Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

ivkaj
19. nov 2009

Čaute ženy;o)

konenčně jsem se na chvilku zastavila;o)
Dnešní návštěva CARu byla taková všelijaká. Dr. mi vlastně řekl už to co posledně, vlastně neví proč máme většinu folikulů prázdných.
Ale domluvili jsme se na kontrolním hormonálním profilu, v lednu jdeme znovu na imunologii. Vymrčela jsem si i laparoskopii, ta je v plánu někdy v lednu. No a pak si sedneme nad výsledkama a budeme řešit co dál.
Ptala jsem i na jeho názor na lázně, byl by pro. Ale s tím si musím zajít za svým gyndr. a uvidím co na to pojišťovna.
Konec hlášení 🙂

orsulka
autor
20. nov 2009

dobre ranko🙂)) dnes prvá a je piatok...... 😀 😀

orsulka
autor
20. nov 2009

lili....ahojcek studentik nas...že sa aj ukážeš!! 😀 😀 😀 no aj mna taketo veci vedia vždy nakopnut, ale potom nejak "vytriezviem" a nejak si neverim, že ja a takýto zázrak......hmmmmmmm........takže tak pol na pol...aj si poviem že prečo nie......a prečo ano....a prečo nie??....a prečo ano????? a tak dookola 🙂)))))

Ivik......hihihihihih.....si ťa predstavujem, ako tam mrnčiš pred dokim, aby ti urobil laparku 🙂)))) a robiš na neho smutný kukuč! 😀 😀 😀 ale je to fajn.....a vsetko co si napisala vyzera fakt dobre......lebo naco ist do dalsieho IVF, kym sa nevie pricina prazdnych folikov....... rozumne riesenie.......
😉

adulik76
20. nov 2009

dobré ránko, všetkým

...takže, včera opäť padla sedmička vínka 😝 , polhodinový horúci kúpeľ, viac som nevydržala a vyzerala som jak uvarený rak, fakt krásny pohľad, dnes som si pozrela ďalší snehobiely testík, však čo iné, že? Pozreli sme si ráno Chúvu k pohledání, našťastie máme kablovku, ktorá umožňuje pozrieť všetky programy 24 hodín dozadu, nejak ma tá časť rozcitlivela a vyvolala slzičky, hoci sa tam nedialo nič svetoborné. Asi mi už fakt šibe. Včera som totiž zaspala o 18,00 a hádajte prečo, že?

sincer, keby som stiahla sedmičku hrušky, tak ma už len pozbierajú ...... 😀

orsulka
autor
20. nov 2009

adulik....no mojko...vyzerá to tak, že do tretice všetko dobre!!!! 😉 😉 ja neviem, ci by som testovala.....asi by som potom bola velmi smutna, objavit tam "sneh".......

ja som dnes hore od 02,30........nie a nie spat.....a to som zalahla o 21,00 !!!! 😝 😝

adulik76
20. nov 2009

ja nečakám pozitívny test, ja to používam ako vyvolávač mrchy - doteraz to fungovalo 😀

orsulka
autor
20. nov 2009

ahaaaaaaaaaaaaaaaaa.....
no mne ked sa to vysvetli......... 😀 😀 😀

adulik76
20. nov 2009

dnes asi zdrhnem z roboty, už sa celkom teším 🙂

nelia
20. nov 2009

Dobré ránko 🙂
Lili, ahojček 😉 ... čo nám ty doma porábaš, keď sa ukazuješ len tak zriedka? Nenudíš sa doma? A hľadáš si prácu, či chceš najprv dokončiť tú školu? Ako dlho vlastne budeš študovať?
Ivka, tiež si myslím, že je to rozumné riešenie.. zbytočne by ste išli teraz do ďaľšieho IVF. A vy medzitým IUI nechcete skúsiť? Či nemáte na to dobrý SPG?
Adu, sakra, mohli by na Teba len tak vykuknúť // 😕 😕
Orsul, aj ty si si mala dať vínko, aby si sladko spinkala...
Inak aj ja som mala včera červené, ale len jeden pohárik 😎

orsulka
autor
20. nov 2009

tak odchádzam do druhej firmy......ahojte....zatim........

adulik76
20. nov 2009

neli, tak to by bola fakt haluz, keby sa tam objavili, ale to sa nestane, to ma iba môj organizmus riadne "naťahuje" a komplikuje situáciu.

nelia
20. nov 2009

Adu, tak sa nenechaj vytočiť a skús byť trpezlivá 😉

adulik76
20. nov 2009

ťažko mi je byť trpezlivou, keď vo FC robia len do 18.12, takže ten KET kľudne nemusím stihnúť

ivkaj
20. nov 2009

Dobré ránko;o)

Adu, vždyť to máš ještě čtyři týdny čas. Tak don´t panik. A nebo jesli z toho budeš mít lepší pocit, co zajít k Dr. ať na tebe koukne a je to.

Nelia, na IUI jsem se ptala, ale embryoložka nám na rovinu řekla, že s naším SPG a úspěšností IUI by to nemělo cenu.

Orsul a co že tak brzo chodíš spát?

Lili, no ahoj, tede vidět to jsou skoro vánoce;o)

adulik76
20. nov 2009

rozmýšľam aj nad tým, ak do pondelka nedostanem, tak pondelok poobede popaprem k dr.

orsulka
autor
20. nov 2009

ivi.....vcera som bola v praci do piatej poobede...sli sme este do obchodu po slaninku, lebo som robila kapustne halusky....rychlo domkov a navarit, Ferko siel vecer na tenis, tak aby sa stihol este najest......tak potom upratat, sprcha, a ledva som dopozerala Dr. Housa 😀 😀

orsulka
autor
20. nov 2009

adu...to ani nerozmyslaj...to jednoducho urob......

adulik76
20. nov 2009

čo plánujete na víkend?

...ja budem vyvolávať mrchu... 😀

orsulka
autor
20. nov 2009

ja neviem......Ferko ide dnes na Vinnu cestu, dojde zajtra........ale neviem.....

nelia
20. nov 2009

Ja tiež nemám extra plány na víkend... ja budem mrchu odháňať 😉 😀 😀
Mala by som ísť budúci týždeň na také 3-dňové školenie... vlastne je to už také preskúšanie, školenie sme absolvovali minulý rok.. lenže ja si absolútne nič nepamätám.. takže by som sa cez víkend mala do toho pozrieť.. no neviem, čo z toho bude, lebo sa mi hroooooooooooooozne nechce.. zajtra budem sama doma, lebo Laco je v škole.... ale radšej možno skočím ku krstnému synovi 😝 (ten je zábavnejší ako nejaké učenie sa 😅 )

adulik76
20. nov 2009

maťo je tiež v sobotu v škole, ale zdrhne odtiaľ skôr - nejak mám pocit, že sme párik "zdrhnutých", tiež utekám, keď môžem 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
20. nov 2009

A TAK JA VAM TEDA BUDE POMAHAT...JEDNEJ vyvolat a druhej zahnať.... 😀 😀 😀

adulik...ked sa tak, treba využiť...... 😉

adulik76
20. nov 2009

však využívam, čo sa dá 😀 😀 😀

orsul, za tú pomoc ti vopred Ď A K U J E M !!!!!! 😵

orsulka
autor
20. nov 2009

adu............aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaale...rado sa stane 😀 😀 😀

orsulka
autor
20. nov 2009

ved čo by som si viac mohla priat.....piť, kupať sa a sexovvat!!!! parádicka..... 😀 😀 😀 a este pomožem kamaratke 🙂))))))))

adulik76
20. nov 2009

to máš také malé bezvýznamné plus pre toho "tamhore" 😵

adulik76
20. nov 2009

Niečo na zasmiatie:

Viete, aký je rozdiel mezi švédskym, francúzskym a slovenským dôchodcom?

Švédsky dôchodca vstane, poraňajkuje zo švédskeho stola, vezme raketu a odíde do svojho klubu hrať tenis.

Francúzsky dôchodca vstane, dá si francúsku bagetu s camembertom a odíde do svojho klubu hrať golf.

Slovenský dôchodca vstane, vezme si švédske kvapky a francúzske palice a ide do práce.

Kým sa však toho dôchodku dožijeme :

Viete, ako si lieči chrípku Angličan, Francúz a Slovák?

Angličan si vezme fľašku svojej obľúbenej whisky a zájde si ju vypiť do svojho klubu, kde strávi celý deň.
Francúz si zoberie fľašku dobrého koňaku a zájde si ju vypiť k svojej milenke s ktorou strávi celý deň.
Slovák si zoberie fľašku svojho moču a zájde s ním na zdravotné stredisko, kde strávi celý deň čakaním na výsledky.

orsulka
autor
20. nov 2009

hahahahahhahahahahahahah............velmi dobreeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀

adulik76
20. nov 2009

len škoda, že to je v podstate dosť smutná realita, že?

orsulka
autor
20. nov 2009

ja by som to akurat doplnila, že slov. dochodca si vezme flasu vina a flasu svojho mocu a ide na kliniku..... 😀 😀 nech má aj na uplatok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre