Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

noemarta
14. dec 2009

ahojte babulky,
ze pre mna asi dobre rano este.
tak dost ze sme s muzom zaspali, tak este nam nas pes zdrhol, lebo citi feny, tak som ho nahanala po celej dedine... fasaaaa.... krasne rano.
ale zas nestazujem si.
sincer, ty si fasa baba, musim ta trosku zvozit, tak ty to pises ako by si isla na nase stretko ako za trest !!! 😒 😠 coooooo????????????????
a a a a jaaaaaa ze pila na oslave, hm..... videla si ma niekedy pit ???? 😀 😀
oslavy nam dopadli o.k., v sobotu rano sme boli este podokupovat posledne darceky, takze chvala bohu mame uz vsetkych vybavenych. takze jaaaa mozem ist kludne na stretko... hi hi
Adulik a Orsul, som sa za vas cely vikend modlila aby to vyslo, tak verim, ze panbozko nezavrel predo mnou dvere a vyslisal ma !!
Lilienka a marmite dakujem vaaam 🙂

adulik76
14. dec 2009

sincer, ak by sa to podarilo, tak by som už určite nešla do roboty - minimálne 3 mesiace a potom by sa uvidelo. Takú chybu ako minule, už nespravím.

noe, aj tebe dík za modlitbičku. Moooc vám všetky ďakujem, že ma takto podporujete. Samozrejme aj s orsul. 🙂

ivkaj
14. dec 2009

Čaute ženy, hlásím se po delší odmlce. Ale minulý týden byl poněkud hektický 😝

V pondělí jsem pendlovala mezi zubařem a gyndr. Od pátku se skvým dvěma novýma korunkama;o) A domluvila jsem si termín na laparku, takže do špitálu nastupuju 5.1. a další den jdu na laparku. Ani nevím jestli mám strach nebo tak, ale těším se, že se konečně pořádně prospím 😎
Ve čtvrtek jsme byli s P. na čínské medicíně. Závěr je takový, že by sme měli oba dva zvolnit, což se dobře radí, ale hůř provádí. U mě je prý horší tok krve a s tou proudí ještě nějaká esence. A tím se špatně vyživují orgány. Takže dsotaneme odvary z bylinek a za měsíc máme kontrolu. No jsem zvědavá co z toho bude.
No a potom už jen práce, práce a práce 😝

Adu, na tebe jsem si vzpomněla, ale nemám číslo, tak jsem nemohla napsat, ale jak to tak sleduju, tak si to náležitě užíváš a doufám, že to tak bude i na dalším 9měsíců.

Orsul, jak se vlastně vede tobě po IUI?

Noe, tobě gratuluju! Už jsme tu potřebovali někoho kdo prolomí ledy;o)

Sincer, Lax, Nelia doufám, že i vy se máte dobře ! ! !

sincerity
14. dec 2009

noe 😀 ... chudak Roky si ho mala nechat nech si uzije.... 😀
no na stretko sa tesim, ved vies.... len aby som to vsetko postihala.... 😅

adu... no super to mas vymyslene.... na jar by sa ti potom islo lahsie do roboty, slniecko bude svietit.... to bude parada.....

nel.... no tak aby som nevystrajala 😀

noemarta
14. dec 2009

sincer, co chudak Roky, ja mu dam chodit na prietrtky 😀 😀 nic, doma bude.
no mas stastie, ze sa tesis..
Ivkaj, dakujem, verim ze uz to tu bude len a len odcipat, jedna za druhou !!!!
zajtra mame vyplatny termin, tak asi sa tu zajtra moc neukazem.

sincerity
14. dec 2009

noe..... 😀
ved tesim tesim.....

ivi... ahoj kocka... tak vidim, ze ste toho postihali dost.... snad bylinky zaberu.... a kontrola dobre dopadne....
a ta laparka.... ides do sukromneho centra ci statneho?

ozaj babule... tusim ste tu niektore pisali ze pijete nejake tie bylinky .... ake su to? a na co presne?
ze by som aj ja skusila nieco take....

orsulka
autor
14. dec 2009

ahojcek noe...a ivuska 🙂)))))

ivuska...s tym zvolnením je to určite pravda.......aj to viem, že je to ťažšie uskutočniť, ale je to fakt len a len na Vas 🙂))))))) ale ta cinska medicina.......no tak ja by som tomu urcite verila....že to može pomocť...tak držim palce a pekne sa držte ich instrukcii .-))))))

Neli.....práve som si vsimla tvoje meninky v kalendári 🙂))))))

noe...a teketo ráano..... 😀 😀 😀 😀 akože fakt dobre na pondelok a celkove "rozbehnutie" sa o noveho tyzdna...hihihih.......a ty chodis normalne do prace, alebo si PN???????

Ivik...tak k tomu IUI....prvy tyzden ma stale pobolievalo podbrusko.....teraz je to v pohode...citim sa normalne, stale beriem, resp. vkladam urogestam 2x2......tak asi tolko ...

sincer.......ja tiež pijem bylinky a ktomu este 3x denne take kvapky a na tych je napisane že na otehotnenie.....to mi namiesala jedna kocka-bosorka..... vraj po vklade pit....lenže mne vtedy to KET nevyslo, a tak som caj len odložila...a teraz som sla na to IUI.....v sobotu, a v utorok som si spomla na ten caj...a tak som ho potom od utorku zacala pit......

nelia
14. dec 2009

Noe, fakt skvelý začiatok týždňa.. ale tak si sa zase poriadne prebrala, keď si musela psa naháňať 😉 😀
Ivka, ahoj kočena... konečne si sa ozvala... naša stratená duša... vidím, že ani vy neotáľate a robíte všetko možné aj nemožné... to je super... dúfam, že bylinky zaberú.
Sincer, ja som pila alchemilku s rebríčkom 6 týždňov... potom by sa mala urobiť pauza (aby som sa nestala závisláčkou 😝 😀 ), takže teraz nepijem nič. Kombinácia tých 2 byliniek je celkovo dobrá na ženské veci, takže odporúčam 🙂.
Orsul a bruško bolí, nebolí? Kedy má (nemá 😅 ) prísť mrcha?? Dobre, že si si spomenula na čajík... tfuj, tfuj, tfuj, aby zabral!!! 😉
Práve včera som tak rozmýšľala, jak mi je super, že beriem tú antikoncepciu... vôbec ma nebolí brucho... inak ma bolí takmer od ovulky po mrchu.. no a potom aj počas mrchy... ale to je asi jediná výhoda tých tabletiek... už by som ich vysadila.. nechcem zbytočne hltať chémiu 😒

noemarta
14. dec 2009

Ivkaj, len sa daj na cinsku medicinu, ja som ju tiez brala a a vidis, sme v tom, takze ja jej verim!!
a bylinkove caje su tiez super, uz som to spominala, ja som bola u tej pani Kopacovej a ta mi namiesala nejaku tu zmesku, neviem co tam vsetko bolo. mala som to pit dva mesiace a prist znovu, hm... ale uz sme nemuseli dojst znovu 😀 😀
Orsul, normalne makam, chodim do prace, duuuufam, ze ani nebudem musiet ist na pnku, ze bude vsetko o.k. 17teho mi drzte palce, aby sme vyfasovali knizku!!
Ahoj Nel, nooo krasne zaciatok tyzdna, dufam, ze nebude taky ubehany ako som dnes rano sprintovala.

sincerity
14. dec 2009

nel..... takze alchemilka a rebricek.... a kde sa to da kupit.... v lekarni normalne?

orsulka
autor
14. dec 2009

NOE.....17,12.........jeeeeeeeeeeeeeeej...ved to už čo chvila...jasne, že držim palceky .-))))))

neli...mrcha tak o tyzden......al nech nedojde, bola by som najradsej...... 😉 😉

orsulka
autor
14. dec 2009

sincer.....tak na tu alchcemilku som pocula fakt len to najlepsie..baby to pili dlhsie pred IVF a tak, aby sa maternica dala fajn do kopy...a potom už na IVF to prestali....

orsulka
autor
14. dec 2009

tak tu sa zas pracuje o sto dvesto......🙂))))))))))

ale sak to poznate...milion hodin...milion korun......či evri???? 😀 😀 😀

sincerity
14. dec 2009

no ja som tentokrat nepracovala ... ale fotila psikov.... namiesto obeda.... 😅

nelia
14. dec 2009

Orsul, keby to tak fungovalo.... 😕 😕 😕 ...... 😀 😀 a jasné, že mrcha nepríde!!! 😉
Moja už je asi na ceste... pred chvíľou som sa tu chválila, že ma dlho nebolelo bruško.. no už trocha cítim.. ale zajtra má prísť mrcha.. a potom už len jedno balenieeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵
Noe, jeeeeeeeeeeeeej, to si ideš pre tehu knižku na moje meniny... to bude pre mňa krásny darček, keď ju dostaneš 😉 😉 😀 😀

nelia
14. dec 2009

Sincer, akých psíkov si fotila??? 😕

sincerity
14. dec 2009

utulkovych 😉 vzdy raz do tyzdna maju psici fotenie 😀

adulik76
14. dec 2009

dobré ránko, práve som sa zobudila 😀 😀 😀 😀 , ooooo, toto obdobie je tak príjemné 😀 😀 😀

nelia
14. dec 2009

Adu, dobré ránko 😉 .. to je paráda, že sa cítiš príjemne.. to je to najdôležitejšie... tak si to voľno pekne ďalej užívaj... a už si zdravá?

adulik76
14. dec 2009

ešte nie som, stále kašlem. Trocha sa aj bojím toho, či to nebude mať vplyv aj na drobčekov - kvôli môjmu prechladnutiu sa neuchytia. Ale boli to vyše 100-bunkové blastocysty, tak by hádam mohli voľačo vydržať.

nelia
14. dec 2009

Wou, že 100 bunkové... určite sa urdžia, neboj!!!
Ja sa na dnes lúčim a hor sa na nákupy 😵 😵 😵 ... pá zajtra

ivkaj
14. dec 2009

Nelia, ty máš jmeniny 17.12.? Koukám do kalendáře a u nás je ten den Daniel 😉

lilienka13
14. dec 2009

ahojte babule,
tak ja tu 17.12. nebudem, idem do Ziliny ku sesternici na 3 dni, trosku jej pomoct s detickami, jej muz ide na sluzobku, tak aby nebola s nimi sama 😎

neli a noe preto vam uz vopred gratulujem - jednej k meninkam a druhej k materskej knizke 😉 ... moja mama ma presne 17.12. narodeniny, takze aj ja si ten datum zapamatam 🙂

adulik: tak to je kraaaaasne cislo, ze 100-bunkove 🙂 ... silno vam drzim palce, aby ste odteraz uz len rastli do krasy 😉

orsulka: aj ja pevne dufam, ze ta mrcha k tebe o tyzden nedojde a budes sa tiez pomalicky - potichucky krasne zaokruhlovat ... 😉 😀 😀

ivi: dievca, len to preboha tolko s tou robotou neprehanaj, ved vam jasne povedali, ze treba zvolnit a spomalit 😉 ... teraz nie je nic dolezitejsie ako sa dat do poriadku fyzicky aj psychicky a uvidis, ze aj ty budes coskoro tehulka 🙂

sincer: a ty druha ... 😉 ... ved idu Vianoce - sviatky pokoja ... nebojte sa, nic vam neujde ... co nie je dolezite, to pocka ... len si treba urcit priority

a este na zaver ma nieco napadlo: jednej babky sa pytali ako to, ze v ich dedine su vsetci ludia taki spokojni, ze ako oni riesia svoje problemy ... a ona im na to povedala, ze: bez problemov ... 😀 😀 😀 ... dobre nie? 😉

sincerity
15. dec 2009

ahojte babulky.... som prvaaaaaaaaaaaaaaa 😀

lil.... ved my vieme.... len tazsie je to urobit, ked by sme chceli vsetko postihat, kazdemu trochu pomoct... ale uz nech je 24-ho to uz budem mat snad pokoj a potom ma caka 9 dni oddychu

orsulka
autor
15. dec 2009

dobre ranko.....takže ja dnes druha .-))))))))

lili...uži si to v tej Ziline aj s detickami 😉 😉 😉

a ja už by som najradsej vedela ako na tom som, lebo zaokruhlila som sa už teraz, a po tych liekoch asi, ale inak mi chuti aj papat, dobrovolne sa prizanvam a pohyb žiadny....... 😝 😝 ale nejdem testovat.....pockam si.....

nelia
15. dec 2009

Dobré ránko 🙂
Sincer, musíš byť prvá, aby si všetko postíhala.... 😉
Ivka, ano 17.12.,................. ale nevolám sa Daniel 😉 😀 ... že za jeden deň si stihla 2 príspevky... wou.. pokrok 😉 😀 😀
Orsul, veru vydrž a netestuj, ešte by to bolo zbytočné.
Inak včera som si v Ikei kúpila pekné zrkadlá... nie také aké som plánovala.. ale krajšie 😵 😵 😵 ... tak sa teším, keď mi ich môj drahý namontuje...

nelia
15. dec 2009

Lilienka, ďakujem 🙂 .. a uži si to v tej Žiline 😉

sincerity
15. dec 2009

orsul.... ahoj....
a kedy nema prist ta potvora?

no tak skusim ten alchemilkovy caj, ved uskodit snad nemoze...

orsulka
autor
15. dec 2009

Neli......takže si si urobila radost...to je fajn, a dokonca este krajsie ako si planovala!!!!! 😉 😉

sincer o tyzden.....už mi to pride dlho....ale to je tym, že IUI bolo na 10 DC.......

orsulka
autor
15. dec 2009

a pre vsetky...pozdravuje Vas vsetky Katuska - alias dracekmracek 🙂))))))))))))))))))))))))))))))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre