Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

ivkaj
29. okt 2009

Orsul, drahouši, drže se jak jen to půjde. A nezapomeň, že u nás vždycky najdeš podporu do dalšího boje.

adulik76
29. okt 2009

obedujeme????? 😕

ivkaj
29. okt 2009

Zdaleka ne, u nás bude oběd tak za hodinku.

adulik76
29. okt 2009

ja opäť dnes idem skôr z roboty, čaká ma doma kopec práce

ivkaj
29. okt 2009

Adu ?!?! ;o)

To my budeme večer trávit čtením. Začínáme totiž přemýšlet o adopci a termíny jsou tam neskutečné cca 2-3 roky někde i 5 a pokud bychom chtěli mimčo do jednoho roku, musí mi být do 35. Takže zatím sbíráme informace 🤐

adulik76
29. okt 2009

ja ešte o adopcii nerozmýšľam, verím tomu, že toto KET-ko bude úspešné a potom mám ešte dva pokusy IVF. Ale radšej by som bola, keby ten KET bol úspešný. No, po dnešku ..... nič nie je isté 😖

nelia
29. okt 2009

Adulik, takto to nemôžeš brať... ano, bohužiaľ sa stávajú takéto veci, ale nemôžeš na to myslieť... napriek všetkému musíš skúsiť myslieť pozitívne, lebo to je veľmi dôležité (aj keď to nie je zárukou na nič)... a niekto to tu už prelomiť naozaj musí...
Vlastne zabudla som... bude to Ivka, ktorá to prelomí... ona už je teraz tehu!!! 😉

adulik76
29. okt 2009

veru, ivka, šup sem s pozitívnymi správičkami, na krvičku ideš v pondelok?

noemarta
29. okt 2009

to je teda dnes den, strasneee, total ako to pocasie.. kedy uz zacne svietit slniecko a usmeje sa aj na nas..
🙂 nepoznam vas az tak, takze neviem moc dobre reagovat, ako vas utesit.
A v podstate nepoznam tieto stavy ak nevyjdu taketo zakroky, ale viem si predstavit co su to za stavy, lebo ja som tie prve dva IUI ked boli neuspesne znasala dost zle..
takze este raz, hlavu hore, a musime skusat dalej, aspon co u mna zabera, je pozitivne mysliet, jak spomina aj Nel.

nelia
29. okt 2009

No zoberte si, ako nám tu včera bolo veselo a dnes toto..... ale nebojte sa, to slniečko začne svietiť určite.. pre mňa min. o 3 mesiace (kvôli tej antikoncepcii), ale pozitívne myslieť neprestanem 😉
Určite ani Orsulka, len teraz bude potrebovať čas... ale my Ti Orsulka dáme toho času koľko chceš, budeme Ťa utešovať, až kým sa nevráti naša preveselá Orsulka 😅 😅

sincerity
29. okt 2009

dnes nemame naladu kecat 😔

adulik76
29. okt 2009

veru, orsul, dnes sa opi do nemoty, my tu na teba budeme poctivo čakať

orsulka
autor
29. okt 2009

dakujem.....opijem sa......asi..... 😉 a ferka pozdravim, viem, že on to preživa tak isto ťažko ako ja.....

Adulik.....a presne ako pise Neli.....každa sme ina, každa máme ine embryjka,a každy jeden IVF, ci KET je iny.....ved aj mne sa pred pra mesiacmi pri KET drbocek krasne rozmrazil a rastol......takaže ty sa sustred hlavne na seba.....a teš sa z toho, že ta cysta je prec a možes do toho "vklznut".....

Ivkaj...a konečne si sa ozvala, a tak teda verim, že si v poriadku.....lebo inak si nam tu vcera chybala .....

nelia
29. okt 2009

Orsul, aj odo mňa pozdrav Ferka... a hruška to istí.... aspoň na chvíľku 😝 😉
Inak o tom Brne som tu niekde čítala... vraj tam robia nejakú minimálku či čo... je to asi nejaká kratšia stimulka a je to vraj o dosť lacnejšie.. už si o tom niečo zistila?

orsulka
autor
29. okt 2009

nelia....nie,este len som si preklikala ich stranku......ale aj tu je tema, tak skusim neskor poprecitovat co to od kociek a dozvediet sa viac....ved na to tu ten konik je 😉 😉
oni robia nejaku light stimulku, ktorá nie je tak finančne nárocna.......a vraj tiež maju užasne vysledky.....
a koniec koncov do toho Brna to nie až tak hrooozne daleko.....len prebehneme cez Trencin a sme skoro tam 😉

nelia
29. okt 2009

A môžete sa cestou zastaviť u Adulik na kávu ... poprípade parené buchty 😉 😀 .. veď Adu sa aj tak furt ulieva z roboty 😠 😀 ... no povedzte, nie je v tej štátnej správe dobre? odhliadnuc od toho spievania počas pochodovania... ale aj to môže byť niekedy zábavné 🙂
Inak ja idem dnes po 2 mesiacoch tancovať!!!!! Taaaaaaaaaak sa teším.... ale asi budem totálne grambľavá, kým sa do toho dostanem 😝

laxity
29. okt 2009

ahojte

orsul....moc ma to mrzí, až mi zimomriavky prešli po tele...neviem čo povedať. Ja vás čítam stále, takže mne nič neunikne. Tak som ti silno držala palce...je to naozaj nespravodlivé. Držim palce, aby si to opäť zvládla a bola usmiata a sťastná, ako vždy, aj keď viem čo by ťa najviac potešilo...Mrzí ma to Orsul ešte raz, som to nečakala. Aj som si poplakala, ale ja takéto veci beriem dosť citlivo. Ale jednoducho vás musím čítať...musím o vás vedieť všetko

Maťko....dobréééééééé

stačí na dnes...papa

adulik76
30. okt 2009

dobré ránko,

orsul, aj ostatné kočky, všetky vás v TN privítam, keď budete mať cestu, u nás sú dvere otvorené a nájde sa aj nocľah a otvoríme aj fľašu a maťo určite niečo dobré vykúzli na tanier 😀

ivkaj
30. okt 2009

Čaute baby, tak dneska jsme 10D po ET (15D po OPU) a na testu je sněhobílo. Takže tak skončilo moje 2.IVF 🙄

sincerity
30. okt 2009

ahojte babule.....

ako orsul.... prosim, povedz, ze sa zazrak konal ...

ivi.... od teba cakame tiez pozitivne spravicky 😉

ved ja ani neviem co mam dnes pisat......

adulik76
30. okt 2009

ivi, ešte nevešaj hlavu, počkáme si na krvičku

ivkaj
30. okt 2009

Adu, já myslm, že už není na co čekat.
Spíš mě štve, že Dr. sám neví proč jsou vždycky vajíčka prázdné. Tak snad za tu dobu něco vymyslel ☹

sincerity
30. okt 2009

ivi..... veru tak, hlavu hore, nadej umiera posledna, pockame si na krv..... mozno nas bojovnici prekvapia....

my si tu vsetky pockame na ten zazrak, ivi neboj

adulik76
30. okt 2009

a to si sa na test pozerala tak ako to píšu na obale? do tých 3 minút, či tak nejak? Lebo ja som // objavila až po nejakej hodine-dvoch

ivkaj
30. okt 2009

Teda vy jste nezdolné optimistky ;o)
Adu, dívala jsem se na něj po půl hodině a nic 😒

nelia
30. okt 2009

Dobré ránko 🙂
Ivka, u mňa to bolo rovnko ako u Adulik, takého slabulinkého (takmer neviditeľného) ducha // som videla až po 2 hodinách a to som bola už 12 deň po ET. Aj keď si to už ty vzdala, my to ešte za Teba nevzdávame 😉 😅 .

sincerity
30. okt 2009

ivi.... tak pockaj este hodku, a ona vyleze!

adulik76
30. okt 2009

presne tak, ani sa jej nedivím, že nechce vyliezť do takej zimy 😝 - ani ja by som neliezla nikam, keby som nemusela

nelia
30. okt 2009

no fakt je vonku zima... dala som si zimnú bundu a predsa som drkotala zubami 😝 .. hlavne, nech na dušičky neprší.. Cestujete niekto niekam na hroby?

adulik76
30. okt 2009

my by sme mali cestovať, ale vzhľadom na Maťov zdravotný stav to asi odložíme. Nepôjdeme asi ani môjmu tatinovi na hrob, a to ho máme kúsok od nášho bytu, len cez kopček.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre