec viem, že to budem mať este dlhu dobu na tanieri.....aj ked poväčšine už neskor skor formou srandy, ale mna to vždy zaboli...ja sa poznam......

nelia
31. aug 2009

Orsul, inak aj mne došla mrcha skôr.. no neviem neviem, tá chata mala na našu ovulku divné účinky... škoda, že to nebol tehu účinok 😒 😀
Tou chybou sa netráp, keď už to aj tak nevrátiš späť... Sincer má pravdu... ale aj ja som rovnaká, keď niečo pose..m, tiež sa s tým dlho vyrovnávam.. proste chcem byť furt dokonalá 😝 😀

orsulka
autor
31. aug 2009

neli.... 😀 😀 😀 mame to mi "dokonalky! ťažke..... 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
31. aug 2009

tak som zistila, že dalsi menzes by mal byt 15.9. IVI...tusim tento datum dnes už padol 😀 😀 😀
takže sa doma poradim s drahym, či buchneme do toho KET už tento mesiac.....a potom zavolat do CAR-u, ci ma vobec este zoberu......ci nebudu mat toho vela.....no neviem neviem...ale takeho prominentneho klienta ako ja, co tam chodi už 6-ty rok by mohli zobrat. no nie???? 😀 😀

sincerity
31. aug 2009

ono to prejde neboj orsul... urcite sa podari nieco nove a na toto sa zabudne 😀 😀 😀

no teda to bude ale september... pripadne oktober u adu! Snad to vsetkym vyjde!

A potom ma budete vsetky pekne povzbudzovat s bruchami, ze aby sme uz aj my do toho sli, ked je to take uspesne 😀

orsulka
autor
31. aug 2009

sincer.......september to isti teda skoro u vsetkých...hahahahahah..... jasne, že budeme povzbudzovat, s bruchami alebo bez.....ale budeme!!!! 😀

ako sa ma lax????? viem, že nechce sme chodiť, tak ma aspon informuj ty .-))))))) a že ju pekne pozdravujem....oki?

sincerity
31. aug 2009

no jasne ze s bruchami, my by sme chceli tak buduci rok niekedy 🙂

lax sa ma super, boli na vikend na chate odpocinut.... inac vsetko ok 🙂

ivkaj
31. aug 2009

No jestli všechno půjde hladce (tzn byz cyst a s odpovídající sliznicí), tak mě stimulka bude čekat až začátkem řijna (octobera).
A zase v řijnu jsme měli svatbu, tak by to mohlo klapnout 😎

orsulka
autor
31. aug 2009

sincer...tak to je fajn....zmeni prostredie....akurát, že piž nemože.... 😀 😀 teda alkohol 😀 ale aspon dava na vsetkých bacha!!! 😀 😀 😀

ja už mám na dnes akože dosť.......ale este hodinu musim.....dočkať....
poobede navsteva mamin a svokrovcov. že rozdať darceky......a dalsie stretko s priatelmi na letisku v PD, a dalsie darceky 🙂))))))))) kedy ja budem prat?????? žeby zajtra na státny sviatok????? 😀 😀 😀

nelia
31. aug 2009

Baby, ja musím zajtra do práce... asi tu budem sama, však? ☹ ... ale mám veľa roboty... uzávierka a taaaaaaaaak...
Troška ma inak pobolieva bruško, ale nič hrozné... a doki povedal, že to je normálne a nech si zvykám, lebo v tehu ma bude tiež furt bolieť... tak som mu vysvetlila, že ja sa akože nesťažujem, ja vydržím aj väčšiu bolesť, len sa pýtam, či je to normálne 😝
Neviete, pred odberom budem musieť byť v kľude? Že by vajká mohli popukať? 😕 .. vo štvrtok mám totiž tanec a to budem asi tesne pred odberom.. no nič, spýtam sa v stredu dokiho, nech viem, čo môžem a čo nie.. for the istota 🙂

ivkaj
31. aug 2009

Počkat, počkat, počkat to jako fakt máte zítra státní svátek?!?

Nelia, já jdu taly zítra do práce, tak si z toho nic nedělej. A stím tancem, no nechala bych to podle toho jak se budeš cítit. A hlavně nezapomeň víc pít 😉

sincerity
31. aug 2009

tak som na Vas vobec nemala cas....
po praci sme sli natierat krov a teraz je po desiatej a este makam na pc.... zajtra rano mame poradu firemnu.... no hnus....
takze ivkaj... vobec nam sviatok zavidiet nemusis, aj tak vacsina bude makat 😅

nel mne pred odberom dr povedal, ze hlavne sa setrit, naozaj mozu popukat... zakazal nam sex, a zdvihat tazke veci... zevrat tlakom mozu prasknut... som sa bala.... tak si radsej davaj pozor.... a ziadne vymyslance.

ivkaj
1. sep 2009

Dobré ráno, to jsem dneska první 😲

Sincer a vidíš, mě nikdo sex vyloženě nezakázal, ale manža musel mít před odevzdáním půst, tak to jednomu dojde že nic 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre