Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
10. dec 2009

tak pevne verím, že nasu Adulku neskolila nejak velmi tá choroba čo ju včera obchádzala!!!!! zajtra maju velky den...a verim, že su OK...... 😉 😉

laxity
10. dec 2009

ahojte

noe...to trvalo 😀 😀 😀 , ale gratuľujem sa veľmi teším z pozitívnych správ 🙂 , nech to tu už fičííí. A s tými vitaminmi...no ja ti nemám problém poradiť, pomocť...naopak veľmi rada, ale ty nie si zaregistrovaná už u niekoho? Viem, že si k niekomu chodila. A čo sa týka tvojho otehotnenia, určite je tam viac dôvodov, ale myslím, že tá psychika určite zabrala najviac, aj keď určite aj vitamíny dali niečo do seba, ale si ich brala pomerne málo, jedine čo ti zabralo možno, že celulóza ťa dobre prečistila /myslím teda, že si ju brala/, to je fakt skvelý doplnok...taká dobrá kefa na prečistenie 😀
a pozerám, že sincer akosi zabudla odpísať, či berete aj mňa, ale ja mám 16-teho voľno 😀 😝 😀 , takže sincer, asi sa tomu nevyhneš 😝

ja som dnes smutná, bo kamarátka mi povedala smutnú správu, zajtra ju čaká kyret ☹ , som si myslela, že aj na ňu sa už konečne usmialo slniečko, ale...... ☹

nel...no 30tt letí to, ani ja sama tomu nechápem, veď len nedávno som si robila test, ešte teraz si presne pamätám, ako sincer ma podporovala a strašne sa tešila 🙂 🙂 🙂. Drž sa a s manželom sa netreba o takýchto veciach hádať, keď človek neverí, tak neverí, ale ja verím, že každý jeden raz uverí a vráti sa 😉

my sa máme dobre a 15-teho idem na ultrazvuk, taký väčší, či je všetko tak ako má. Brala som akurát čipky, bo som mala výtoky.

tak sa majte krásne a držte sa a neklebette moc 😀

nelia
10. dec 2009

Lax, tú celulózu by som brala, keď už nič iné... takže asi Ťa zoberiem za slovo a využijem vaše služby... ešte pokecám s polovičkou (už som ho trocha obmäkčila 😝 ) a dám Ti vedieť. Podarujem si to na vianoce 😅 😅 😅
Noe, si moc zlatá, že nám takto praješ... také prípady ako si ty vedia človeka pozitívne naladiť 😵 😵 ... teda, nemyslela som to tak, že si nejaký "prípad", ale veď vieš..... 😀 😀

ADULIK 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

nelia
10. dec 2009

A Ivka je tiež asi zahrabaná do práce 😒 😒 ..... 😕 😕

noemarta
10. dec 2009

ahoj lax...takze ak mas volno, tak jasne vidime sa 16teho. to sa este dohodneme co a jak.
ja idem 17teho, tak tiez dufam ze bude vsetko tak jak ma byt.

adulik76
10. dec 2009

ahojte, ako vidím, spomínali ste ma 😉 - teraz som vyliezla z postele, ... ale pekne po poriadku: o 4,00 sme vyrazili na nákupy do Makra v Zlíne, tak sme ponakupovali, minuli sme kopec peňazí, ale stálo to zato. Potom sme sa dotrepali domov a vzhľadom na to, že tá choroba, čo ma včera obchádzala a dnes ma už neobišla, tak som zaliezla do postele a zaspala. A teraz som tu. Pri mojom šťastí som nakapala akurát teraz, keď zajtra ideme na KET. No, na šľaktrafenie. Pijem litre čaju, kúpila som si sirup proti kašľu (Stodal) a kým ešte môžem, dávam si coldrex hot drink. Uvidím, čo bude zajtra.

K dnešným novinkám: Noe, úprimne ti gratulujem a dúfam, že s orsul budeme zakrátko po tebe opakovať a po nás sa pridajú aj ostatné dievčence 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nelia
10. dec 2009

Adulik, som rada, že si sa ozvala.. takže ste behali po nákupoch... viem, že si to spomínala, no akosi som prehliadla, že to malo byť práve dnes..
Tak len pekne ležkaj a papkaj veľa vitamínov... aspoň budeš po KET ležať a nebudeš mať ani chuť nikam behať 😝 😉 ... zajtra daj o sebe vedieť... a vieš.. tfuj tfuj tfuj... 😉

adulik76
11. dec 2009

dobré ránko, no, dnes je ten deň D, dúfam, že moje prechladnutie neovplyvní výsledok KET. Inak som v prdeli už teraz 😖

nelia
11. dec 2009

Dobré ránko 🙂
Adu, neboj, neovplyvní!!!! Budeš pekne ležať a maličkí sa uchytia uvidíš... bude to P O Z I T Í V N E!!!!! 😉 😅

adulik76
11. dec 2009

no, budem sa snažiť nič nedobabrať.

orsulka
autor
11. dec 2009

no dobre ranko...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Adulik........to je v poridku a nel ma pravdu, lebo aj tak budes ležkať a oddychovat......takže to bude OK!!!!!!
😉 😉 😉 takže o 11,00 tam mate byt?????

adulik76
11. dec 2009

o 11,30

orsulka
autor
11. dec 2009

adulik....velmi budem na Vas mysliet !!!!! a tfuj-tfuj-tfuj-tfuj pre štastie ....... 😵 😵 😵 😵
ak sa ti bude tak daj aspon vediet, ako to vsetko pokracuje......kolko vložených bobakov malickych a tak...ved vies....... 😵 😵 a potom veeeeeeeeeeela veeeeeeeeela oddychu...oki?????? 😵

sincerity
11. dec 2009

Adu, uz sme sa o teba vcera baaaali trochu.

Dnes budeme moc na teba mysliet, posielame vela pozitivnej energie pre malickych a verim, ze to dobre dopadne.

orsulka
autor
11. dec 2009

sincer...dobre ranko...samozrejme aj Nel..... 😵 😵 😵

a Ivuska je fakt zas zahtená prácou od rána do rána asi..... 😀 😀 😀 kedy vravela, že ma ist do toho CAR-u???????

sincerity
11. dec 2009

orsul... ahoj 😉

na co mala ist ivi do caru? ja v tom zacinam mat nejaky ten zmatok 😅 😕

noemarta
11. dec 2009

dobre ranko vsetkym,
v prvom rade, adulik drzim palceky, tfuj-tfuj-tfuj-tfuj pre štastie !!!!! verim ze dnes je pre vas pozitivny den D !!
ja mam teda hrozne rano a este horsiu vcerajsiu noc. Strasne ma vcera zacala bolet hlava, ale tak to uz som davno taku bolest nezazila, cela brnela. tak som sa asi tri hodiny trapila bez liekov, no nakoniec som si dala paralen, kedze ine nemozem, hm... ale asi to iba stlmilo, lebo este dnes ju citim. 😒 ☹

orsulka
autor
11. dec 2009

noe...ahojcek.....tak prajem, nech to cim skor prejde..........a.....nedás si k nicku svoje tt???????

sincer.....tušim tam mala este nejake sono absolvovat, alebo co....a dohodnut laparku......alebo to už bolo a teraz sa ma dohadovat len na laparke?????? tak už aj ja mám z toho chaos..... 😝 😝

lax......dakujeme za pekne soravičky od Teba...len sa pekne držte aj nadalej v zdravi a v pohode....... a tej sestre veru pomož, lebo nám ochvilku zmizne 🙂)))))))))))
a co ffotky?????? kedy sa budu konat??????

sincerity
11. dec 2009

orsul.... tak vidim, ze si na tom podobne ako ja.... 😀
no snad nam ivka presne povie....

orsulka
autor
11. dec 2009

sincer...... 😀 😀 😀 😀

noemarta
11. dec 2009

orsul, uz maaaam, hi hi 🙂 🙂
17teho si vypytam fotecku od lekara, tak ju dam medzi fotecky...
a viete co je zaujimave, ja mam narodky 9.7. a a a mozno to akurat vyjde na moje narodky, noooo, to by bolo. dvaja raci v dome a jedna rybicky, chuuuda. 🙂 🙂

nelia
11. dec 2009

Noe, to budeš mať teda pekný narodeninový darček 😵 😵

orsulka
autor
11. dec 2009

noe......tak možno v jeden den budte následne oslavovat 🙂)))))))))

orsulka
autor
11. dec 2009

tak dievčatka pisala mi Adka.....bambulky prežili a už su v domčeku ::::::::: 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

noemarta
11. dec 2009

no chvaaala Bohu !!! 🙂 🙂 🙂

sincerity
11. dec 2009

ahojte dievcata 😉

tak to je super sprava orsul.....

adu kazeme teraz pekne oddychovat, ved ju Matko bude urcite obskakovat ako princeznu 😉

noe.... tak uz 10tt... super! jak to fakt leti, ved mam pocit ze len pred par dnami robila test.... 😀

noemarta
11. dec 2009

sinceeer, 9tt ... ale leti to, to mas pravdu.
ty si neni dnes v skole??
keby daco, toho 16teho plati, a a a ide s nami aj Lax. nooo, si sa k tomu nevyjadrila aleee...vsak hadam moze nee?? cii 😕 😕

sincerity
11. dec 2009

ved mas napisane 10tt ....
do skoly nechodim kazdy tyzden /chvalabohu/
no ved co uz s nou, ked to tu cita 😀

noemarta
11. dec 2009

tak to asi tak system vyraatal...

orsulka
autor
11. dec 2009

len ju pekne zoberte VY DVE!!!§ .-))))))))) nech s adievčatko trošku potesi .-))))))))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre