Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

ivkaj
14. okt 2009

Nelia, kočko drž se!!! Je to celé nějaké na (ehm, musela bych použít sprosté slovo) a klidně breč, křič, prostě cokoliv co ti pomůže dostat emoce ven 😔
Hlavně ale nezapomeň, že máte s Lacem jeden druhého a spolu všechno zvládnete.

nelia
14. okt 2009

Ja viem... a som veľmi rada, že sa tu môžem vyrozprávať.. dnes budem mať asi vyplakávací deň.. 😝 som sama doma, tak si to môžem dovoliť a potom nasadím úsmev a budem fungovať ďalej 😔

adulik76
14. okt 2009

správny prístup, moja, ono to raz vyjde

nelia
14. okt 2009

Dobre, idem ležkať moje (a plakať do paplóna 😝 )... ešte neskôr možno nakuknem... pá 🙂
Volala som šéfovi, aby som mu to celé oznámila, lebo si už všeličo domýšľajú, tak som chcela, aby vedel pravdu... no a ja ťapa som sa pri tom rozplakala.. ale bol strašne fajn, takže v pohode 😅

adulik76
14. okt 2009

moja, ja keď som to hovorila môjmu šéfovi, tiež som plakala, nejak sa to nedalo udržať 😖 , ale neboj, prejde to.

orsulka
autor
14. okt 2009

no baby...presne sa mi stalo to iste......ked som volala, že je to mimomaternicove, takto vcelku v pohode, ale ked som to sla oznamit sefovi, tak pri nom som sa rozplakala.....sama som ani nechapala, ale bolo to tak....

určite to prejde.....Adulik ma pravdu....inak...tak ako vždy.. 😉 😉 chce to len a len čas...

adulik76
14. okt 2009

mizerný čas je vonku, hrúúúza. Najradšej by som zaliezla pod perinu a ani nos by som nevystrčila

orsulka
autor
14. okt 2009

tak mna zacalo rano pobolievat hrdlo.......
a to dnes ideme vypratavat spalnu, do inych izieb aby v sobotu a nedelu mohli prist vystierkovat steny na novo...
Ferko berie antibiotika...lebo v pondelok som ho už prinutila ist k doktorke.....a toto počasko k tomu...no paráda.....vskutku!!!!!!!!
ale už sa tesim, ako tá spalna bude prerobena..... 😉

adulik76
14. okt 2009

my sa chystáme prerobiť detskú izbu, lebo ako sme sa nasťahovali, tak sme tam nič neurobili a keď by malo prísť dieťa, tak nech príde do čistého. Maťo práve kupuje plávačku a chcem tam spraviť vstavanú skriňu, ale nie na celú stenu, len do dĺžky asi 2 metre. Ale musíme to ešte pomerať, aby sa nám na tú stranu zmestila aj posteľ, keby boli dvojčatá, tak môžem dať potom postele do L. Fakt pekné plány už len to dieťatko sa niekde túla ... 😕

nelia
14. okt 2009

Baby, už mi je lepšie... moja polovička si zobrala pol dňa voľno a už je na ceste domov... 🙂 🙂 .. a ide mi uvariť nejaký obedík.... mňam
Len keby som to už celé mala za sebou (ale to som tu už písala.. sa opakujem 😔 ).. bojím sa toho 😒

orsulka
autor
14. okt 2009

neli......más užasneho chlapa...!!!!!!!!!!!!!§ velmi velmi velmi ho pozdravuj odo mňa.....
a že sa bojiš, to je asi normlane, je to niečo nove čo sa udialo.....a po vačšine toho noveho sa bojime......ale verim, že zvládnes...určite....
a kldune aj ked to tu napises este 20x.....nevadi...... 😉

orsulka
autor
14. okt 2009

inak my sme s bytom nehybali 6 rokov, ako sme sa tam nastahovali...a naozaj už je čas......ja to tlacim hlavne kvoli skriniam...už tak velmi potrebujem poriadne skrine na tie veci!!!!!!
a verim, že ked už pomalicky urobime jednu izbu...tak sa to na jar pohne aj dalej.....

🙂

nelia
14. okt 2009

My sme si minulý rok dali namontovať obrovskú vstavanú skriňu do predsiene a naplnila sa raz-dva... zišla by sa ďalšia, len ju niet kam dať 😝 😀

adulik76
14. okt 2009

ja mám vstavanú skriňu v spálni - tá je na celú stenu a potom mám ďalšiu v chodbe a tá je tuším dlhá 1,8 m. Tú v chodbe voláme že "technická" 😀

neli, ako orsul povedala, kľudne to povedz aj 20x, inak to uspatie pri čistení je rovnaké ako pri odbere vajíčok, takže v pohode zaspíš a o 10 minút bude po všetkom. Neboj, zvládneš to.

orsulka
autor
14. okt 2009

dalsie vstavane skrine planujem aj ja...presne do chodby.....ale to tiež bude treba najskor urobit steny a položiť podlahy......lebo ked sa namontuje, tak už na furt 😀 😀

adulik76
14. okt 2009

no, veď hej, keď sa to tak vezme, odkedy sme kúpili byt, tak sa v ňom stále len kutreme a furt nič neni hotové 😕

orsulka
autor
14. okt 2009

adu...tak to mi sme doteraz ani nepohli prstom .-)))))))))))))))))))ň a to ako myslim fakt važne..... .-)))))

adulik76
14. okt 2009

my sme už čo-to porobili, ale stále si hovoríme, že je na všetko dosť času. No, nič to, idem si čítať knihu. 😅

orsulka
autor
14. okt 2009

adu ?????? ty si v praci??????????? 😕

adulik76
14. okt 2009

hej, prečo?

orsulka
autor
14. okt 2009

s touz knihou si ma poriadne doplietla........co mas nove vydanie Zákonníka práce ????? 😀 😀 😀

adulik76
14. okt 2009

čítam normálnu knihu - keď mám trochu voľno, tak čítam, lebo zobžňujem knihy a vždy mám pri sebe niečo na čítanie.

orsulka
autor
14. okt 2009

adu...tak to je super 🙂))))))

adulik76
14. okt 2009

ja viem, že je to super 😀

ivkaj
14. okt 2009

Čaute, hlásím, že zítra ráno mažu na OPU. Doufám, že všechyn folíky budou plné a vajucha se budou krásně dělit 😔

adulik76
15. okt 2009

ivkaj, držím palčeky, nech máš čo najlepšie výsledky 🙂

orsulka
autor
15. okt 2009

dobre rano......Ivi...drž sa....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ja foliky nech sa držia!!!!!! 😀 😀 budem na vas mysliet....

ja som chora.....tak nejak....vcera až neznesitelna bolest v krku, a neskutočne ma boleli krize......a vecer teplota 38...!!!!!!! do bo...!!!!!!! ale splana je vypratane.....dnes sa budu skrabat steny....nemysleli sme, že bude treba....ale je treba.......ale dojde kamarat pomoct......

otazka......ked beriem ten ethynilestradiol na sliznicu....možem brat antibiotika??????????? som myslela, že by som isla k doktorke aby mi predpisala, nech som do vkladu OK.....tak neviem neviem neviem co mam robit.....

orsulka
autor
15. okt 2009

aj Neli ide dnes na krv a na kontrolu.........

adulik76
15. okt 2009

ja si myslím, že tie antibiotiká by si mohla brať, je dôležité, aby si do vkladu bola OK

orsulka
autor
15. okt 2009

adu...ved aj ja si to myslim...ale for the istota.......som sa rozhodla cinknut do sanatoria, koordinatorke alebo Dr. co poviedia....ale budem volat asi až okolo 8,30...lebo oni teraz maju vela......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre