Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
21. okt 2009

ahojte babulky moje....

ivi, velmi drzime palce aby to tentokrat vyslo.... vkladame teraz do teba nase nadeje 😉 musi sa to podarit! vela vela odpocivaj a nic nerob.

orsul.... ako? uz je lepsie? kedy by si vlastne mala mat transfer? ved ja som teraz nejaka stratena 😕

nel... pekne este odpocivaj, este sa narobis, polezie ti to aj na nervy....

ludia tak mne sa dnes snivalo, ze lax odtiekla plodova voda.... no mne uz strasi vo vezi 😀

babenky ja vobec nemam cas, tak ma to mrzi, nestiham vas nejak sledovat..... ale myslim na vas stale!

adulik76
21. okt 2009

možno už ani nebudeš musieť niekoho navštevovať ..... 😉

nelia
21. okt 2009

Tak gratulujem k svadbe 🙂... a máš pravdu, ešte chvíľku počkajte, než to začnete riešiť s odborníkmi.
Baby, ja sa na dnes zase rozlúčim... pá 🙂

nelia
21. okt 2009

Sincer ahoooooj... dievča nešťastné, ty to s tou robotou toľko nepreháňaj!! 😉 🙂

jjankka
21. okt 2009

no uvidime,,,a dakujem za gratulaciu,,,, 🙂

sincerity
21. okt 2009

nel..... clovek si nenavybera..... 😒

adulik76
21. okt 2009

sincer, veru, zanedbávaš nás

ivkaj
21. okt 2009

Janka, ahoj. Ono asi záleží i na věku. Protože čím mladší člověk je, tím míň to chtějí Dr. řešit. Každpoádně chybějící MS bys asi rešit měla. A ať vám svatba vyjde podle představ ;o)

Sincer, ty budeš mít tolik peněz, že za chvilku nebueš vědět co s nima;o)

jjankka
21. okt 2009

ahoj ivkaj, no ja mam len 21, je to nizky vek. Ale zvyseni prolaktin som mala 3 nasobne pripustnej miry a ked mi nasadili lieky tak za 3 tyzdne sa mi klesol na normal. no este pockam v pondelok mam ist na kontrolu k dr. mozno do tedy dostanem a ked nie no nech ma vysetri,,, ty si uz v tehu alebo tiez tuzis po dietatku??

adulik76
21. okt 2009

ivkaj je na dobrej ceste byť tehu 😀

jjankka
21. okt 2009

to co znamena???

adulik76
21. okt 2009

že má vložené dve embryjká a čakáme na výsledok 😵

jjankka
21. okt 2009

aha,,,tak to je krasne,,, i ked vas babenky moc nepoznam tesim sa a drzim palce

orsulka
autor
21. okt 2009

babulky moje...ja zas nestiham....ale už som tu......

janka vitaj..... si niekde na pol ceste medzi mnou a Adulikom .......chihihichichichichichi.....

Ivi....takžae super....dvojočky......takže ide to podla kartarky.....-)))))))

Sincer....ty más teda sny.....ale sak rozmyslaj na sebou a nie furt nad lax....potom sa ti bude snivat o tebe 🙂))))

NElinka....ty si sa dobre vybuvala?????

adulik76
21. okt 2009

neli sa nadnes už rozlúčila, pravdepodobne šla k rodičom papať 🙂

orsulka
autor
21. okt 2009

Adu......ja som v podstate OK aj na ten vklad....mam len kasel...nemám tiadne teploty, ani hrdlo ma už neboli....len ten kasel je neprijemny......ale bude to OK..... 😉

skrina 1,8 dlha.....v dvoch firmach sme si datial dali robit rozpocet....cca 20500 SkK......
furt sa mi to lepsie mipse v korunach ako v Evri.....

jjankka
21. okt 2009

orsulka,,,dakujem 🙂

orsulka
autor
21. okt 2009

adu...ahaaaaaaaaaaaaaa.....som to nejak nepostrehla, až na druhýkrát.....
to má fajn, že sa takto o nu staraju......a ja furt varim.....tak vcera som urobila žemlovku...1x v živote!!!!!! a celkom fajna sa mi podarila....a moj, že....on to neje!!!!!! no boooooo......!!!!!!! a ja naklochnilaaaaa......tak polovičku beriem teraz svokre, lebo to je jej oblubene jedlo.....no kto by to cele jedol 🙂)))))))

janka.....tak držim palce na svadbu, nech vyjde vsetko ako ma.....

otazka do plena.....čo je to ten prolaktin ????? aky to ma vplyv...zasvette ma niekto

jjankka
21. okt 2009

ja som nevedela co mi je a strasne som pribrala t.j. za par mesiacov ale 10 kg. nevenovala som tomu pozornost, az ked mi raz vecer zacalo normalne z prs vytekat mlieko, o dva dni som isla k doktorke a ta mi zobrala krv a tam to nasla ze je ten prolaktin zvyseny ze preto nemozem ani otehotniet, je to nejaky taky hormon ktory vytvara mlieko a ked ho mas normalne tak ti pomaha k vytvaraniu vajicok ked ho mas vela tak sa ti vajicka nevytvaraju

orsulka
autor
21. okt 2009

janka.....už som to pozerala aj na nete.....a nasla som tam, že je to hormon ovplyvnujuci produkćiu vajicok a vaječnikov......a tiež aj tieto veci ohladne prs.....
tak dufam, že sa ti to podari dat do poriadku...a v jednej diskusii pisala jedna baba, že mala zároven aj problemy so stitnou zlazou, a tym ,že sa na nu liecila, tak sa jej upravil aj tento prolaktin.....
možno by si si mala dat urobit aj vysetrenie stitnej zlaazy.....

ale jednak si este mlada....a aj sa mlao snažite.....tak dufam, že taketo zakladne vysetrenia pomože k tomu, aby si otehotnela prirodzene 🙂

jjankka
21. okt 2009

no ved aj ja by som bola za to keby to bolo normalnou cestou, ked mi dr, vysetrila krv a nasla tam zvyseny ten prolaktin uz ma dalej neposielala, ale ved v pondelok s nou hodim rec, nech po svadbe ma da na vysetrenia nech budem kludna,,,,,

adulik76
21. okt 2009

tak ja dúfam, že sa mi podarí nejak zmestiť do sumy 500 eur, ale ja chcem skriňu 2 m dlhú a bude nám to robiť známy, čo nám už robil skrine a chcem to bez bločka, tak aj preto dúfam, že sa do mnou stanovenej sumy zmestíme.

adulik76
21. okt 2009

...ozaj, zabudla som, žemlovku ja lúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúbim, pošli aspoň kúsok 😀

sincerity
21. okt 2009

orsul... my nad nami nerozmyslame, nemame teraz dovod, marek berie vitaminy, o nejaky cas skusime spermio, ci to malo nejaky vyznam....

ivi... no to urcite..... 😀 u mna je snad jedno kolko robim, v jednej firme je mzda stale rovnaka, a v druhej to robim zadarmo.... takze asi nic 😅

adu... ja viem... ja za to nemozem.... si neviem predstavit ze by som si tu otvorila knihu a citala 😅 😀 😀 😀 ... ozaj co tak citavas?

inac, zvyseny prolaktin mala aj lax na zaciatkoch snazenia... potom sa to nejak upravilo....

orsulka
autor
21. okt 2009

adulik....hned by som ti ju aj osobne doniesla, keby bolo trosku casu..... 😀 😀 😀

sincer...ved som nemyslela, že rozmyslat nad bábom.......len tak vseobecne .-))))))))

ja som dve hodiny teraz nahanala hotel v Padove v taliansku pre sefa......a vraj zajtra tam chce noclah.....no problem...vsetko obsadene....!!!!! zabila som s tym dvve hodiny!!!!! a a jtak nic nevybavila......

a inak...kamoska z PD.....ktoru som pozvala aj s nami na chatu, len jej to nevyslo, tak po KET-ku ma pozitivne vysledky!!!!!!!!!!!!! tesim sa..🙂)))))

orsulka
autor
21. okt 2009

ha.....ale krásnu podlahu som si vcera vybrala.-----------cokoladkovo hnedu .-)))))))

sincerity
21. okt 2009

orsul ....to akoze ja nerozmyslam? 😕 😅

adulik76
21. okt 2009

sincer, z toho si nič nerob, že nerozmýšľaš, ja som zo včerajšej debaty vyšla ako totálny hnilo, ale zato krásny... 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
21. okt 2009

BABY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nerobte mi zle.....prosíííííííííííííííííím !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tak som to asi blbo napisala sincer...... som myslela, že by si celkovo mala viac rozmyslat na sebou, pracou, drahym, domom.....a kadecim ako nad lax.....🙂)))))

ja asi koncim...nebudem vam tu už asi pisať.......
všetko je proti mne!!!!!!!!

😉 😉 😉

orsulka
autor
21. okt 2009

ja som debil.........sorry................

😠 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre