Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
2. dec 2009

sincer.......aspon že informujes 😀 😀 😀 myslím, že tie Vianocne sviatky od stvrtku do nedele Ti prospeju 🙂))))) ani neviem, či tolko volneho času zvladnes .-)))))))))))

nelia
2. dec 2009

Orsulka, ona si určite nejakú robotku nájde aj doma pod stromčekom 😀 ... že Sincer???? 😉.. no aj ja som veľmi zvedavá na tie vaše výsledky... tak nám daj určite vedieť.. A aj ho budú nejako vyšetrovať .. myslím okrem toho SPG.
Adulik, ešte že vieš, kam sa zašiť 😉 😀 😀

orsulka
autor
2. dec 2009

adu..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sincerity
2. dec 2009

orsul..... no to ja budem mat dovolenky viac.... teda aspon v uctovnej firme..... sluzby v nasej firme si podelime, takze by som si mala vela oddychnut..... a nacerpat sil do noveho roka..... to bude narocny rok pre mna veru.....

tak marek to stihol, cakame na vysledky, ktore by mali byt o desiatej....

orsulka
autor
2. dec 2009

sincer....super, že to bude dnes!!!!!! 😵 😵 😵

orsulka
autor
2. dec 2009

adu????????????
kde si bola schovana ????????? 😕 😕

ivkaj
2. dec 2009

Čaute baby, na chvilkup o ránu zaskočím ;o)

U nás dneska svítí sluníčko, tak snad i nálada bude lepší. Přihodím včerejší komentář šéfové "někdy si tady připadám jako v pomocné škole" 😝 Tak přemýšlím jaký je další stupeň, ústav pro mentálně postižené?!? Ale jak říká moje kolegyně, když si myslí, že sme tak neschopní, tak ať nás vyhodí.

A jinak jsem ráda, že se máte všechny dobře 😵 Co vánoční přípravy, už vás to chytlo?

orsulka
autor
2. dec 2009

ivik....no ahoj moja .-)))))))) tvoja šefka - rovná sa - kapitola sama o sebe.....
to sa mi ozaj paci, ked sa veduci tvari ako jediný na svete, ktorý vsetko vie, chápe...... 😝 😝 😝
od kedy odisiel majitel na dovcu, tak nas riaditel nam prikazuje a komentuje take veci, ktore mi robime denno-denne a už to máme ako rutinu.........
len aby niečo povedal a mal pocit, že to tu teraz jednoducho riadi!!!!!!!! 😝 😝

tak moje pripravy su v tom, že už mi chýba hlavne darček pre Ferka..... ale na varenie a pečenie zatial nemyslim 🙂)))))

adulik76
2. dec 2009

maťo chce tento víkend robiť medovníky s deckami, tak uvidím, čo bude. Po minuloročnom robení medovníkov s Linduškou som umývala potravinárske farbivo ešte niekoľko mesiacov v kuchyni. Uvidím, aký bude tento rok, koľkokrát budem musieť farbivo z kuchyne odstraňovať.

orsulka
autor
2. dec 2009

adu....ale bude u Vas pekne veselo zas......ved tie Lindine fotecky z min. roku su peknunke .-)))))))))) sa vyzabávala - dvieča 🙂 🙂 no a ty samozrejme, si sa vyzabavala pri upratovani 😀 😀

adulik76
2. dec 2009

To som teraz dostala mailom:

😀
Pane Boze,

tento rok si mi vzal mojho oblubeneho spevaka Michaela Jacksona,

oblubeneho herca Patricka Swayzeho,

oblubeneho clena Boyzone Stephena Gatelyho...

Hovoril som Ti uz ze moj oblubeny politik je Robert Fico??

orsulka
autor
2. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

skveleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀

nelia
2. dec 2009

Adu, dobreeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀
Ivka, ahoj zlatko... tú robotu Ti teda fakt nezávidím.. to musí byť super pracovná atmosféra... mali by vyhodiť tú šéfku a bol by pokoj 😉 😎
Ja sa už na vianoce teším hlavne kvôli tomu voľnu...

adulik76
2. dec 2009

aj ja sa teším, ale úplne super by bolo, keby sa budúci týždeň drobci rozmrazili, to by som už 24.12 mohla vedieť, či to vyšlo, alebo nie. Najkrajší darček pod stromček. 🙂

orsulka
autor
2. dec 2009

adulik.......bude to presne tak ako si napisala...!!!!!!!!! 😵 😵 😵
ten darček bude........a aj ten najkrajsi....... 😵

orsulka
autor
2. dec 2009

Blondínka robí test, ktorý pozostáva z otázok a odpovedí typu "Áno/Nie". Pozerá na papier 5 minút... 10 minút..., potom v náhlom záchvate inšpirácie vyberie z peňaženky mincu a začne vypĺňať test štýlom "Číslo=Áno, Znak=Nie". Za pol hodinky má všetko hotové, zatiaľ čo zvyšok triedy sa ešte potí nad papiermi. Päť minút pred koncom blondínka zrazu začne v zúfalstve vyhadzovať mincu, mrmlať a strašne sa potiť. Dozerajúci príde znepokojene k nej a pýta sa:
- Prosím vás, čo sa stalo?
Ona na to:
- Kontrolujem si odpovede a skoro všetko mám zle!

adulik76
2. dec 2009

hahahahahahahahahahahahahahahahahaha(to si predstavte zvuk) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀(to si predstavte môj výraz ako reakciu na vtip) 😀 😀 😀

orsulka
autor
2. dec 2009

😀 😀 😀 😀

to mi tiež prislo na mail.....a este jeden, vraj PREKLEPY......skvelo som sa pobavila......

adulik76
2. dec 2009

dnes to tu mám fakt husté, už som aj normálne že unavená 😝

orsulka
autor
2. dec 2009

a ja sa momentálne tesím, že mi svieti slniečko do kanclu!!!!!.....nic moc nevdidim na obrazovke, ale nezatiahnem tie zaluzky ani omylom!!! 😀 😀 😀
to radsej pockam, kym sa slniečko kusok posunie 😀 😀 😀

adulik76
2. dec 2009

mne svieti akurát tak neónka 😀

orsulka
autor
2. dec 2009

tak som na tom lepsie tentokrát 🙂 🙂 🙂
idem si k Dr. po vypisane papiere na urazovu poistku.......aby som ich zajtra mohla odovzdat!!!!! som zvedava na tie tisice, čo mi poslu 😀 😀 😀

nelia
2. dec 2009

No mne svieti tiež neónka.. ale vonku svieti slniečko. .čo je na jednej strane fajn.. ale už by fakt mohlo začať mrznúť.. takto sa budú len bacile šíriť 😠 😠 😠
Orsul, ten vtip som už poznala, ale fakt je perfektný 😀 😀 😀 😀

nelia
2. dec 2009

Orsul, ty fakt každý deň chodíš po doktoroch 😕

adulik76
2. dec 2009

a že prečo poisťovne nemajú prachy, to orsul ich ničí 😀 😀

orsulka
autor
2. dec 2009

neli...ale dnes som to nemala v plane...ale volala doktorka, vraj to už ma vypisane......tak som pre to sla, lebo zajtra pojdem do druhej firmy do PD, tak si to po ceste zanesiem do poistovni....no nie???? 😀

este v živote som nečerpala poistku za nejaky uraz..... teraz si to uplatnim v dvoch poistovniach naraz!!! hahahahahahaha.....a som zvedava, ci mi to aspon v jednej uznaju .-)))))))))))

adulik76
2. dec 2009

usmej sa na nich, zavrť bokmi a možno uznajú 😀 😀 😀

orsulka
autor
2. dec 2009

usmievat sa budem------- boky nechám v klude, aby som im tam s moju prdeluuuuu prievan nerobila 😀 😀 😀

adulik76
2. dec 2009

orsul, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 máš dnes dobré poznámky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sincerity
2. dec 2009

no dievcata.... tak mame vysledky....
takze nic moc.... po telefone povedal, nieco v tom zmysle, ze hodnoty su veeelmi hranicne, sanca na prirodzene pocatie je, ale bude to velmi dlho trvat. Marek z toho vycitil, ze je to take ako bolo predtym. Takze nic moc.... a este povedal, ze budeme cakat a nevie ci sa dockame toho prirodzeneho pocatia... nieco v tom zmysle, ze to vobec nemusi ist..... takze tak 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre