Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

ivkaj
9. okt 2009

Adu, ty nejsi v práci ?

ivkaj
9. okt 2009

Já jsem zase zahrabaná v reportech a už z toho excelu šilhááááááááááááááááááááám 🙄

adulik76
9. okt 2009

tak tu sa už asi víkenduje 😵

ivkaj, dnes som nešla do práce 😀

orsulka
autor
9. okt 2009

jasom bola navstivit tu kamosku a bola som si pre tie bylinky na cajik + rozdrvene korene a kvapky - tinkturu...mam to začat pit od vkladu.....preto som zdrhala z prace dnes trochu skor...už som doma....
napapana....kupila som si fajnu tresku, lebo som ju už davno nemala .-)))))))
o pol siedmej si pojdem zacvicit a potom sup ho na TV a superstar 🙂))))) a piatok bude za nami 😀

Ivi...ja ti tu tvoju pracu vobec nezávidím........

orsulka
autor
9. okt 2009

a este...u kamosky som skoro cely cas pestovala maleho Nicolasa.....4 mesacný ale taky valibuk po tatkovi, až ma ruky boleli.....ale bol zlaty a vysieral sa na mna 🙂)))))

nelia
9. okt 2009

Orsul, nechcela si náhodou napísať, vyškieral sa na Teba???? 😀 😀 😀
Baby, si predstavte, že ma seklo v krížoch... a to nič nerobím.. proste som len niečo išla vkladať do kabelky.. ani som sa poriadne nezohla a bác... tak teraz chodím ako posratá (sorry za výraz), ale aspoň dávam na seba ešte väčší pozor.. takže na niečo to je aj dobré 😝 😀

adulik76
9. okt 2009

čaute, my si renovujeme dvere a ja robím popri tom diskotéku - 80-te roky. Tak si spolu s Madonnou spievame Like a virgin 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
9. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 ani neli...jasne že vyskieral....

adulik........holideeeeeej """"""""" la-la-la

idem cvicit...tak zatim 🙂)))))))))))))))))))))))))))))

adulik76
9. okt 2009

teraz fachčí Phill Collins: Against all odds 😎

nelia
9. okt 2009

Sisi, ja som skúšala hlasovať, ale to blbé heslo mi nie a nie prísť na mail... ešte skúsim zajtra 😒

laxity
9. okt 2009

nel...čo ty stváraš prosím ťa? asi si sa niekam chystala, keď si sa hrabala v kabelke a to máš zato, že máš doma oddychovať 😀 😀 , ale nie samozrejme dávaj si pozor

adu...ďakujem, veď čo chvíľa a budú tu už aj tvoje fotečky...rada by som už nejaké okukávala 😉

tak tá moja sestra skoro zablúdili, vybrali sa na veľkú túru a nevedeli kadiaľ ísť, tak manžel im trochu radil cez telefón 🙂

orsul...aj za mňa si zacvič...som nejaká lenivá 😀

ja začínam chodiť od pondelka na cvičenie pre tehotné, tak som zvedavá čo to dá 😀

pekný večer prajem

orsulka
autor
9. okt 2009

tak a som zas spat...keby ste ma videli aka som červenaaaaaaaaaa!!!!! jak paprika...juuuuj,ale dobre bolo... 😉 😉 len som sa pred tym nemala tak najest....ja blbá....to jedlo som mala až v krku... 😀 😀 😀

lax....no super, civcenie pre tehotne....uvidis ako to pomože pri porode...nie že by som to sama vedela, ale ine baby rodičky spominali 😀 😀

mirka......mooooooooooooooooooooja.....sak v tych horách by ich ani nenasli...!!!!

laxity
9. okt 2009

orsul...a čože si si uhla hruštičku, keď si červená 😝 ?
mirka...kto je mirka? myslíš sincer? 😀 😀 😀

adulik76
10. okt 2009

dobré ránko, ako sme sa všetky vyspinkali? ja akurát vychystávam mužíčka do školičky 😵

laxity
10. okt 2009

ránko prajem aj ja

ja som celá dolámaná, všetko ma bolí, včera som veľa pracovala a dnes ma to asi tiež neminie, ale budem určite opatrnejšia

ja chystám mužíčkovi raňajky a ide sťahovať spálňu 🙂

orsulka
autor
10. okt 2009

dobre...aj ja som už hore...tuto noc bol pokrok...bola som hore len 2x!!!! 😀 😀 😀
u nas od rana leje ako z krhly......dala som dat pradlo, idem žehlit.....
nemam koho kam vychystat......
ale ako sledujem, aj vy o chvilku ostanene na chvilku same 😉 😉 😉

lax....neprehanaj moja...s tou robotou....len tolko kolko sa da....!!!! oki???
aaaaaaaaaaa....................POSLUCHAJ!!! 😀 😀 😀

laxity
10. okt 2009

orsul....POSLÚCHAM 🙂

snažím sa robiť pomenej, ale keby si aj ty videla ten neskutočný bordel, tiež by ti to nedalo 😝

....žehlenie to milujem 😠 😠 😠 , to ťa ale dnes moc baviť nebude, dosť nudná robota a ešte aj to skvelé počko k tomu...tak príjemnú prácu 😉

orsulka
autor
10. okt 2009

lax...ale to je v pohode...celkom sa tesim.......aj ja asi upracem...a este k tomu mam službu vo vchode...
tak rozmyslam, že kedy tovlastne pojdem poumyvat, že kedy bude najmenej ludi.....lebo vonku teda leje statocne, a este aj vo vnutri to bude ťažko schnut...ak ed budu ludia chodit hooore-dooole...tak to bude brutal spinave!!!!!!! takže neviem 😖

laxity
10. okt 2009

orsul...má to vôbec význam to umývať, možno navečer to bude lepšie, ale teraz to budeš mať špinavé stále.

my máme na toto upratovačku - choré, takže takéto veci neriešim, ale radšej by som si to umývala sama, lenže s druhými sa človek nedohodne 😒

orsulka
autor
10. okt 2009

lax.....presne tak...teraz tam nebudem ani chodit...ludia chodia do obchodu, na nakupy, aj tak by mi tam stale niekto behal.......a okrem ineho mam este aj zajtrajsok...a možno v nedelu okolo boeda bude najmenej ludi...určite to dnes nebudem nejak silit...

som prec z Fc.....stale ma to vyhadzovalo 😠

nelia
10. okt 2009

Ahojte 🙂
Tak aj ja som ostala sama doma... môj mužíček šiel tiež do školy.. ale ja som ho nechystala.. ja som drichmala 😝 😀 .. a mne sa baby sníval taký blbý sen, že som zas krvácala, tak každú chvíľu si sťahujem nohavičky, či je všetko OK... totálne mi šibe, ja viem.. 😝 😠 no skúsim zlé myšlienky odohnať a idem si radšej ľahnúť pred TV.. aj u nás totálne leje, ale mne to celkom vyhovuje, keďže aj tak nikam nemôžem ísť a v takomto počasí je byť doma veľmi fajn 😵 😵
Orsul, tie schody veru určite neumývaj.. nemá to zmysel..
Lax, odkáž sestre, nech si dáva väčší pozor, veď také malé stvorenie by hľadali večne... 😀

orsulka
autor
10. okt 2009

ahoj nelinka....
už som bola v meste....nabrala som ispiraciu na spalnu a obyvacku, kupila jednu bluzu....tri podprdy.....a sadu poharov 2,5 decových....tak na limcu...... 😉

nelia
10. okt 2009

Orsul, takže celkom plodné doobedie 😉 🙂

orsulka
autor
10. okt 2009

nelia...v podstate ano 😀 😀 😀

teraz som si objednala pizzu ....xi xi xi......mne sa pre mna nechce varit...akože fakt nie......ale bude vraj až tak do hodiny, lebo im naburali auto...
tak nejak vytrimem 😀 😀

nelia
10. okt 2009

Ja papám jablčko a banán... no o chvíľku budem tiež asi hladná.. mala by som ísť zase k našim na obed, no neviem, kto ma zoberie.. možno počkám na polovičku a pôjdeme spolu 🙂

ivkaj
10. okt 2009

Tak v telce je fotbal:-P
My jsme byli dneska na nákupech. Zvelebujeme zahrádku za baráčkem a prachy jenl ítají. Tak snad nám to přes zimu nechcípne 😨

orsulka
autor
11. okt 2009

čavo....babulky........🙂)))) normálne som dnes vstala len o 04,15 ....potom spat do postele....a vstala som až o 08,30 !!!!! normálne nechápem......ale fajn 🙂)))))
domcek upratany, povysávaný a umyty.....prach je fuč......tak už len tá poondiata služba......a varenie....
nakoniec som sa rozhodla urobit kuraci paprikas s haluskami...a hribove melence, lebo mamča mi dala úúúúžasnu klobasku 🙂))))))))
ani neviem, kedy sa vrati Ferko........

orsulka
autor
11. okt 2009

a už viem...práve volal že vyrážaju....a tak cca o 2 hodky je domkaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵

orsulka
autor
11. okt 2009

ja len...že služba hotováááááá 😀 😀 😀
a zas mám 14 týždnov pokoj .-))))))))))))))))))))

sincerity
11. okt 2009

ahojte babule.... to mi dalo ale prace vas docitat.

Tak sme sa stastlivo vratili s nasej superdlhej 4 dnovej dovolenky 😀 Vsetko bolo ok, az na to, ze malo bolo. Nic hrozne sa nestalo... ako byva u nas zvykom... raz sme potrebovali trochu naviest z jednej hory... lax spominala... a potom sme sa stratili troska a nevedeli najst dialnicu na Liptovsky Mikulas.... a raz sme skoro podpalili chatu, lebo mi zhoreli pukance... ale doteraz nechapem ako sa to mohlo stat.... ved mam tolkorocnu prax ... 😅 Pocasie bolo celkom ok, potom sa to nakoniec nejak pokazilo... ale aspon sme oddychli.

nel.... dufam, ze vsetko v poriadku... kedy to mas ist na kontrolu vlastne?

ivi... 8 folikov je super cislo.... spomen na mna a mojich 3....! 😅

adu... fotky poslem, snad nezabudnem.... ozaj orsul.. ty si ich pozerala?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre