Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

ivkaj
15. sep 2009

Vypadá to, že si budu dneska dopisovat sama.

Byla jsem v CARu, vše OK, zítra jdu na zastavovačku.

nelia
15. sep 2009

Ivka a ty už zajtra vyrážaš aj na dovolenku, nie? Prajem krásnu dovolenku a oddýchnite si... poprípade sa vráťte traja 😉 🙂 ... veď vieš, zázraky sa občas dejú, mohli by navštíviť už aj našu témičku, nie? 😝 😅

Adu, dnes sa cítim rovnako ako včera 🙂 .. občas ma pobolieva podbruško ako pred mrchou a inak nič.. na moje počudovanie sa mi celkom darí na to nemyslieť.. Niekedy si dokonca musím pripomínať, že som bola na IVF 😝 ... ale bruško si hladkám stále a s polovičkou sa tvárime, ako keby tam tie detičky boli... no proste sa snažíme byť pozitívne naladení a zatiaľ to ide.. tak uvidíme o pár dní 😕 😕
A čo Maťo? Už je mu lepšie?
Orsul, dúfam, že aj ty si Ferka pekne vykurírovala 😉 🙂

adulik76
16. sep 2009

dobré ránko,

nuž, hlásim, že moja polovička je už celkom fit, včera prešlo očistou aj naše autíčko - doniesli sme si z važeckých lúk okrem hríbov aj kopec blata a nejak nebol čas auto umyť. Tak včera sme skočili na pumpu a potom sme pokračovali doma - tepovanie, vysávanie, voskovanie, ....... riadna drina, ale autíčko je jak lusk 😵

orsulka
autor
16. sep 2009

dobre ranko prajem.....

nelinka.....to je super, že k tomu takto pristupujete, velmi sa mi to paci......tfuj-tfuj-tfuj!!!!!!!!! a je to iste 🙂

adulik.......aj Ferko bol na hriby este v nedelu na Chvojke, tak som vcera varila hribove melenčeky...mnaaaaam 🙂)))

Ivkaj...krasnu dovolenku...fakt si oddýchnite.......a som rada, že v CAR-e vsetko OK a zas ťa netrápi nejaká ta trápna cysta....a zastavovacka pred dovolenkou je tiež super vec!!!! 😀 😀 😀 aj ked viem, že je tam pre iné úcely 😉 😉

tak mi sme doma stale chory, včerajsi sviatocny den Ferino cely preležal na litroch čaju s medom a citronom, vitaminy, ovocie, cibula, cesnak........aj kolacik čučoriedkkovy som mu upiekla....a celko mvysiel, dnes mal cestovat do Brna na veltrh, ale je to pase, asi by nevdržal cely den cestovat a behať po partneroch a podobne.....ja sa držim, pijem aj ja vela caju a citronov, nech toi nelapnem, lebo ved v sobotu mame spicha v tom Pezinku s Twinskami 😀 😀 😀

sincerity
16. sep 2009

ahojte babulky 😉

tak to pozeram, ze ta choroba, ci nejaky ten bacil tu koluje po nas.... tak cakam kedy pride do toho nasho vistuka 😅 ... len nech nas to necapne do soboty.... to davame tu skridlu... a tym bude nas plan na tento rok splneny... potom mozeme polihovat a kurirovat sa....

nel.... super dievca, takymto pozitivnym myslenim bude samozrejme pozitivny aj vysledok. Moc ti to prajeme.... teda vam 😉

ivi... no tiez super.... takze po navrate z dovolenky idete na to.... no pekne si ju uzite... to vies ze dalsia dovolenka vo dvojici uz nebude tak skoro.... leda ked budu decka pubertaci ..... 😉 ....

orsul.... no musi ten ferino byt rad ze ta ma..... 😉 vy ste v ako stadiu teraz.... kedy ma prist ta potvora?

adu.... aj nam by ste mohli prist vygruntovat.... to nase auto.... volame uz stavebne.... to je katastrofa... nemas si tam poriadne kde sadnut, vsade same pily, vrtacky, klince... prachu, cementu, ze nic nevidis... no otras.....

orsul... tesim tesim 😀

orsulka
autor
16. sep 2009

sincer.....no s tou škridlo si ma moc nepotešila.......že v sobotu........ale teda dojdete, nie???? či ??????

ja čakam mrchu každym dnom momentalne.... brusko pobolieva.....možno bude meskat, lebo som vela citronov popila v tomto obdobi a možu to aj oddialiť.....uvidime

nelia
16. sep 2009

Dobré ránko 🙂
Sincer, to pôjdeš rovno zo strechy na vinobranie? Nie, že sa Ti z toho hlava zatočí... 😀
Orsul, Adu, šikulky ste 😉 🙂

adulik76
16. sep 2009

sincer, keby to naše auto nebolo zasvinené jak prasa, tak by sme sa do toho tiež nepustili 😀 . V pondelok sme si museli kúpiť novú mikrovlnku, lebo tá prvá nám nejak odišla - muž ma poslal niečo zohriať. Takisto sme museli prednedávnom kúpiť nový hriankovač, lebo tiež nejak odišiel, keď som mužovi robila hrianky. Zrazu mám pocit, že tá naša technika v byte ma nemá moc v láske, alebo nedokáže vydržať ten nápor, čo na ňu kladiem 😀 😀 😀 😀

sincerity
16. sep 2009

orsul.... no v sobotu strecha, potom musime ist gratulovat na svadbu a potom vinobranie.... snad to nejak zvladneme, neboj prideme urcite 😀
takze, ked pride mrcha, zacinate? ci nakoniec cakate na oktobrovy cyklus predsa?

adu.... no treba to vsetko povymienat, neskor uz budete mat ine vydavky 😀 ....

nel..... no medzitym sa snad stihnem aj osprsit 😀 nech sa ma ta orsul nezlakne.... na tej chvojnici sme sa moc nesprchovali teda..... 😀

adulik76
16. sep 2009

no, však sme sa do toho pustili nejak hupom: vysávač, chladnička, televízor, mikrovlnka, varná kanvica, notebook. Ešte chýba práčka. 😀 😀 😀 😀

sincerity
16. sep 2009

no tak ja sa tesim ked budeme pracku kupovat... my nemame ziadnu... ja by som chcela aj susicku.... len mojmu muzovi sa to velmi nepaci.... chcela by som ju totizto narvat do "jeho kupelne" ktora ma asi 4m stvorcove 😀

a to vsetko sa vam pokazilo? alebo nove ste kupovali? 😅

nelia
16. sep 2009

Adu a potom môže prísť to malé stvorenie, lebo bude všetko prichystané 😉 😀
Since, veď práve preto sa Ťa nezlakne, lebo je zvyknutá.. takže neboj 😀 .. inak aj my ideme gratulovať v sobotu na svatbu.

sincerity
16. sep 2009

nel.... to je tiez pravda 😀 .... no my ideme k nam v dedine, tak to nebude asi ta ista svadba 😀

adulik76
16. sep 2009

nie, pokazil sa len hriankovač a mikrovlnka. Ostatné sme nejak "nutne" potrebovali. 😀 😀 😀 😀 . Nová chladnička bola nutná kvôli mrazáku, však si ešte hádam pamätáte, ako môj muž menil "impedanciu" na chladničke, aby z toho bol mrazák 😀 😀 😀 😀 😀 . Telka bola "nutná" kvôli digitálnemu vysielaniu - boky boli nejak orezané, a to sa pri sledovaní formuly nedalo prežiť 😀 😀 😀

orsulka
autor
16. sep 2009

sincer...ved sa asi ani nesprchuj, lebo tak ťa možno aj nespoznám .. 😀 😀 😀 😀

neli...tak si to uhádla 😀 😀 😀

Neli.....a vy nedojdete do Pezinku??????? to len taká otázočka na okraj, ved to tiež nemáte daleko, či???????

Adu.....no asi by som to brala aj osobne, keby sa mi pod rukami kazili veci.......hmmmmmm...čo toto je?????? 😀 😀 😀 ale zas na druhej strane, máš skoro komplet nove veci a tie zas vydržia....hááádam... 😀 😀

adulik76
16. sep 2009

to dúfam, že vydržia !!!!! kto to má potom všetko platiť? 😀

orsulka
autor
16. sep 2009

mato!!!! 😀 😀 😀

sincerity
16. sep 2009

jeeeee neli dojdite aj vy! ved pit nebudes! 😉

adu... tiez poznam taketo nutnosti 😀 ... asi aj my budeme potrebovat novu telku do noveho domu.... lebo ta co mame je moc siroka a spatila by tam 😀

orsul.... ok, nebudem.... a pre istotu pribalim jednu skridlu, aby sme sa spoznali.... vies predsa len ... sme sa dlho nevideli 😀 😀

orsulka
autor
16. sep 2009

adu...a ty si už v praci???????????????????? 😕 😕

nelia
16. sep 2009

No my sme pozvané na vinobranie do Levíc... ale neviem, či to vôbec stihneme, keďže musíme ísť gratulovať.. to moja polovička mala ráno ísť aj hrozno oberať, tak neviem neviem 😕 😕

orsulka
autor
16. sep 2009

nelia...a to tiež tento vikend ????????????????

nelia
16. sep 2009

Orsul, ano... ale to nie je také vinobranie, že s jarmokom ako je teraz Pezinku... ale skutočné oberanie hrozna.. takže také pracovné.. ale ešte vôbec nevieme, či pôjdeme... Keby sme nešli a nemali by sme čo robiť, tak skočíme do Pezinka a prekvapíme vás 😉

orsulka
autor
16. sep 2009

nelia........ved tak hádam lepsie, len tak isť na jarmok, ako pracovat...!! 😀 😀 😀 tak budem čakať ci bude nejake prekvapko.....

sincer nasla si to moje cislo?????? telefonne???????????? alebo sa len tak budeme hladat v tom dave.....??? 😀 😀 😀 😀

sincerity
16. sep 2009

no orsul... nejak som ho este nehladala.... ale pohladam v sobotu... ja som v tomto strasna..... aj vtedy som si ho opisovala na mini papierik tesne pred odchodom 😅

nel... pezinske je lepsie 😉

orsulka
autor
16. sep 2009

sincer................napisem ti ho este raz???????? alebo to ideme s tm bleskom risknut??????, že či sa stretneme?????? 😀 😀

nelia
16. sep 2009

Sincer, veru, napíš si to radšej teraz... čo keď v sobotu nepôjde napr. net??? Potom budeš musieť dať vyhlásiť cez mestský rozhlas, že hľadáš Orsulku 😀 😀 😀

nelia
16. sep 2009

alebo že hľadáš blesk 😀 😀

orsulka
autor
16. sep 2009

😀 😀 😀 tak to by bola iná haluz!!!!!!! že cez rozhlas 😀 😀 😀 😀

sincerity
16. sep 2009

no veru... dam vyhlasit, ze ju hladam... teda ten blesk .... aby mi ho este neprepili.... to vies feri.... 😀 😀 😀

ak sa ti chce, posli mi ho prosim do IP

orsulka
autor
16. sep 2009

Feri sa v tomto nezdá....ak nedojdeš, fakt je schopny ho spenažiť....šak je kvalitný 🙂))))))))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre