Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
8. jan 2010

no, veru takú dobrú pizzu by som teraz tiež.............nedala 😝

ivkaj
8. jan 2010

Adu, nemáte doma náhodou pekárnu na chleba? Že by ses s mnou podělila o nějaký dobrý recept?

orsulka
autor
8. jan 2010

na pizzu pridite do PD...tu je jedna restika a tam robia takuuuu super pizzu...Ferko mi ju dlho opisoval, kym som ju ochutanala......ale bomba...tu by som si hned dala!! 🙂)))))

adulik 😀 😀 😀
tak tebe prajem negrckavy vikend....asi budeš teraz dlhsie rozmyslať, co si das do pusky..... ale ako Neli pise, asi to je to prave "orechove" 🙂)))))))

adulik76
8. jan 2010

ivkaj, sklamem ťa, nemáme pekárničku. Moja drahá polovička sa stále pokúša upiecť chlieb sám.

orsul, ďakujem za predzvesť pekného víkendíku...ja to vydržím, lebo nič iné mi nezostáva.

neli, kiežby si mala pravdu, že teraz to bude to pravé, orechové.

orsulka
autor
8. jan 2010

baby...tak pekny vikend vsetkym prajem...

ahoooooooooooooooooooj 😉

nelia
8. jan 2010

Pekný víkend 😵 😵 😵 😵

adulik76
9. jan 2010

dobré ránko vám prajem, víkenďáčky 🙂

orsulka
autor
9. jan 2010

dobre ranko 🙂))) vonku parada.....+ 7 stupnov celziových!!!!!! po snehu ani stopy.... 😝 😝

minka051
9. jan 2010

dobré ránko
Takže nič mrcha nikde aj ked som včera urobila všetko od vína sexu horúcej sprchy. Dnes len pri umývaní v hliene slabé červené žilky ale inak nič. Brucho aj kríže ma bolia, mrcha asi príde len neviem kedy a už bude neskoro .Budem dnes volať tak uvidím čo mi povedia.

adulik76
9. jan 2010

ja ešte neviem, ako je vonku, ale sneh sa ešte udržal

minka, možno sa mrcha spustí ešte dnes, to by si potom stihla?

minka051
9. jan 2010

Ahojte
Mrcha neprišla z centra mi volali že mám ísť na UTZ tak zjtra idem hádam ma v našej nemocnici ked im poiem o čo sa jedná zoberú. No najlepšie by bolo keby do rána prišla.

bublinkaa2
10. jan 2010

Dobre ranko baby... ☹

Pisem zufalo, lebo nam to ani tentokrat nevyslo s drobcekom... Nase sily s manzelom su na dne a v tejto chvili sme si povedali, ze uz otehotniet nechcem. Mozno sa to raz zmeni, ale uz je to na mna vela...

Robila som si v piatok rano test, no a ocakavala som krasne kolajnice. Lenze nasa druha ciarka zacala trochu blednut. Tak som sa vyrevala, ze preco sa toto deje????!!!!! Manzel ma ukludnoval, ze su to uz dvojrocne testy, ze urcite je zly, ale ja som vedela, ze v teste chyba nie je. Pominuli priznaky, predtym mi bolo zle kazde rano, zrazu prsia neboleli... No a vcera poobede som zacala spinit a vecer okolo 22.00 vysiel aj drobcek... Pohlad to bol strasny, lebo mal uz 2cm... Takto bezmocne som sa asi nikdy necitila... Neviem ci budem mat odvahu znovu prezivat taketo strachy...

Ale hadam ano, len to musi prejst.. Ked sa to stalo, tak to tak malo byt, som velmi rada, ze sa cistim sama, lebo dalsie 2 dni bez Lucky by boli velmi tazke.

Mrzi ma, ze som takto v novom roku pokazila hned naladu... Ale nedajte si ju prosim pokazit... Uz som sa za noc trochu z toho otriasla, lepsie povedane, otriasla som sa uz v piatok, tak to zvladam dost dobre...

Uf hned tak zrana dlhy prispevok... No nic, majte sa krasne, prajem vam vela vela vela stastia s otehulkovanim a so zdarnym koncom a Tebe Adulik mooooooooooooc silno drzim palce, zo srdca zelam aby bolo vsetko v poriadku... 😵 😵 😵 pa paaaaaaaaaa 🙂

adulik76
10. jan 2010

ahoj marmit, moc ma mrzí, čo sa ti stalo, ale keby to maličké malo byť napríklad choré, je lepšie, keď to vzdalo samo. Možno je to odo mňa kruté takto to povedať. Ale neboj sa, ešte nie je všetkým dňom koniec a Lucinka bude mať ešte súrodenca. Máš úplnú pravdu, nechaj to teraz tak, možno o rok sa na to budeš pozerať z iného pohľadu.
A hlavne, máš nádhernú dcérku, milujúceho muža a koniec koncov, máš tu aj nás. A my všetci sme tu preto, aby sme ťa podporili, keď ti je ťažko.
Opatruj sa a teš sa z každého jedného dňa prežitého s Luckou. Uvidíš, všetko raz bude dobré.

nelia
10. jan 2010

Marmit, aj mne je to naozaj ľúto.. ani neviem, čo Ti mám napísať.. Adulik už vlastne napísala všetko. Drž sa a užívaj si Lucku... uvidíš, že na bolesť časom zabudneš a opäť nájdeš silu sa do toho pustiť. Nám sa tu môžeš kedykoľvek posťažovať, to vieš 😉 .
Adulik, ako víkend? Nevoľnosti trocha ustúpili?

adulik76
10. jan 2010

neli, veľmi rozmýšľam, čo zjem. A mám striedavo pocit nechutenstva a pocit hladu. Tak neviem, čo mám so sebou robiť. Dnes sme dostali správu, že moja švagriná dnes porodila syna.

ivkaj
10. jan 2010

Marmit, to je mi opravdu líto. Držte se!

Adu, na tebe jsem si vzpomněla o víkendu, když jsem četla jeden článek o výživě těhotných. Pokud jde o tu tvoji kávu, tak jedním občasným šálkem se nic nepokazí. Tělo si prostě řekne na co má chuť ;o)

No a já jdu zítra už do práce. Už se nemůžu dočkat 😝 Čeká mě totiž rozhovor s šéfovou na téma "neodpovídáte mi na změškané hovory". Volala včera v 19.45, tak jsem jí říkala, že mám odpočívat a tak jsem služební mobil nekontrolovala. No co dodat 😅

adulik76
10. jan 2010

ivkaj, pevné nervy na zajtra, držkaj sa

neli, pri takomto počasí asi nepôjdete lyžovať, čo?

adulik76
11. jan 2010

dobré ránko, prajem. Aký bol víkendík?

sincerity
11. jan 2010

ahojte babulky.... prajem krasny zaciatok tyzdna 😉

marmit.... je mi to velmi luto.... ☹ nerozumiem, preco sa toto musi diat a hlavne preco sa to musi diat ludom, ktori si babatko velmi praju a po nom tuzia.... ziadne slova nezmiernia tvoju bolest... naozaj ta moze hriat, ze mas doma krasnu princeznu.... velmi na teba myslim a prajem vela sil....

ivi... to je sila, ani som nevedela, ze sa chystas na laparku, ale hlavne je ze vsetko dobre dopadlo.... teraz ma napadlo... preco si vlastne na nu isla... ja som myslela, ze ty si v poriadku, ze problem mate v spermiach.... a este ma napadlo... aku diagnozu ma to vlastne Pavel.... viem ze si to pisala... len nepamatam... ze ci mu robili taky rozbor ako mojmu marekovi...

adu.... tie nevolnosti su urcite znakom toho ze je vsetko v poriadku. K synovcovi gratulujem... treba to brat s nadhladom, ved o chvilu bude mat kamarata

orsul, neli... ahojte 😉

ja som bola minuly tyzden na kontrole u mojho gynekologa, vsetko je v poriadku. Pytala som sa aj na laparku, tvrdi ze nie je dovod..... tak som rada aspon tomu....

orsulka
autor
11. jan 2010

dobre ranko......

tak to su mi novinky....v druhej temicke Heliosu stihla komoska porodit synka matuska, predcasne, ale su ok.....
a tu BUBLI......... 😢 😢 😢 a suhlasim s babami plus fakt držim palceky a želam vela životnej energie.....

orsulka
autor
11. jan 2010

sincer......aj tak dobre, že nie je treba laparku, zbytočne sa nechat operovat.....a pokial si je isty, že to nie je treba.....tak pohoda.....
a Marek teraz niečo uživa, alebo len tu injekciu dostal????????

my dnes praci ocakavame prichod majitela po 1 a pol mesiaci dovolenky.....a tak som zvedava s akymi novinkami pride, a hlavne, co povie na celu tuto nasu poondiatu situaciu....no čaká ho vela prace.....a ja budem coskoro vediet co bude s nasou firmou

noemarta
11. jan 2010

dobre ranko babule,
hm... prvy skolsky a ozajstny pracovny den a uz su tu zle spravy, tiez ma to velmi mrzi bublinka, vela vela sily na prekonanie prajem, ktoru najdes vo svojich blizkych. ☹
pre info, nasho psa furt nikde..... uz ani neverim zeby sa vratil.... ☹
hm... rano zacinam mat nejake potiaze co som do teraz nemala, vyzera to na nizky tlak... ale co je zaujimave, cez vikend a vtedy ked si mozem dlhsie pospat, to nemavam, iba ked vstavam do roboty, zeby sa malemu nelubilo ze vstavam tak skoro??? 😉 😉 neviem....
zajtra idem do poradni, tak aspon uvidim nasho malinkeho, asi idem so mnou aj manzel.
Adulik, tusim aj ty ides zajtra ci neskor??
Orsul, vasa firma tiez strajkuje, ci ani nie, my makame zatial, som zvedava co z toho vyjde...

orsulka
autor
11. jan 2010

noe.......ten vas havo !!!!! čo mu to vošlo do tej hlavky.....ale tak neskusili ste ten utulok ako spominala sincer???? ci ho niekto nenasiel a nedal tam????? inak vonku fakt nebolo velmi zima, takže si myslim ,že sa niekde tula......
zajtra držim palce na tu kontrolu.....a to skore vstavanie myslim, že to može mat spojenie s tym tlakom.....neda sa ti aspon posunut prac. doba???? alebo v praci este nevedia nic????

adulka ide tusim až 15-teho na kontrolu...

noemarta
11. jan 2010

sincer sa mala opytat v utulku tam u nich ci nahodou sa tam nenachadza. my mame u nas tiez taku rodinku co ma psaci hotel a tiez sa zaujimaju o tulavych psov, uz aj im sme hovorili, ale zatial nic. najviac sa obavame toho, ze mu niekto nieco spravil....
diky orsul, verim ze vsetko bude tak jak ma byt, cize o.k. a skusim sa popytat na zmenu pracov.doby, jasne ze vedia, skoro hned od zaciatku. sef, je nas rodinny kamarat.
takze adulka ide az v piatok. noooo tak dufam a verim ze aj ona pride s pozitivnymi vysledkami !!

orsulka
autor
11. jan 2010

noe......tak myslim, že za opytanie nič nedas, a ked je sef "kamos"...tak by to snad mohlo ist 😉 😉

sef dorazil....a jaky je opaleny pekne!!!! 🙂 🙂

laxity
11. jan 2010

dobré ránko dievčatá

adu...ja len k tej kávičke, ja si dávam sem-tam kávu, ale len nescu s mliekom, alebo nejaké latte 🙂 . Papaj hlavne na čo máš chuť, aspoň mne tak doktor povedal, netreba sa obmedzovať, treba s tým počítať, že sa jednoducho priberie. Ja som pribrala doteraz 11,5kg...takže už som celkom slušná 😀

noe....ufff no ten psík ma teda mrzí, sincer spomínala, že sa pýtala v útulku, ale o ničom sa nevie, žiaden psík s tam od vás neprišiel...treba len tie letáky povylepovať ako písala sincer....snáď sa nájde, bola by ho určite škoda, ale našťastie nie je tak zima. A držte sa u doktora a mrzí ma to s tou Mišelou, že som jej to vyzvonila 😒

marmit....sa drž, všetko už napísali dievčatá, je to určite ťažké, ale máš Lucku a skvelého manžela, tak držím silno palce, aby ste to zvládli...

ja len tak v krátkosti, brucho ma stále bolí, neviem vôbec spať, ale tak už to nejak dotiahnem, snívajú sa mi hrozné sny, tak snáď to čoskoro prejde, ale inak sa máme ok, dnes ideme kúpiť postieľku a nejaké ostatné veci 🙂

orsulka
autor
11. jan 2010

lax.....ako to že tale boli???? to má boliet???alebo ťa len mala kade tade tlaci?????????
davaj bacha na nakupe, ale hlavne nakupte vsetko čo si si naplanovala .-)))))

laxity
11. jan 2010

orsul...ahoj moje...bolí, ja neviem dolu v podbrušku, za každým to doktorovi vravím a on že všetko je v poriadku. Ale má pocit, že možno sú tam po operácii čo som mala laparku zrasty, tak maternica mi na to tlačí a bolí to. Príjemné to nie je, ale zvládam to zatiaľ statočne. Dúfam, že pokúpime, ešte so sincer idem v stredu a už snáď budeme mať všetko... 🙂

orsulka
autor
11. jan 2010

lax...tak potom to treba asi ozaj len a len vydržať...ale ty si statočná dievčička.... a mi ti držime vsetky palce!!! 😵 😵 😵
a taska už je zbalena a pripravena????? ozaj a kedy mate to skolenie so segrou k porodu????? som zabudla.... 😒

orsulka
autor
11. jan 2010

baby ja tu mam v kancli zas taku zimu že až!!!! že až ma oziaba na nohy a to som sa ani neprezula a beham tu v čižmách..... 😠 😠 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre