Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
10. nov 2009

sincer.......tak ale na domceku sa este pracuje????? alebo ste už zazimovali ????????

neli...tak sa cez vikend aspon trosku rozptylis.......ja teda ale kolotoce nemusim .... 😝 to kde su tie hody????

sincerity
10. nov 2009

orsul... tak sup sup s nohou zbehni k doktorovi, uvidis co ti na to da...

a Ferko ma teda nepocuvol, ze ta ma posluchat!!! Potvornik jeden...

v domceku sa minuly tyzden salovali schody, mozno sa budu este betonovat.... ale inac nic moc... to som ani nespominala, ja tam teraz nechodim, len varim pre majstrov ak sa nieco robi....

orsulka
autor
10. nov 2009

sincer....takže sa pracuje, pokial nemrzne....ten Tvoj sa teda fakt snaži!!!! 😉 😉 😉 šikulka....ale aj take varenie da zabrat......
ja som bola u lekara, mam aj lieky, a poctivo ich uživam.....ale to vies, ked je cely den ta noha dole, tak sa unavi.....mam ju sice obviazanu, ale aj tak....... 😝
no...Ferko....veru neposluchol........chlap jeden

nelia
10. nov 2009

Orsul, tie hody sú v mojej rodnej dedine.. neďaleko Šale...
Inak ani mňa ten môj teraz nejak extra neposlúcha.. vlastne nie že neposlúcha, ale je trochen nervózny.. nemá dostatočný prísun sexu a to mu lezie na mozog 😝 😒 .. už aby som bola fit 😔

orsulka
autor
10. nov 2009

neli...... 😀 😀 ale inak je dobre, že sa pozná pričina 😉 😉

adulik76
10. nov 2009

neli, ešte máš nejaké problémy?

nelia
10. nov 2009

Adu, ano, od konca minulého týždňa trocha krvácam... je to taká tmavá krv.. no mrcha by mala prísť až budúci týždeň... ale doki povedal, že môžem trocha krvácať aj počas brania antikoncepcie, tak je to hádam v "norme". Takže sex vôbec neprichádza do úvahy... len jeho "alternatívy" 😀 😀 .. a na tie teda nemám vždy náladu a chuť... chápete 😒 😝

orsulka
autor
10. nov 2009

neli......tak to nie je nič prijemne, kurnik........... 😒 😒

ja hlasim presun do druhej firmy, neviem ako budem stihat pisat........ ☹ ☹

pa pa pa

nelia
10. nov 2009

Pá pá Orsul.. a dávaj bacha na ceste 😉

adulik76
10. nov 2009

neli, ani ja som to po čistení nemala zrovna ľahké. Najprv som po zákroku tri týždne krvácala, potom mi mrcha trvala 12 dní. Až v septembri bol cyklus normálny. Vzhľadom na to, že som mala zákrok v júni, tiež som si počkala. Nuž, telo sa s tým musí nejak vysporiadať.

nelia
10. nov 2009

Z tohto hľadiska ma trocha aj štve, že mi Dr. naordinoval tú antikoncepciu.. lebo takto telo nemá šancu sa dať do poriadku samé... takže po jej vysadení to ešte tiež bude podľa mňa zaujímavé.. no čo už 😒

laxity
10. nov 2009

ránko dievčatá 🙂

adu....tiež sa pridávam ku gratulácii, všetko, všetko len to naj a ty dobre vieš, čo hlavné ti prajeme 😉

nel...ani ten môj nemá dostatočný prísun sexu, ale vynahradzujem mu to našťastie inak, bo neviem asi by sa tiež zbláznil. Mne to akosi až tak teraz nechutí, som asi nejaká divná, bo všetkým to tak chutí v tom už vyššom štádiu tehu. Ale tak je veľmi trpezlivý a to na ňom milujem 🙂 . Inak by som už začala mať podozrenie, keby sa mi začal túlať 😀

sincer...tá pravá posiela orsul k lekárovi 😠

nelia
10. nov 2009

Ahoj Lax 🙂 🙂 .... veď práve to, že ja na to tiež moc nemám chuť... som rada, že som 😀 😀 .. ale hádam to prejde a vráti sa mi aj chuť... veď ju budem potrebovať 😝
Ako sa nám dnes máš?

nelia
10. nov 2009

Vlastne čo to trepem... ako sa nám dnes MÁTE??? 😅 😅

laxity
10. nov 2009

nel...máme sa celkom dobre, brucho stále bolí, ale tak zvládame...je doma aj manžel, tak dnešný dník bude ok, chceli sme ísť pozrieť svokru, keď budem mať vychádzku, ale, že majú doma chrípku, tak radšej nie...takže doma 🙂
a ty ako v robotke?

adulik76
10. nov 2009

ja sa máááám dnes veľmi dobre, aspoň zatiaľ 😕

ivkaj
10. nov 2009

Ahojte ženy, teda tady se to dneska rozjelo 😎

Adu, možná jako gratulace to bude klišé, ale přeji ti hlavně hodně zdraví (protože toho si musíme vážit), kupu štěstí a moře lásky (protože ani jednoho není nikdy dost).

A jinak hlásím, že u nás je už nebe aspoň trošku modré, takže i nálada bude snad o něco lepší 😅

adulik76
10. nov 2009

orsul, toho okatého smajlíka som dala preto, že "hups" 33, kde som k toľkým rokom prišla, keď furt oslavujem 20?????????!!!!!!

nelia
10. nov 2009

Adu 😀 😀 😀
Ivka, ahoj... ako moja? Ty sa kedy chystáš na kontrolu? Či už si bola? Strácam prehľad 😕
Lax, v robote celkom fajn.. až na to, že som zistila (vlastne ma upozornili 😝 ), že posielam nesprávne štatistiku do NBS... a asi budem musieť robiť spätné opravy za rok 2008 ☹ ☹ ☹ .. asi ma picne... ale u nás už tiež prestalo pršať a trocha sa vyjasňuje, tak sa hádam vyjasní už aj v robote a aj v mojom živote 😎 😎
A z čoho Ťa bolí bruško? Tvrdne Ti, či? Aj berieš nejaké to magnézium??

laxity
10. nov 2009

nel...čo to v tej robote motáš? 😀 😀 😀

bruško mi netvrdne, len jednoducho dole stále bolí, ale je to asi normálne. Doktor povedal, že kŕčok je v poriadku. Neberiem magnézium, beriem tehotenskú kúru od spomínaných výrobkov 🙂

nelia
10. nov 2009

Lax, ja neviem... takéto motanice mi lezú na nervy... nemám to totiž vo zvyku.. no keď sa stane, tak poriadne... TA NE???!!! 😀 😀
Tak to som rada, že netvrdne, len bolí... to je asi naozaj normálne, viac tehu báb hovorilo, že ich celé tehu bolelo... aj ma potom napadlo, že berieš nejaké tie "vaše" produkty 😉

laxity
10. nov 2009

nel...keď sa sere, tak poriadne to máš pravdu...TA NE!!! 😀

neplánujem brať žiadne iné doplnky výživy, tieto mi veľmi vyhovujú 🙂

adulik76
10. nov 2009

tak ako babulky?
tu začalo pršať a ja opäť NEMÁM dáždnik. 😝

ivkaj
10. nov 2009

Adu, Adu, nech si teda nějaký ten deštník koupit k narozkám 😉

Nelia, nic si z toho nedělej, na mě se v práci taky valí jedna pitomost za druhou (napadlo mě lepší slovo, ale to by sem asi bylo moc sprosté 😎 ) Tak si obrň nervy a s chutí do toho 😉

Laxity, jen pěkně odpočívej, však si to zasloužíš ;o)

Sincer, z ty musíš být úžasná kuchařka, když tak vyvařuješ 😉

Orsul, a ty nepředstírej práci někde jinde 😵

adulik76
10. nov 2009

ivka, celkom si to tu pekne zhodnotila 😵

sincerity
10. nov 2009

ivi... no kucharka ako kucharka, nastastie ti majstri nie su bohvieako narocni 😀
ale pravdupovediac ma to vobec nebavi
😅

orsulka
autor
10. nov 2009

aaaaaaaaaaaaaaaaa......máááááááááám Vas!!!!!!!!!! xi i xixixixixixix......xi.....

pokazil sa mi PC.....tam...v tej druhej.....takže som urobila polovicku prace, a dufam, že zajtra už to bude OK a pan správca siete sa posnaži, lebo inak......vyplaty.......neviem...neviem....

u nas neprsalo a už zas chčije.......vŕŕŕŕŕŕ´..........

adu.....ty a tvoj dáždnik!!!!!! 😀 😀 😀 takže ty už mas akože Kristove roky?????? ta to kde si k tomu dosla moja??????????, tiež nechápem.......ale má to vyhody......aspon takto v nestátnom sektore....plus 5 dni dovolenky naviac...... 😀 😀

adulik76
10. nov 2009

no, mne sa dovolenka nijak nezmení, takže túto výhodu určite ja nevyužijem 😢

nelia
10. nov 2009

Mne by sa už konečne mohla tá dovolenka zmeniť, lebo 20 dní je na h...o ☹ ☹ ... už mám len nejaké 3 dni a to potrebujem na vianoce min.4, takže neviem, ako to budem riešiť... 😒

orsulka
autor
10. nov 2009

neli....sak možno nejakym paragrafom...nedá sa?????

ja som prave dosla z masaže od fyzioperapeutky......joooooooj fajne.....tak mi tam pukalo, jak v pukancove!!!!! a bud. tyzden pojdem k nej s tym lytkom na elektroliečbu...vraj to pomaha pri urýchleni liečby......
plus aj biolapma k tomu...tak som zvedava.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre