Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
2. nov 2009

mám pištoľ, ale už som ju dlhoooooooooooooooo nedržala v ruke 😀

nelia
2. nov 2009

Lax, ahoj 😉
Teraz si veru musíš dávať veľký pozor... všade už zúri chrípka, takže radšej pekne ostaň doma.. to je najistejšie... a už by si chcela teda do materskej ostať doma?

laxity
2. nov 2009

adu...dobrý humor, mýslim, že Maťko by sa tomu veľmi nepotešil 😀 , radšej fakt nejaká milá spoločnosť 😉

nel...ahoj, no veď to, že nás je v robote asi 200 a tam sa to šírí jak mor 😀. No uvidím, dnes sa to budem snažiť vyležať, lebo cez víkend nebolo času a zajtra sa ho skúsim spýťať. Ale hej uz ostať doma. Aj manžela čaká operácia nohy, tak budeme tak spolu doma. Ja som to mala inak v pláne od decembra ale tak asi to bude inak.

doma mi bude fakt lepšie...ja po pravde nemám takú robotku ako vy, že ma baví a napĺňa, že s radosťou chodím do práce... 😒

orsulka
autor
2. nov 2009

LAX.....no sincer volala so mnou 😀 😀 😀 bola mila, ta len tak brnkla v sobotu .....že čo ako a tak... 😉 😉
tak sa mivenko pekne pomaličky kuriruj.....a veru sa pytaj na PN....ved vonku je už dobra kosa, na take chodenie do prace...... teraz myslim v tvojom pripade
😀 😀 a este ked si nascipaná....

ja nechodim a ni tu nemame porady....enem z času na čas.....a to už dobre prihorievať !!!!!!!!!!! ale po ranu skcenem so sefom, čo nove a tak......

orsulka
autor
2. nov 2009

lax....tak potom nie je o čom, ked to mas v robote takto........ostan doma...!!!!!!!

adu...a nemožes si tu zbran vziat n tu poradu??????? keby si ju len tak vyložila na stol...možno by tá porada skor skoncila !!! 😀 😀 😀 😀

nelia
2. nov 2009

Lax, no nie že by nás to až tak v robote bavilo.... ale tak ja si nesťažujem...
No keď máš o ničom robotu, tak fakt radšej ostaň doma... a pomaličky si môžeš chystať maličké vecičky a tak... veď čo nevidieť sú tu vianoce a potom už len pár týždňov a malá bude na svete 😅 😅 .. a pekne ležkaj a popíjaj čajík s medom.. poprípade si dávaj homeopatiká, to môžu aj tehule..

orsulka
autor
2. nov 2009

nam teraz v praci vypadlo kurenie........no fasa.....ochladilo sa to tu v priebehu 1/2 hodiny.......vypadli obehove čerpadla a raj na tom robia.......!!!!!!!!!!

sincerity
2. nov 2009

lax! ved som Ti vravela, ze orsulka pozdravuje a ze si mas davat pozor! Co si nepamatas?!

orsulka
autor
2. nov 2009

len sa nepobite 🙂))))))))))))))))))

noemarta
2. nov 2009

ahojte baby, dobre rano.
Do teraz som tu mala pohovor, som nemohla skor.
Sincer, pocuuuj, a a a preco by som sem nemala chodit, to mi vysvetli !! 😒 ☹ hm....
ci si myslis ze som padavka ci cooo...

sincerity
2. nov 2009

ludia, tak mne rano sofer predal polovicny listok! Tak neviem co ja chcem mat deti, ked este nie som plnoleta! Alebo stary zle vidi, alebo ja tak mlado vyzeram! 😅

laxity
2. nov 2009

Orsul...díky moc, nezávidím tu kosu v robote teraz...

nel...snažím sa, čajíčkujem, medíkujem, maškrtím pritom, dávam si aj pinosol a tabletky na cumlanie do hrdla. Vecičky ešte nie je treba nakupovať, mám už nejakú malú tašku čo sme podostávali, stačí, že svokra mi sem dotrepala takú hojdačku a ja to tu budem teraz 4 mesiace prekladať...ale tak potešili sme sa 🙂

sincer...si ma pekne pobavila s tým lístkom 😀 😀 😀 . A keď si ma nechala pozdravovať od Orsul, tak som si myslela, že na koníkovi ste si písali o mne, tak som to aj potom číhala na MK a nič tam nebolo 😀 😀 😀

orsulka
autor
2. nov 2009

SINCER................hahahahahahahahahahahahahahahha ....mna sibne!!! hahahahahahha
tomuto hovorim : FOR DNA!!!! chi chi chi chi
ale ked ty fakt vyzeráš na stredoskoláčku !!!! 🙂)))))))

orsulka
autor
2. nov 2009

LAX....Už TO NABEHLO...PORUCHA BOLA V CHEMICKEJ, VRAJ IM VYPADLI OBEHOVE čERPADLA.....ale už to nabehlo, hned je tu lepsie 😅 😅

laxity
2. nov 2009

orsul...ti verím, veď v takej kose sa určite nedá pracovať...
sincer...neviem ako by to zvládla v takej kose, ona taký zmrzlák 😀

adulik76
2. nov 2009

tak už som z porady naspäť, dnes to bola posledná 😝

nelia
2. nov 2009

Aj u nás je kosa jak v ruskom filme.. neviem, či tu tiež poriadne nefunguje kúrenie, či čo.. ale drkoceme tu všetci zubami 😠 😒
Sincer, takže ešte nemáš ani OP? 😀 😀

orsulka
autor
2. nov 2009

LAX...inak aj ja som dobra zmzrlina....ja viem aj v lete lezaž na gauci pod dekou !!!!! 😀 😀 😀

takže momentálne som začala kychat....ale inak sa mám fajn....... 😠 a čakám kedy sa to tu zas vykuri....

moja kamoska mala tiež taky žážitok v autobuse.....ked sla do skoly, nastupila a ponahlala sa mu rychlo povedat, že co chce a ......tak povedala, že si prosi študenstský polopičný listok 🙂))))))))))))))))

dracekmracek
2. nov 2009

ahoj zlatíčka,moc se omlouvám a stydím se že jsem se tak dlouho neozvala ale nechodím sem.max.jednou za 14 dní když jsem u mamky a to nestíhám.tak se orsulce moc omlouvám 🤐
my se máme dobře ale už je to dlouhé a pořád nevíme jak to dopadne.docházím do rizikové poradny do motola,a všichni doktoři se té mé jizvy bojí tak nevíme jak budeme rodit....každopádně dáme určitě vědět!paní doktorka slíbila že do 12.11.se to rozlouskne tak uvidíme.
opatrujte se mi všechny!

adulik76
2. nov 2009

orsul, to je dobré, a predal jej ten lístok???? 😀

jéj, katuška, jak to rýchlo ušlo

nelia
2. nov 2009

Ahoj Katuska 🙂 🙂 🙂 ... super, že si sa ozvala, lebo sme si už o Teba začali robiť starosti 😔 ... uvidíš, dobre to dopadne a o pár týždňov už budeš držať ten váš malý zázracný uzlíček v náručí 😅

orsulka
autor
2. nov 2009

adulik.......jasne, že predal, len sa cudne na nu pozrel najsokr, že čo vlastne od neho chce 😀 😀

katuska...... no pokladik......tak som rada, že ste v poriadku a pekne rastiete, a fakt sa vam to už bliži.....a neboj, ved oni vymyslia niečo, ako ten porod urobit čo najlepsie pre vas oboch...velmi držim palčeky....a som štastná, že si sa ozvala.... 🙂 🙂 držte sa.......a ozvi sa este....aj ked neskor......

adulik76
2. nov 2009

babule, chcela by som vedieť váš názor: občas zavítam do témy FERTICENT II. - neprispievam tam, ale čítam si ich. A je tam jedna kočka Petra2505, ktorá šla na prvé IVF, počas stimulky ju dr. upozornil na OHSS, dali jej nejakú injekciu proti tomu, OHSS sa nerozvinul a mohla by podstúpiť ET, keby nebola dostala práve tú injekciu. Tak jej vzali vajíčka a povedali, že o dva mesiace môže ísť na KET. No, vtedy v tej téme rozvírila hladiny s tým, že v centre niečo pobabrali, vyhrážala sa kadekomu a naplašila tam všetky baby, ktoré boli aj zvedavé, čo sa vlastne stalo a ako to mieni riešiť. Uzavrela to tak, že zistila, čo chcela a tým to haslo. Ostatným babám nepovedala nič. Teraz sa chystá na KET a opäť v tejto téme víri hladinu tým, že vraj zamenili im spermie, záhadne im pokapali embrjká - z 9 vraj na KET zostali len 2. Opäť sa vyhráža, že to dá polícii a médiám. Vraj to už oznámila aj svojej zdravotnej poisťovni. Jaj, a ešte že vo FC robia vždy len KET, lebo na tom zarábajú. No, ja neviem. Ja som bola vo FC spokojná s dr. aj s ostatným personálom, nemala som pocit nejakej falošnosti. Myslím si, že také centrum si nemôže dovoliť nejaké pochybenie tohoto druhu, lebo by to bol doslova likvidačný omyl A pri svojom IVF som sa normálne dopracovala k ET - ako to potom skončilo, je druhá vec. Tak čo na to hovoríte?

nelia
2. nov 2009

Adu, ja som to vtedy tiež čítala (tiež občas zavítam do tej témy) a pobúrilo ma, ako sa tá babenka zachovala k ostatným babám. Tie sa jej snažili pomôcť a ona ich tak odpinkala. Ja si myslím, že to je blbosť.. proste sú baby, ktoré chcú byť niečím zaujímavé.. inak si to neviem vysvetliť. Veď len tu v tejto téme sme 3 z FC a všetky 3 sme sa dopracovali k ET. Ona bola podľa mňa z neúspechu na nervy a na niekoho to proste hodiť musela.
Ja si myslím, že to si nemôžu dovoliť, aby zamenili spermie... je tam určite viacnásobná kontrola a pravdepodobnosť je fakt veľmi malá.

adulik76
2. nov 2009

ja si to tiež myslím, ale neviem, čo tej babe behá po rozume a hlavne prečo plaší ostatné baby.

orsulka
autor
2. nov 2009

no....stať sa može....lebo človek je tvor omylny...... a nikdy nehovor nikdy...ale tá pravdopodobnost je naozaj minimáááálna!!!!!!!
necitala som to na tom fore......ale suhlasim s Neli, že naozaj je asi psychicky trosku na dne, a potrebuje si tento neuspech nejako zdovodnit a tak kope okolo seba, vsade......

a jedna vec.....keby som aj neprispievala do tejto temy....a citila by som to tak ako aj ty Adu a Neli...ja by som sa ohlasila voci nej.....akože sorry moja zlata, ja mam taketo a taketo skusenosti.....a pri prvom pripade si sa nezachovala fer voci citatelkam tohto fora a nechala si ich v neistote....tak pokial nemienis seriozne prispievat a komunikovat, len opisovat svoj hnev....tak na ten tu nie je nikto zvedavy.....
juuuuuuuuuuuuuuj....ja by som jej dala..!!!!!!!akože slušne, ale......ADULIK ....a ty si na to ako stvorena!!!!! 😉

sincerity
2. nov 2009

no fuuuuuuuuuuu.... ja som od viacerych ludi pocula, ze tieto centra /nielen FC/ su proste masiny na peniaze a posielaju ludi na ivf, et, ket, iui a kadeco ine aj ked nemusia.... tuto temu som citala v juni ked sa ma to tykalo, viac nie, takze o tomto pripade neviem.... ale, napriek super pristupu vo FC, sa toho druheho spg a potencionalneho ivf bojim.... ved mojej sestre povedali, ze nikdy neotehotnie prirodzene, a vidite.... a nam najskor povedali, ze je spg akoze zhorseny, ale da sa s nim otehotniet a po kontrolnom povedal pindo, ze to vobec nie je mozne, dokonca ani iui, jedine ivf.... 😖

zoe.... jasne ze sem pis, ja len ze nas tu obchadza nejaka smola 😒

adulik76
2. nov 2009

jasné, budem tu pôsobiť ako "viktor - čistič" 😀
Neviem, byť ňou, tak si dávam aj bacha čo píšem, lebo kolíše na tenkom ľade, keď stále takto ohovára to centrum, ono, ohováranie alebo poškodzovanie dobrého mena podľa Trestného zákona je trestným činom. A jej totožnosť sa dá zistiť......
Chcela som jej napísať, ale kašlem na to, asi by to aj tak nepochopila...

orsulka
autor
2. nov 2009

adulik.......tu možno neslo ani tak o to, napisat jej......ale verejne jej povedať, že su ludia ktorí maju ine skusenosti z tymto centrom, a že sa nezcahovala dobre voci ostatnym dievčatam, ked najskor rozviti hladinu a potom necekne.....
a konieck oncov aj to, že ohováranie je trestným........to co si napisala.......
je to pre dobro celeho fora.....vieš, že zas na druhej strane sa podporia baby medzi sebou a nebudu sa len bat....a vlastne tak trochu ju umlcite...... 😉

to mi nevrav, že jej tam nik nepnapisal vlastný názor oproti tomu jej....... 😕

adulik76
2. nov 2009

teraz jej tam nikto nepíše taký, čo by mal opačný názor - skôr jej tie dve tak pritakajú a fakt spriadajú kadečo možné. Slepice.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre