Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
12. jan 2010

kúpila som mu také gate na traky s vačkami a tričko, samozrejme, v modrej farbe

maťo sa vrátil zo skúsky a spravil. Ešte mu zostávajú 3

orsulka
autor
12. jan 2010

adu.......no pekne!!!!!! sikulka ten tvoj Mato....🙂) a to bol autobusom???? 😕

nelia
12. jan 2010

Adu, s tými broskyňami si ma pobavila 😀 😀 ... ako Orsul písala, ešte že si na niečo mala chuť.. a ešte k tomu na niečo zdravé... tak som rada 😵 ... Maťovi gratulujeme... len tak ďalej!
Noe, super správy. Nech to tak pekne pokračuje.. a moc to s tou robotou nepreháňaj, ok?

nelia
12. jan 2010

Orsul neodpovedala som Ti na otázku ohľadom môjho cyklu... teraz ho mám načas kvôli antikoncepcii... práve preto by som ju už rada vysadila, aby som vedela, či ho budem mať normálny aj potom... a hlavne, aby si telo konečne trocha oddýchlo od tej chémie 😒 Tak som zvedavá, čo mi doki zajtra povie.

nelia
13. jan 2010

Dobré ránko 🙂
Dnes dorazila mrcha... a bolí ma bruško 😖 ... a cez obed idem k Dr., vyšetrovať ma teda nebude..

orsulka
autor
13. jan 2010

dobre ranko......
neli dik za odpoved hoci neskor ale predsa 😀 😀 😀 daj vediet čo doky povie.... ale už neber antikoncepciu....dufam, že ti ju nebude už davat.....

nelia
13. jan 2010

Aj ja dúfam. Aj mu poviem, nech mi ju už nedáva.

orsulka
autor
13. jan 2010

včera som hodila reč s Ferkom ohladne toho Brna....tak som mu vyrozpravala vsetko co mi baby popisali v temickach a že podla mojho citu a pocitu by som skusila ten reprofit.....tak vraj v pohode 🙂))

a kamoska mi poslala IP, vraj otvorili nejake centrum v Piesťanoch kde robia aj nativ....poculi ste o tom???? 😕

nelia
13. jan 2010

Čo je to nativ??? Čítala som tu niečo o tom, že otvorili nové centrum v Piešťanoch, ale nič konkrétne o ňom neviem. Keď zistíš, daj vedieť.
A to je fajn, že Ferko proti tomu nič nemá. Kedy by ste sa do toho chceli pustiť?

adulik76
13. jan 2010

hej, otvorili nové centrum v piešťanoch, ale neviem, ako to majú s poisťovňami. Orsul, tebeto je asi jedno, či majú podpísané zmluvy, že?

http://dralexander.sk/

tu máš link na to centrum

nelia
13. jan 2010

Haloooooooooooo... kde ste kto??? 😕 😕

adulik76
13. jan 2010

ja som tuuuuuu. Len som dopozerala zo včera film Psychopat z Green River

adulik76
13. jan 2010

a kdeže ste všetky????, 😕

minka051
13. jan 2010

Ahojte

adulík a páčilsa film ja som pozerala tiež len ku koncu som sa už musela premáhať lebo sa mi chcelo už velmi spať.. inak bol dobrý.

Tak ja dnes lepím už druhé náplaste a zatial to ide dobre, len bolí hlava a som unavená..

adulik76
13. jan 2010

no, ja som včera pozerala prvú časť a dnes som to dopozerala, len mi bolo ľúto tej Hel, ale aj tak to bol hnusák zvrátený. Ja by som ho dala do tej najhoršej basy, aká môže byť a urobila by som z neho holku pro všechno. Nech si chlapec užije.

Ty máš toho 19. UZV, že? Tak držím palce, nech je pre teba výsledok čo najlepší

nelia
13. jan 2010

No ja radšej také filmy nepozerám... ja som kukala "Sexi klon" a tak som sa na tom narehotala... ja mám radšej také ľahšie filmy na uvoľnenie 😵
Inak k Dr. idem až zajtra, lebo dnes celý deň operoval a vôbec nemal čas.
Minka a pracuješ alebo si PN?
Adu, aj Tebe sa to už kráti... už o 2 dni, však?

adulik76
13. jan 2010

veru, už o dva dni. ......

Ja som minule pozerala film Policajtom proti svojej vôli, tiež som sa dosť narehnila 🙂

orsulka
autor
13. jan 2010

tak ja na skok...vratila so msa do kanclu a po Ferka.... 😀

ten film som pozerala vcera aj ja...myslim toho psychopata.....dobry film....ale základ bol že ho chytili aj ked po 19 rokoch!!!! dobre mu tak !!!!!!!!

Policajt proti svojej voli bol supeeeeeeeeer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ten Turek nemal chybu 🙂)))))

tak mam dnes druhy pokus - opravar dojde o 15,15!!!!!!!! jupiiiiiiiiiii 🙂 🙂

nelia
13. jan 2010

Aj ja som kukala toho policajta.... a aj na tom som sa rehnila 😀 😀

adulik76
14. jan 2010

dobré ránko, zajtra je piatooooooooooooook 🙂

nelia
14. jan 2010

Dobré ránko 🙂
ano, ano, ano, ano... teším, teším 😀 ... a ty asi ešte viac, veď uvidíš srdiečko 😉

orsulka
autor
14. jan 2010

dobre......dnes až tretia???????????????? 😕 😕 no toto???? 🙂 😉 😉

orsulka
autor
14. jan 2010

pračka opravena !!!! konečne...bolo to čerpadlo a nebola to moja cyhba...jednoducho po 7 rokoch to vzdalo .!!!!

adulik......a fakt...konečne piatooooooooooooooooooook !! 😉 😉

nelia
14. jan 2010

Orsul, super, tak môžeš prať o sto 6 😅

orsulka
autor
14. jan 2010

neli......ano naš "Boris" makal už včera... ale mám len jeden sušiak na pradlo, tak musim postupne, aj ked ja by som najradsej vsetko za jeden den dala do poriadku 😉 😉 😉
dnes ides k tomu Dr. ????

orsulka
autor
14. jan 2010

Adulik...zajtra ides do CAR, alebo ku svojmu Dr. V TN????????

nelia
14. jan 2010

Ano, dnes idem k Dr. .. chcela by som sa spýtať prípadne aj na kúpele... nechcete sa niektorá pridať, aby mi tam nebolo smutno samej? 😉 No pohrávam sa s tou myšlienkou, ale uvidím, či ju aj zrealizujem...

adulik76
14. jan 2010

idem k dr. len tu do trenčína, ale ešte si budem musieť hneď ráno odskočiť do nového mesta n/v na endokrinológiu na krv. Len škoda, že nemáme auto a musím sa trepať vlakom. No, neva, ja to vydr. 😀

adulik76
14. jan 2010

jaj, no zabudla som, na ten piatok sa teším, kvôli bábätku, ale sa ešte väčšmi bojím, čo sa už patrične prejavuje, nejak častejšie som na wc.... 😝

orsulka
autor
14. jan 2010

nelinka......ja sa pridam....tak sa pytaj aj na dve miesta rovno.... 😀 😀

juuuuuuuuuuuuj... Adulik....to je dost blbe, že to autičko este nemate...nie je sanca, že by dnes bolo hotove???????

a nasa Ivka.....ktovie či už má dohodu v rukach,,,,..... 😕 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre