Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
11. nov 2009

hmmmmmmmmmmmm....ale dala som zázračné porekadlo a zabralo 😀 😀 😀

adulik76
11. nov 2009

aké?

orsulka
autor
11. nov 2009

taketo: Ak ma spominas v dobrom, pán Boh uchovaj, ak ma spomínaš v zlom, v riť ma bozaj!!!! 😀 😀
ha! a prestalo 🙂))))
tak si vyber...... 😀 😀

adulik76
11. nov 2009

no, tak čo myslíš, bolo to v dobrom alebo v zlom??????

orsulka
autor
11. nov 2009

neviem si vybrat!!!!! 😀 😀 😀 a vlastne mi je to jedno, hlavne že to prestalo..... 😉 😉

orsulka
autor
11. nov 2009

do kedy si dnes v praci???????

nelia
11. nov 2009

Ahojte fešandy 🙂
Tak som sa vrátila z Blavy a normálne mám lepšiu náladu... som sa rozhodla, že sa nebudeme doma kvôli prkotinám hádať... proste to nestojí za to.. tak sme s drahým zakopali "válečnú" sekeru 😎 😎

Adu, s tým náhradným voľnom je to u nás tak, že keď si napr. dnes nadrobím 2 hodinky nadčas, môžem si ich napr. zajtra vyčerpať, že pôjdem o 2 hodinky skôr domov a za oba dni dostanem normálne zaplatené, takže sa nič nekráti.

Baby, v BA som videla jeden "super" bilboard... reklama na Drevonu (nábytok)... v strede bilboardu je napísané:

nelia
11. nov 2009

ups.. omylom som to odoslala nedopísané...
takže v strede je napísané: "POMôŽEME VÁM OTEHOTNIEŤ"... na spodku v strede je "feng shuej life" a vpravo vedľa toho "Drevona"... no si predstavte, že už aj nábytkársky priemysel využíva (alebo zneužíva) neschopnosť párov otehotnieť na reklamu 😕 😕 😕 ... tak trocha ma tá reklama ako to povedať... no trocha prekvapila je asi správne slovo...

adulik76
12. nov 2009

dobré ránko, zajtra je piatoooook a ja nejdem do práce 😵 - idem totiž na to kontrolné sono, či tam nejakú potvoru zasa nemám 😠 , ale bruško ma nebolí ako minulý mesiac, takže ... 😕

neli, čo povedať k tej reklame? ja neviem.... iba si neviem predstaviť, ako mi Drevona pomôže otehotnieť.

orsulka
autor
12. nov 2009

dobre ranecko ......... 🙂 🙂

nelinka...no vidiš a tak sa ti na to skolenie nechcelo....a ono pridalo na nálade, a este aj na správnom rozhodnuti 😀 😀 😀 zase sa potvrdilo pravidlo, že všetko zle je na niečo dobre.... 😉 😉

reklama.....sama o sebe je svina a ja nadobudam dojem, že je to naozaj vsetko len a len klamstvo, a len len kvoli predaju, aj ked absolutnych "šitov"......neverim jej ani trochu......a ked niekto napise že zlavy od 50 % tak vždy sami potvrdí, že v danej predajni maju JEDEN vyrobok zlacnený o 50 % a ostatne tak so zlavou 10%.....takže mila Drevona, ak si mysli, že naletim na to, že ked si kupim ich postel tak otehotniem...no....hahahahahahahahahahahahahahha!!!!!!! reklamne a marketingove ťahy....!!!!!!!!!

asi tolko.....k tomuto.....lebo nikto mi nic neda zadarmo, teda co sa obchodu tyka.....

nelia
12. nov 2009

Dobré ránko 🙂
Adu, takže ty máš vlastne piatok dnes... ja som sa včera zobudila s pocitom, že je piatok, ale musela som precitnúť do reality 😒
Ja som tú reklamu pochopila tak, že je dôležíté spálňu zariadiť podľa feng shuej (či ako sa to píše), aby tam prúdili pozitívne energie a agy "cchi" neušlo 😀

nelia
12. nov 2009

Inak keď som ten bilboard zahliadla, myslela som si, že sa v BA otvára nejaké nové centrum... a keď som si všimla, že je to vlastne reklama na nábytok, trocha ma to zaskočilo 😕
A dnes sa už cítim fakt dobre... ešte stále krvácam, ale hádam aj to raz prestane 😎 😎 😎
Adu, inak som Ti zabudla napísať, že tfuj, tfuj, tfuj, nech tam nie je žiadna cysta... ale určite nebude 😉 😅

orsulka
autor
12. nov 2009

adulik......tak dnes prajem pekny piatok, ale zajtra este najsamkrajsi!!!!!!!! ale ked brusko neboli, tak to je ten najlepsi pocit......
ale jednoducho, ty už si si ten mesiac čakania už "odbila"...a tak teraz to bude už v pohode.....🙂)))

dufam, že ty si už zdrava ????????

adulik76
12. nov 2009

neli, skús si dať ascorutin - to je len vitamín C. Mne to odporučili, keď som krvácala tie tri týždne po zákroku a prešlo mi to vtedy.

baby, s kolegyňou sme sa rehnili, že ten Boris Kollár, milionár, ako si tak oplodňuje jednu babenku za druhou, tak pri nás by veru padla kosa na kameň 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adulik76
12. nov 2009

Babky, toto musíme odo dnes uvádzať na spisoch:

Motto: "Plánuj reálne, cvič naplno, splň svoje poslanie!"

"Make your plans realistic, train hard, get the mission accomplished!"

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sincerity
12. nov 2009

ahojte babule 😉

nel..... ze jaka reklama..... 😅 to ze to vyuzivaju a zneuzivaju je jedna vec.... o tom skoda reci... ale na druhej strane moze byt pravda co tam pisu.... takze sup sup.... treba postavit spalnu /pripadne cely byt 😀 / v style fenkšuj 😀

ja som si inac aj pozicala knizku z kniznice o tom ... len som sa poriadne k tomu este nedostala....

ale napr viem, ze treba davat dole poklom z WC 😀 ze aby nam neutekala energia s tade

adu.... neboj, potvora uz urobila zle minuly mesiac a je spokojna, takze teraz bude vsetko v poriadku!

lax isla dnes na 3D/4D tak sa tesime na fotky, tiez isla vypit tu gebuzinu sladku, o cca nejaku chvilku by mala prist sem, tak vam urcite napise svoje dojmy 🙂

nelia
12. nov 2009

Lax, potom hoď nejaké fotečky do albumu 🙂.. dúfam, že bude všetko ako má byť 😉
Sincer, tuším sem raz niekto hodil link o tom poklope na WC a odvtedy ho poctivo dávame dole 😀
Adu, ten ascorutin je dobrý nápad, veď ho mám aj doma... som ho brala, keď som krvácala... dík za tip 😉

orsulka
autor
12. nov 2009

sincer....caf mojko......pozdravuj lax , ked dojde...a že tu fotecku fakt poprosime 🙂))) nech sa potesime....

adulik.....tak s tym Kollárom som sa pobavila aj ja 😀 😀 😀 😀 vy ste ale drndulky!!!!!! 😀 😀

adulik76
12. nov 2009

orsul, aspoň vidíš, na čo v robote myslím 😀 😀 😀
...inak, odpoveď na tvoju otázku zo včera, kedy idem domov, tak už som bola na ceste domov 😀 😀 😀
odpoveď na tvoju otázku, či som zdravá, tak cítim sa zatiaľ OK
a keby si chcela vedieť, kedy idem dnes domov, tak 13,10 hod. 😀 😀 😀

orsulka
autor
12. nov 2009

adulik.......tak a teraz sa mam co pytat????? 😀 😀 😀
ale som rada, že mám skoro komplet infosky .-))))))) este aj o tom nad cim myslis .-))))) takže Kollára sa ti zachcelo??????

😀 😀 😀 😀

adulik76
12. nov 2009

ale určite nie, nechcela by som takého trúda, ktorý len opeľuje, ja mám doma muža, ktorý ma miluje 😵

len sme sa tak s kolegynkou na tom smiali, to je všetko - lebo on len oplodní, zabezpečí finančne a ide na ďalšiu, nevyzerá to tak?

orsulka
autor
12. nov 2009

adu...ale ano...presne tak.....a v podstate žiadna sa pri nom "neohreje" 😔 😔 čo je aspon pre mna take smutne.......žiť bez lásky........

adulik76
12. nov 2009

tak každý sme nejaký, ale baby na ňom asi vidia len tie prachy 😝

nelia
12. nov 2009

tak niekomu stačia aj prachy... ale my máme namiesto toho lásku a jeden druhého a myslím si, že máme šťastnejší život... aj bez tých prachov... nie?

nelia
12. nov 2009

aj ja chcem ísť domov 13.10 😒 😠 .......... 😀 ... ja tu budem trčať do 16.00 ☹ .. potom idem síce tancovať, ale s tým našim "krúžkom" to vyzerá všelijako, lebo jedna nás zase opustila a ostali sme len 4... takže nič moc 😒

orsulka
autor
12. nov 2009

neli...ved aj styri vyvdia pekne zatancovat.....a zas na vystupko sa aspon zmestite do jedneho auta 😉 😉 alebo dajte plagatiky na konkurz 😕 😅 😅

najsamlepsie je spojenie samozrejme ked su aj prachy aj laska...... 😀 😀
ale ja som tak isto štastnejsia, že mam radsej tu lasku......ako tie prachy......

adulik76
12. nov 2009

no, ja by som toho svojho nemenila ani za svet - má ma rád takú, aká som a to je dobré. Kto by to potom so mnou inak vydržal?

nelia
12. nov 2009

Orsul, jedna z tých 4 vôbec nechce vystupovať, ďaľšia je zase taká sólistka.. moc sa nehodí na tímové choreografie, lebo si robí vlastné prvky podľa seba a nedá si povedať.. mne ani nejde o vystúpenia, lebo ja vystupovať tiež nechcem... ale ide mi o tanec, aby to pokračovalo... no nebudem to tu rozoberať, nejako sa to hádam vyrieši... budem si tancovať doma 😀 😀 .. nechcete sa pridať? 😉

orsulka
autor
12. nov 2009

neli...dojde do PD...tu to funguje uplne ,že super...je tam vela žien, vela tancuju, trenuju....aj vystupuju.....🙂

ja by som sa inak aj pridala..... 😉

orsulka
autor
12. nov 2009

adulik....JA by som vydržala..... 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre