Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
25. nov 2009

orsul, nie si dementná ani precitlivelá, je to úplne normálne

...no, to som teda mala čo napísať, budete mať z toho zábavu do konca roka 😀 😀 😀 😀

nelia
25. nov 2009

Adu 😀 😀
Orsul, chápem, čo tým chceš povedať... ale asi to bolo tým (ako si napísala), že ona si tým čo my neprešla a v živote to nepochopí... ale zase na druhej strane vedela, že sa to raz dozvieš, takže to tiež nechápem 😒

adulik76
25. nov 2009

orsul, kašli na to, ľudí ani ich myslenie neovplyvníš a neviem si predstaviť, ako by sa tá kamarátka tvárila, keby ju stretneš s kočárom. To ako bol niekde výpredaj detí????

orsulka
autor
25. nov 2009

kaslem na to jasne, adulik....mas pravdu...........chce to cas......ako vsetko....kuuuuurnik sopa!!!!!! a prave taketo situácie ma dostavaju k tomu, že si ovela viac uvedomujem, ako dlho sa nedari..!!!!

a toto bolo to posledne čo som teda k tomuto napisala.......slubujem.....

adulik76
25. nov 2009

moja, napíš toľko, koľko budeš chcieť, dobre vieš, že sme tu všetky pre všetky. Fakt sme taký uzavretý kruh, čo?

orsulka
autor
25. nov 2009

určite.......a viem, že možem napisať, a aj sa rozpisat a dat tie pocity von.....

booooože!!!! mňa to tak oslobodzujeeeeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

adulik76
25. nov 2009

tak ja sa idem tiež "oslobodiť" do auta, idem pre maťa do roboty.

orsulka
autor
25. nov 2009

adulik.....tak šťastnu cestu 🙂)))) ja este tak hodinku....... ☹

nelia
25. nov 2009

Adu a nezabudne pozdravovať 😉 😅
No ja ešte hodinku aj pol 😒

nelia
25. nov 2009

nezabudni som chcela napísať.....

adulik76
25. nov 2009

kde sa nám dnes túlala ivkaj?

adulik76
26. nov 2009

prajem vám dobré ránko a krásny, slnečný a ničím nerušený dník 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

nelia
26. nov 2009

Dobré ránko 🙂
Adu, na Tvojom mieste by som ešte aj teraz spala... kedy si ty naposledy spala do ôsmej? A čo plánuješ na dnes?
Orsulka, už sa cítiš lepšie? Podarilo sa predýchať ten šok? 😔
Ja by som dnes mala ísť na kontrolu k dokimu... ale tak sa mi nechce... doobeda zavolám sestričke a dohodnem sa, kedy mám prísť...

adulik76
26. nov 2009

neli, ani sa nepamätám, hádam to bolo vtedy, keď som sa vrátila z dovolenky v horúčkach. Dnes som tiež viezla maťa do roboty, išli potom na letisko do BA - vezie sa materiál na misie, tak.....

orsulka
autor
26. nov 2009

ahojte......

neli...jasne, že predychala....... 😉 😉

mam taku svalovku na pravej ruke od toho squashu, že neviem ani myš držať v ruke 😀 😀 😀 a zistila som, že behat este nemožem naplno, len tak na špičke, ale inak noha vydržala a trosku som ju potrenovala 🙂))

a dostala som menzes.....takže rano už bol prednison..... 😉 😉 idem sa objednat na sono k obvodnemu na 8 den, a potom neskor do sanatoria na 11 DC......ale toto staci aj bud. tyzden.....

sincerity
26. nov 2009

ahojte babulky 😉

aduuuuuuuuuuuuu ze pozdravujeme mata 😀 😀 to bolo dobre 😀

orsul..... ze sa ty nesetris..... ale gratulujem k poslednej mrche na 9 mesiacov 😉 verim, ze sa to teraz podari.
a s tou babiznou, no tazko chapat myslienkove pochody niektorych ludi, ktori neprezili to co my..... ale na druhej strane, to ste sa tych 8 mesiacov vobec nestretli? Mozno ti to nechcela len tak zavolat, mozno to chcelo osobne stretnutie.... si predstavim seba na jej mieste, asi by mi to bolo blbe, keby sme sa casto nestretavali len tak ti zavolat, ze pocuvaj som tehu..... no ale to je len moj pocit, moze to byt fakt uplne inak
dolezite je ze uz si to predychala a je vsetko ok 😉

orsulka
autor
26. nov 2009

ahoj sincer.......nie nestretavame sa lebo ona je vo Zvolene a ja v PD....... takže tak.....
a ja som sa setrila už teraz 3tyždne...a nič som nerobila, takže na čase začat.... 🙂 🙂 aby som zas mohla prestať 😀 😀 😀

adulik76
26. nov 2009

orsul, a na ktorý deň cyklu prišla mrcha? Zdá sa mi, že máš fakt krátky cyklus

orsulka
autor
26. nov 2009

adulik.....27 DC tentokrat.......
minuly mesiac dosla na 22 DC !!!!!!!!

orsulka
autor
26. nov 2009

adu..a. ty stale ništ????????????????????????????????????? 😕

adulik76
26. nov 2009

ja mám ešte čas do 1.12 - ak sú moje výpočty správne 😉

sincerity
26. nov 2009

orsul.... aha... no potom mozno fakt sa bala, ze by ta ranila.... ale jeden nevie.... tazko sudit....
no len si davaj pozor, aby si to zase neprehnala s tym cvicenim 😉

adu.... veru, ako ta potvora?

inac aj mne to lieta, minule 25, teraz 29, predtym 32, a to som pred ivf mala stale na 28, ako hodinky.... ja fakt neznasam tie hormony.....

nelia
26. nov 2009

Orsul, ja by som potrebovala aspoň časť Tvojej energie... tiež my som sa mala začať viac pohybovať, lebo sa akosi necítim dobre vo svojej koži 😒 ... taký squash by ani nebol na zahodenie... pred pár rokmi sme s polovičkou chodili pravidelne, ale akosi sme prestali...

orsulka
autor
26. nov 2009

MNE TO TAKTO KADEJAKO CHODI TIEž Už 4 CYKLUS...........21,26,22 a teraz 27.......

orsulka
autor
26. nov 2009

no a mimochodom...4 cyklus...a stále sa nedaríííííííííííííííí 😀 😀 😀

sincerity
26. nov 2009

orsul..... no to snad ani neni mozne!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

no dievcata, a idem kuknut, ci zakladatelka temy uz nahodou nerodi.... 😀

nelia
26. nov 2009

Sincer 😀 😀 😀
Volala som sestričke a doki tam tento týždeň už nebude, takže na kontrolu idem najskôr v pondelok.. aj som rada, lebo sa mi tam dnes vôbec nechcelo.
Mimochodom tiež som veľmi zvedavá, ako mi bude chodiť mrcha po vysadení hormónov...

sincerity
26. nov 2009

posledny prispevok zakladatelky:

Ahojte babulky, tak vas po dlhsom case zdravim...ako sa tu mavate? Ak dobre citam, tak este stale ziadna tehulka?? Co je tato tema zakliata alebo co? A pritom niekolko grafov vzdy vyzera tak nadejne a nic

Inak ja uz po ovule, som cca 6 dpo. Ovula bola, ked som bola prave na sluzobke tak som nemerala, ale podla vsetkych ostatnych priznakov a podla naslednej zvysenej teploty bola asi na 22dc, cize troska neskor. Zrejme ovuloval moj spomaleny pravy vajecnik Ak chcete, pridavam moj grafik http://www.fertilityfriend.com/home/2740a2

orsulka
autor
26. nov 2009

sincer...... 😀 😀 😀 a prosim ťa daj vediet!!!!! 😀 😀 😀

adulik76
26. nov 2009

sincer, čo si vypátrala?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre