Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
21. dec 2009

Lax, tak to mohla byť sranda fakt... to poznám, keď sa aj ten môj s niečím morduje a nejde mu to 😝 😖 😀 ... inak aj som sa čudovala, že včera sa bez slova pustil do ozdobovania.. doteraz som ho stále zdobila ja, lebo jemu sa nechcelo.. no ja som nenamietala 😉 ... inak my máme len taký malý umelý.. asi metrový.. zatiaľ kým sme sami nám to stačí.
Orsul, vidím, že aj ty si sa skamarátila s utrošom a nie a nie sa ho zbaviť... a kedy ideš na tú krv? Ďaľší test si si nerobila? Mrcha nikde?

nelia
21. dec 2009

Jaj a s tymi kalciovkami to bolo tak, že som si to sama naordinovala... tu vo firme máme sestričku, tak som si to dala u nej pichnúť 😵

orsulka
autor
21. dec 2009

neli....mna zteba picne.....že sama !!!! 😀 😀 😀 😀 ale ak to má pomoct ?????
mrcha nikde, už som pisala vyssie...a dalsi test neviem.....ak nedojde, tak asi 28.12. pojdem na krv alebo sono....može mi to brzdiť prave ten utros...... takže to je take, že ci brat alebo nie..... 😝 😝 😝

nelia
21. dec 2009

Orsul, ja viem... ten utroš vie robiť divy... do toho 28. teda ber a potom choď na tú krv.. istota je istota..

orsulka
autor
21. dec 2009

NELI........ano ved tak nejak 😲

adulik76
21. dec 2009

my ešte stromček nemáme ozdobený, ale budeme sa musieť do toho už asi pustiť. Možno by som niekde urvala aj nejakú tú vetvičku - pre vôňu 🙂

orsulka
autor
21. dec 2009

adulik...a v ste matkom spolu sami dvaja, alebo idete k niektorým rodicom, svokrovcom????????

orsulka
autor
21. dec 2009

sincer...lax.......fotili ste ?????????????????????????????? 😕 😕 😕

laxity
21. dec 2009

orsul...jojo fotili, ale opäť povedali, že veľmi z toho asi nič nebude, ale ja dúfam, bolo fajn, aj s Lilinkou som sa cvakla 😀

orsulka
autor
21. dec 2009

lax....jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej......a kto to zas povedal??????? sincer????? či.....??????? svagor????? či????? 😕 😕 😕 no a ako k tomu pride Lilinka???????????????? 😀 😀 😀

adulik76
21. dec 2009

orsul, k nám príde moja mama a potom sa u nás zlezie celá rodina 🙂

laxity
21. dec 2009

orsul...sincer vravela 😀 , Lilinka bola u nás tiež na návšteve, bo som sa aj s ňou chcela fotiť 😀

adulik76
21. dec 2009

kedy bola sincer spokojná s fotkami? 😕

sincerity
21. dec 2009

orsul.... aha uz rozumiem.... no ved uvidis.... a mozno aj motyka vystreli....

veru fotili sme s lax... ale fakt neviem ci tie fotky vyjdu, v interieri sa nam velmi zle foti, kedze nemame na to vybavenie... ziadne svetla, odrazove dosky.... okrem toho lax nema ozehlenu plachtu 😕 😀 ... vsade su tiene.... a tak... no a fotit svagra to je ako za trest 😀 😀 ... okrem toho ze robi srandicky este je aj po chvilke otraveny.....

a neviem ci som vam spominala ako sme dopadli u toho urologa..... ale asi nie....

takze ak to nikoho nezaujima ani vam nepoviem/nenapisem 😒

orsulka
autor
21. dec 2009

adulik..... 😀 😀 😀 mas pravdu s fotkami a sincer... 😀 😀 😀
a doma budete mat veselo .-))))))) chystas sa novinku aj oznamit verejne????? 😕 😕 😕

orsulka
autor
21. dec 2009

sincer...trdlooooooooooo !!!!!!!!!!!!!!! sem s tym......!!!!!! ved si pisala, že napises, ked budu vysledky.....!!!!
neondi sa!!!! 😀 😀 😀

laxity
21. dec 2009

sincer....ty si mi teraz dala, ti ďakujem 😝 , tá plachta je pre hostí v perináku, tak môže byť taká aká je 😀

orsulka
autor
21. dec 2009

sincer......a lax nemá doma že žehlicku???? šak si si ju mala ožehlit, ked sichcela fotit,ne????? 😀 😀 😀

adulik76
21. dec 2009

hlavne, že je tá plachta čistá, no nie?

sincer, sem s tými výsledkami...

orsul, ešte nič nebudeme oznamovať verejne, kým sa to nepotvrdí z krvi a keď sa potvrdí, tak kým nebude srdiečko

orsulka
autor
21. dec 2009

ADULIK.......oki 🙂

adulik76
21. dec 2009

som z tých testov nejak zmätená, asi to chce čas a nohy v teple - jak sa hovorí

orsulka
autor
21. dec 2009

adulik....z akych testov?????????? 😕 😕

adulik76
21. dec 2009

tie moje testy: palička je furt rovnako slabá, ja viem, hovorili ste mi, že už nemám testovať a ja som neposlúchla.

orsulka
autor
21. dec 2009

adu...len som si chcela byt na istom preto sa pytam....babula......je tam????????? JE !!!!!!!!!!!!! bud prosim ť a v klude....vobec ti to inak nepomože....čo nevieš??????? ved vieeeeš..... 😉 😉 😉

adulik76
21. dec 2009

ja som strašná hrdinka pre iných, keď sa jedná o mňa, tak som asi najväčší stresmen na svete 😝

sincerity
21. dec 2009

adu.... ked tam palicka je, tak sa vobec nestresuj a posluchni nas a nechaj testovanie tak.... neboj ono to bude dobre....

sincerity
21. dec 2009

co sa tyka tych nasich vysledkov.... tak diagnozu som si nezapamatala... ale podstata je taka, ze sa netvori testosteron.... teda tvori sa v minimalnom mnozstve... pod spodnou hranicou ... 😔

orsulka
autor
21. dec 2009

SINCER..... sorry....ale pre mna...blbu........a čo to sposobuje, ked sa netvori, co to ovplyvnuje????? 😕

adulik.....ale ved to hádam každa sme take, ked sa jedna o nas, tak sa to inak vsetko vstrebava......ale doveruj nám!!!!!!!!!! prosim...... 🙂

adulik76
21. dec 2009

a to ani tá vaša kúra nepomohla, teda? Alebo to berie ešte príliš krátko?

orsulka
autor
21. dec 2009

sincer...ale tusim si spominaôa, že ten spg vysiel kus lepšie ako naposledy........ takže vitaminky asi zabrali.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre