Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
11. máj 2009

ahojte.......adu, drž sa teda na kontrole, daj potom vediet......

ja tak na prd......takže sa moc nehnevajte ak nebudem casto pisat....citať vas budem......

len tolko, že stretávka dopadla na vybornu ako ostatne vždy.....inak nic nove, beriem tie lieky na KET a od toho 18.5. pojdem na tu PN-ku.....

sincerity
11. máj 2009

ahoj orsul...

tak drzime palce, hlavne bud v pohode, nemusis pisat samozrejme ked sa na to necitis, hlavne nam za par tyzdnov prines radostnu spravu... Budeme na teba mysliet...

orsulka
autor
11. máj 2009

sincer...............dakujem...cmuk

adulik76
11. máj 2009

tak, a sme tehotní 🙂

Výsledky krvi budú síce až zajtra, ale na sone bolo vidno gestačný vak, mimino ešte nie, ale obydlie už pre neho bolo 4 mm 😅

Podľa dr. som v 5 tt, podľa koníka (ako vidno) v 6 tt, momentálne je mi to jedno, len nech bojujeme ďalej 😵 😵 😵

ivkaj
11. máj 2009

Adu, tak to je super zpráva. Kdy jdeš na další kontrolu?

mortiiss
11. máj 2009

Ahojte, krasky ... Joooj, som od piatku tak strasne nahnevana, ze sa musim vyzalovat. 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Boli sme na grilovacke u kamosa, kolegu mojho manzela - bolo nas tam asi 10. Vyborne sme sa bavili, grilovali, popijali, navecer sa tam dohrnul sef - ktoreho mame spolocneho, sme v jednej a tej istej firme. Zo zaciatku vsetko v pohode, zdvorilo sme sa s nim rozpravali - lenze tento (...) neznasa mojho muza, nakolko muz nie je ochotny nechat sa zodrat, pracuje 12 hodin denne, kazdy den - bezne ma 220 hodin mesacne, a odmieta pracovat este aj cez vikend. Sef vie, ze sa snazime o babo vela rokov ... pri odchode, kedy uz bol za rohom, a na odchode k svojmu autu sa odvijal tento rozhovor (a teraz sa podrzte):
Sef: "Marek, v sobotu do prace"
Marek: "Ja v sobotu nerobim"
Sef: "Keby si aspon vedel zene dieta spravit"
Marek: "Pracujem na tom"
Sef: "Nejak dlho ti to trva"
Marek: "To chce cas"
Marek: "Este nejake pripomienky???"

Kokos, chapete???? Sef ma obrovske stastie, ze Marek je kludas, ktoreho nejaky primitiv nevytoci, pretoze 3/4 chlapov by sa po tomto postavilo, dopehlo ho pri tom aute, a taku mu prija...l, ze by sa s toho nespamatal. Rozmyslam, ze ho zazalujeme za hrubu urazku na cti. Bolo tam 10 svedkov - snad by sme mali sancu.

sincerity
11. máj 2009

mortiss... sef by mal rozbitu hubu! a samozrejme podana zaloba! To je hnus, ako su niektori ludia primitivni.... fuj skoro mi zabehlo pri tom obede!

adulik76
11. máj 2009

taký šéf si ani nezaslúži, aby si tvoj muž obtrel o neho ani špinavú topánku - to je neskutočné, akí hajzli sa nájdu

mortiiss
11. máj 2009

Je to chudak ... boze, clovek, co ma vela prachov, si mysli, ze si moze vsetko dovolit. Hovorim, ma velke stastie, ze Marek je kludas. Ide o to, ze ho chce vystvat, bez toho, aby mu dal odstupne. Vyhodit ho nemoze, nakolko Marek je dobry odbornik, robi kvalitnu pracu a ani pracovnu disciplinu neporusuje - cize, ak chce, aby isiel prec, a to viem, ze chce, lebo Marek mu tam narusa "moralku" poslusnych psikov, ktori robia vsetko to, co si sef zmysli - vratene nespocetneho mnozstva nadcasov, tak mu musi dat odstupne. Klasicky pripad otrokara v 21.storoci. Hnus, odpor ... Ble .. Bleeeeee .... Ja pre neho pracujem tiez, ale to je ine - nie som s nim vobec v kontakte.

mortiiss
11. máj 2009

No, a teraz som si precitala co ste popisali .. 🙂 Orsulka, moja krasna, silno, silno drzimm - sak vies co ...
Adulik, gratulujeeeeeeeeeeem 🙂 🙂 🙂
Vsetkym ostatnym drzim palce tiez !

My sme v nedelu mali plodenie podla Jonasa .. 🙂 🙂 Bola taka tajomna noc, vonku Spln, termin magicky ... no, snad to vyslo .. a ked ne, budem u Jonasa reklamovat 🙂

adulik76
11. máj 2009

Mortiis, nikto ešte nepreskočil, ani ten šéf nemôže povedať, že má vyhrané. Môže sa mu stať čosi, čo ho sakra bude mrzieť. Ako sa hovorí, božie mlyny melú pomaly, ale isto

sincerity
11. máj 2009

a v tom rozculeni som zabudla.... adu, zo srdca gratulujem!!!!!!!!

ivkaj
11. máj 2009

Mortiis, no co dodat? To by mi tu admini asi vymazali 😝 Takže jen věřit že jednou mu to někdo pěkěn spočítá i s úroky!

adulik76
11. máj 2009

ďakujem vám, babulky

adulik76
12. máj 2009

dobré ránko, prajem. Dnes idem po 5 týždňoch do práce 😝

sincerity
12. máj 2009

ahojte kocky 🙂
adu tak sa drz a hlavne to netreba prehanat a nerozculovat sa! U Vas v praci to tusim vedeli.... uz vedia vysledok?

Ja idem dnes opat na ultrazvuk do ferticentu.. o jedenastej. Tak som zvedava ci ta potvora zmizla alebo sa dokonca stihla rozmnozit..... Tak sme rozmyslali, ze ked tam bude tak to nechame az na koniec leta nejak.... ale ved uvidime.....

😕

orsulka
autor
12. máj 2009

ahojte.... 😉 tak máme zas dalsi den.......ale nejako to prejde, v praci makam ako diva a vobec ma to nebavi, ale musim...

adulka, gratulujem prekkrasne k 6tt 🙂 do prace - to teda nic moc nie je, ale teraz už kedykolvek si možeš ist zas na cvhilku oddýchnut, no nie???

sincer......nech je ta cysta prec!!!! držim palec.....

nelia
12. máj 2009

Dobré ránko 🙂
Len vás rýchlo pozdravím a oznamujem, že žiadosť sme včera úspešne podali 😵 😵
Dúfam, že neskôr si vás stihnem prečítať...

sincerity
12. máj 2009

orsul ... vdaka 😉
nel... tak to sa tesim! Snad tam nemas nejaky nedoplatok 😀

adulik76
12. máj 2009

sincer, všetci vedia výsledok, lebo už nebehám v maskáčoch, ale v civile 😀

orsul, určite si pôjdem oddýchnuť, aspoň 1x mesačne nejaký týždnik PN sa mi hodí 😵 😵

ivkaj
12. máj 2009

Dobré ránko;o)

Adu, ty budeš chodit do práce? Myslela sem, že už zůstaneš doma 😨

Nelia, tak teď už jen aby to pojišťovna co nejdřív schválila a je to😉

Orsul, chápu, taky se mi do práce moc nechce 😝 Ale co už, nějak se živit musím.

Sincer, kyd jdeš vlastně na tu další kontrolu?

adulik76
12. máj 2009

doma by som už asi zblbla...

HCG zo včera 2458 😵 😵 😵 😵 😵

sincerity
12. máj 2009

ahojt babule 😉
tak cysta praskla a menstruaciou sa vyplavi! Takze mozeme zacat!
Adu mali ste prosim ten Seminal Plasma Flushing ?

orsulka
autor
12. máj 2009

super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! drž sa sincer!!!!!! vyborna spravička......

adulik76
12. máj 2009

sincer, hej, mali sme to

ivkaj
12. máj 2009

Sincer, tak gratuluju. Teď už jen to dotáhnout do zdárného konce;o)

sincerity
12. máj 2009

dakujem kocky, len teraz som sa dostala k pc....
adu... aj my nad tym musime porozmyslat, ale manzel vravi ze dame aj my 🙂

adulik76
12. máj 2009

sincer, môj muž to zhodnotil asi tak, že pokým si tým môžeme zvýšiť percento úspešnosti čo len o jedno, tak nie je dôvod, aby sme to neskúsili. Uvidíš, vyjde vám to.

nelia
12. máj 2009

Adulik, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂)))))))))))) ... dúfam, že v práci sa moc nenamáhaš... hlavne ostaň vždy kľudná a zbytočne sa nestresuj... bábätko je teraz prvoradé, ale to ty určite vieš 😉 A ešte pôjdeš na kontrolu aj do Ferticentu alebo už len k obvodnému Dr.?
Sincer, paráááááááááááda, veľmi sa z Teba teším... 🙂 🙂 .. a kedy začínaš stimulku? Kedy príde mrcha? A čo je to ten "Seminal Plasma Flushing"? Že do Teba vložia aj niečo z ejakulátu, aby povzbudili nejaké receptory? Tuším, niečo také Dr. spomínal, ale to len tápam... Držím Ti veľmi veľmi palce, aby to vyšlo!!!! Inak ja mám Dôveru a keby sa im podarilo schváliť do 2-3 týždňov žiadosť, tak by som ešte možno stihla stimulovať v júni, inak to musíme nechať na august. Ale nebudem sa nad tým teraz zamýšľať, pár mesiacov ma už nezabije..
Orsul, kočka, dúfam, že už sa cítiš lepšie. Hlavu hore, moja, bude to dobré 🙂 .. asi Ti to písanie výpovedí nepridáva na nálade, však? Aj u nás sa akosi zhoršuje situácia, čo sa znižovania stavov týka, no dúfam, že to nejak zvládneme. 😔
Mortiss, sánka mi padla, keď som čítala ten rozhovor... to je proste dement, inak sa označiť ani nedá - ale v takýchto situáciách proste treba hľadieť na to, kto to povedal... a keďže to povedal bezcitný idiot, treba si to pustiť z hlavy a kašľať na neho.. viem, že je to ťažké, ale klobúk dole pred Tvojim mužom, že to takto zvládol... ten môj by mu prinajmenšom rozbil gebulu..
Ivkaj, a ty si na tom ako? Už máš tie výsledky z genetiky? Akosi to tu nestíham sledovať 😕

sincerity
12. máj 2009

ahojte.

adu... tak ja som uplne snad sprosta, ale ten merional sa picha kazdy den? Mrchu mam dostat v piatok a budu mi to pichat na pohotovosti.... dr mi napisal len jeden listok, neviem ci mi to bude stacit..... 😅

nel... no ten semi..... by mal byt nieco take, pravdupovediac tiez tomu velmi nerozumiem, ale asi dame.... 😅
uvidite ako to cele pojde....

nas dnes dr zabil s tym, ze to ze neni cysta este nic neznamena, ze este to moze na dalsich tisicich veciach stroskotat... no reku fajn..... 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre