Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
22. sep 2009

Orsul, nič si z toho nerob... aj ja... napapala som sa a teraz by som si pospala trocha 😔 😔 . Idem si asi uvariť slabú kávičku... od ET som kávu nepila 😝

orsulka
autor
22. sep 2009

nelia...idem asi aj ja.....lebo........chŕŕŕŕŕ´´r...............................chŕŕŕŕŕŕŕŕ........a aby sa mi nejake to pero neotlačilo na lice 😀 😀 😀 😀

inak...zajtra budem zas pekna...idem ku kaderničke....juchuuuuuuuuuuu 🙂 🙂

nelia
22. sep 2009

A chceš si dať niečo extra? Melír alebo tak? Alebo len trocha upraviť?

Práve mi volala sestrička z CAR-u, či som včera bola na krvi.. tak som jej povedala ,že som bola dnes a výsledky budú až zajtra.. že im mám dať vedieť, že už aj oni na mňa myslia 😔 ... no baby, začínam byť trocha nervózna 😲

orsulka
autor
22. sep 2009

nelia.....to asi preto, lebo ti stále niekto pripomína....a je to úplne normálne............len vydrž dievčatko a vsetko bude dobre..... 😉 😉

ja si potrebujem len zafakrbit vyrastene vlasy...a nechám to na tej kamoške, či mi ich aj podstrihne.....a asi si dam zas ostridnut ofinu.....zatial som takto rozhodnuta.....uvidim ako sa na zajtra vyspim.... 😀

nelia
22. sep 2009

Orsul 😀 .. ja sa tiež chystám ku kaderníčke, ale až na október mala voľný termín. Nechávam si narásť vlasy, ale chcem si ich dať trocha upraviť, lebo mi už nijako nestoja. Ten prechod medzi dlhými a krátkymi vlasmi je hrozný 😝

orsulka
autor
22. sep 2009

nelia...ano......aj ja mam potom nerviky z ofiny, lebo ani tak ani onak......ale aspon je to trosku zmena pre mna 🙂)))

orsulka
autor
22. sep 2009

nelia.....a ty si kde bola dnes na krv?????? nie vo Fc????????? ved ten je v Blave, nie????? nejaka som nechápava.......

nelia
22. sep 2009

Nebola som vo FC.. to by som už mala výsledky.. bola som u svojho dokiho a výsledky musím prefaxovať do FC, preto mi volali 🙂

orsulka
autor
22. sep 2009

no ved preto som sa pytala, lebo ja ked idem na krvny test, tak mam vysledky poobede a tiež ich z MT posielaju do Ružomberka......

nelia
22. sep 2009

Sestrička mi hovorila, že ti výsledky budú poobede na internete, ale keďže im blbol internet, tak preto sa ich dozviem asi až zajtra - to ich dostanú už na papieri, keď z BA prídu pre ďaľšie odbery. Dlhých 14 dní som to vydržala, alle teraz začínam byť nedočkavá.. asi na to moc myslím, mala by som s tým prestať... heš heš heš myšlienky"!!!!! 😀

orsulka
autor
22. sep 2009

nelia.....ja viem moja...viem co je to takéto čakanie...ale fakt je najlepsie sa niečím zamestnať........hlavičku inými vecami potrapiť, a potom to ide aj vydržať... 😉 😉

a možno aj zavolajuuuuuuuuuuuu 😉 😉 😉

orsulka
autor
22. sep 2009

baby idem k svokrovcom a podtom domov......tak pekny dniček......pa

nelia
22. sep 2009

Orsul, pá... pekný večer a pozdrav doma 😉 🙂 ... síce asi si už odišla... nevadí, prečítaš si to zajtra 😀

lilienka13
22. sep 2009

no teeeeeda, ja tu par dni nepridem a neviem sa vas docitat ... 😉 🙂

neli: myslim na teba a verim, ze zajtra budes pocut len pozitivne spravicky a to ze si nerovzna, je predsa uplne normalne, kto by nebol? ... ta ne? 😀

orsulka: fuuuu, tak ta situacia vo vasej robote, nic moc 😝 ... no hadam sa to nejako vyriesi k vasej spokojnosti 😕 ... ale som rada, ze dobra naladicka ta napriek tomu neopusta ... svet potrebuje takychto ludi a nasa temicka tiez 😉 😵

sincer: zacala som chodit na nadstavbu, odbor ucitelstvo v materskej skole a vychovavatelstvo. minuly tyzden som bola prvykrat a celkom sa mi to paci, tak dufam, ze ten entuziazmus ma tak skoro neopusti ... 😀 😀 😀

lilienka13
22. sep 2009

adulik: gratulujem k vyznamenaniu ... este, ze mame v armade tak schopne zeny 😵 ... ti chlapi si bez nas fakt nikde neporadia 😉 😀 😀

lilienka13
22. sep 2009

ivkaj: dotatocne aj odo mna vsetko naj, naj, naj a nech sa vratite z dovolenky uz traja 😉

adulik76
23. sep 2009

dobré ránko

neli, šup sem s infoškami, už som fakt nedočkavá, hoci viem, že výsledky sú pozitívne. 🙂

nelia
23. sep 2009

Dobré ránko 😔
Mňa optimizmus postupne opúšťa, pretože včera večer som začala dosť škaredo špiniť. Už od 8 som spala, aby som na to nemusela myslieť. Takže ten dnešný verdikt je mi viac-menej jasný 😒

adulik76
23. sep 2009

ani to špinenie nemusí nič znamenať, držkaj sa, moja

nelia
23. sep 2009

Adu, som si toho vedomá, ale mám z toho fakt blbý pocit 😔 .. už aby som vedela výsledok, aj keď bude negatívny, ale budem vedieť na čom som. No ešte 2-3 hodinky musím počkať.

laxity
23. sep 2009

dobre ranko holky

nel...moc na teba myslim, sledujem to tu, tak budeme cakat na infosky...drz sa bude to dobre 😉

ja mam dnes volno, zase nejake vybavovacky, lekari, ale nesuvisiaci s tehotenstvom 😒 . Inak u mna vsetko ok

ivkaj...este k pondelkajsim narodeninam prajem vsetko najlepsie, vela, vela toho dobre, nech sa ti splni vsetko po com tuzis.

adu...gratulujem k vyznamenanie...lilienka ma uplnu pravdu 😀...ale je to tak vo vsetkom, ze ti chlapi su bez nas strateni 😀

orsul...ahoooj, tak mne to v tu sobotu nevyslo, chcela som pockat na manzela a prist s nim, ale akosi prisiel neskoro a povedal mi, ze sa mu uz nechce...tak sme ostali trcat doma. A inak vobec som nebola cely vikend na vinobrani, tak dufam, ze aspon nase modranske si tento vikend vychutnam. Ale pocula som, ze opat sa pilo...ze hrusticka chutila 🙂

pekny pracovny den prajem papa

orsulka
autor
23. sep 2009

ahoj ahoj ahoj.............................no neli...presne ako vravi Adulik............. aj tak držim velmi palceky....

hoci som zapinala PC s tym, že aj budem posledná ktora bude vidiet už vysledok......som si myslela, že ti predsa len poobede volali... 😉 😉

ja momentálne už pomalicky koncim s menzes, a v ten pondelok idem do CAR-u pre lieky na KET....

vcera mi pisala Ivkaj, že si dovcu super uživaju, aby nabrali vela sil do dalsieho boja..... 😉 😉

nelia
23. sep 2009

Lax, ahoooooj... ďakujem, si zlatá. A som veľmi rada, že ste obaja OK 🙂 Len škoda, že si nestretla Orsulku, lebo sa o Teba chcela troška poobtierať... pred tým KET-kom by sa jej to veru zišlo 😉 😀 Orsul, TA NE???
😀
Orsul, keby si písala Ivke, tak ju od nás pozdravuj. Nech veru naberú veľa síl, budú to potrebovať, rok je dlhý..

orsulka
autor
23. sep 2009

lax....ahoj zatusik 🙂))))) hrusticka chutila..to ano 😀 😀 😀 a kedže som už dostala mrchu, bolo jasne, že si možem dat 😀 😀 😀

nelia...veru zišlo by sa ,zišlo !!!!! ale ja viem, že ona nas vsetky mysli a je s nami, tak aj to pomaha 🙂)))))

a baby, tak ja pred tym KET-om nemám vobec žiadne pocity, ani do plusu ani do minusu, som taka nejaka "nemrdom" !!!!!! ta ani neznam ci to dobre, abo či ne.......... 😖 😖

nelia
23. sep 2009

Orsul, ta určite dobre... neboj, tentokrát to musí vyjsť!!!! Všetky Ti budeme držať všetko čo sa dá (myslím tým päste na rukách, nohách, manželoch, atď.) 😀 😀
Že "nemrdom"... 😀 také slovo som v živote nepočula 😕 😀

orsulka
autor
23. sep 2009

😀 😀 😀 mne sa to slovo velmi páci a presne aj vystihuje ako na tom som.... 😀 😀 😀

nelia
23. sep 2009

Ja neviem, akým slovom by som vyjadrila ten môj súčasný stav ... proste nemám slov 😝 😀

orsulka
autor
23. sep 2009

nelia.....tak ja mám este vacsie nervy ako ty...tomu ver 🙂 🙂 🙂 🙂
podla mna si napätá ako "struna" .-)))))))))))))))))))

adulik76
23. sep 2009

ja tiež už nedočkavo čakám výsledky od neli

nelia
23. sep 2009

Takže ešte také 2 hodinky vás budem napínať 😉 Výsledky by mali byť vraj okolo 10-tej.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre