Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
27. máj 2009

😕 😕 😕 a to už preco moja???????????????????????????

dracekmracek
27. máj 2009

no to nevííííííííííííííííííííííííímmmmmmmmmmmmmm 😢 😢 😢 😝 😝 😝

orsulka
autor
27. máj 2009

inak dracek.....3.decembra 1989 teda pred dvadsiatimi rokmi hihihihihihihihihiih...booože to je doba......tak presne v tento den som mala stužkovu 🙂))))))))))))))) hihihihihihihihihihih

orsulka
autor
27. máj 2009

tak a ako ste to vyriesili s tym pohlavim?????????? vyhrala mamina, aby ste to zistili???????? alebo to nechate tak???????

dracekmracek
27. máj 2009

no třeba zjistíme už zítra na screeningu 😀

no ale vypadáš na 20 😵 😎 krásná jako obrázek 😵

orsulka
autor
27. máj 2009

dracek 😀 😀 😀 no jaká lichotka ...hihihihihihihi......asi by som si mala dať novsiu fotku 🙂)))))))
takže zajtra mas kontrolu??????? a budeeš chcieť vedieť???????????????????????

dracekmracek
27. máj 2009

špatně nám vyšly krevní testy na vady takže jsem zvědavá na zítřejší screening 😉 asi budu chtít vědět 😉

tahle fotka je z 89 😲 😀 😀 😀

orsulka
autor
27. máj 2009

dracek.... 😀 😀 😀 😀 fotka nieeeeeeeeeeeeeeeeee.......... 😀 😀 ta je tak 5 rokov dozadu.... ale vyzeram rovnako aj teraz 😀 😀

co je to ten screening ???????? to je to 3 D alebo 4D sono????????

sincerity
27. máj 2009

orsul.... no som sa na to pytala, myslela som ze je to lepsie mat PK, ale embryologicka mi vysvetlila, ze pri viacerych vajickach velakrat nevedia vybrat tie najlepsie - najkvalitnejsie a oni po tych par dnoch v laboratoriu vidia ktore su to. Nevyhodou tejto PK je ze v laboratoriu nevedia pre vajicka spravit take prostredie ako v maternici, nejake enzymy a tak spominala....

takze u nas - ak sa vobec oplodnia a budu rozvijat - vlozia hned v piatok. Ak by nam Boh dal, ze budu obe dobre dame vlozit obe, jedno by sme zmrazovat nedali.... ale co citam tu na konovi ta pravdepodobnost je taka mala..... ze pri takomto pocte vajok budeme mat co vkladat 😔 dievcata chyta ma pesimizmus..... 😔

orsul.... dracek ma pravdu, velmi dobre vyzeras ... ze skoro 20 rokov po mature.... to je jaka sila 😉

dracek, preco by sme sa nemali bavit? ci som nieco prehliadla 😕

dracekmracek
27. máj 2009

screening to jsou testy na vývojové vady-downůw syndrom atd.....

sincer moc ti držím palečky 😵

orsulko když ty jsi měla stužkovanou mě byly 4 roky 😀

orsulka
autor
27. máj 2009

dracek...hihihihiih....to ved to...ja som už taká stará korcula...hihiih....do albumu som pridala nasu spolocnu fotku...ta je z nedavnej doby.... 😀 😀 😀

sincer.......hlavu hore mojko...lebo podla mna, pokial budete mat ICSI....tak tam je velikánska nádej, že pekne porastu....to vacsie riziko je, ked je to bez ICSI.....neboj..určite porastu obe!!!!!! ja im verim...a vložite dve..... 🙂 🙂

dracek...a to idete u Vas na kontrolu????? v kutnej Hore???

sincerity
27. máj 2009

dakujem dracek 😉, budeme na Vas mysliet, aby vsetko dobre dopadlo!

orsulka
autor
27. máj 2009

dracek.....to aj mojej svagrovej vysli vraj nejake zle testy, ked bola tehotna.....a potom isla na dalsiu takuto kontrolu a tam si lekár ťukal po čele, že kto im takuto blbosť povedal, že je vsetko v poriadku...a mali pravdu...mala ma 3 roky a je uplne v pohode..... tak verim, že to dopadne vsetko v poriadku 😉

dracekmracek
27. máj 2009

Takoví fešáci jste 😵 miluju vás oba 😵 😀 😀 😀

nene do caru orsulko tam jezdím na veškeré testy a kontroly...v pondělí jsem byla tady u primáře,ten nám drobka zvážil a kouknul kolik máme plodové vody,a dnes jsem byla u mého doktora tady ve městě,chtěl poslouchta takovým tím přístrojem srdíčko drobečka,ale ten sebou tak mrskal že byly slyšet hlavně kopance 😀
zítra se taky objednám na 3D 😉

a kdy budeš testovat?v pátek je to týden že?já testiovala 8.den 😉

tak vám holky přeju aby vám to vyšlo 😵 a budeme tu všechny maminky zkumavčátek 😀

orsulka
autor
27. máj 2009

dracek...... v nedelu bude 8 den...... takže asi v nedelu....ak pride mrcha tak testovat nebudem......uvidim este..... 🙂

dracekmracek
27. máj 2009

mrcha nepřijde 😉

orsulka
autor
27. máj 2009

dracek.......... 😉 😉 ja viem....... 😉 😉 lebo ju nikto ani nevoláááá 😀 😀 😀

dracekmracek
27. máj 2009

tak tak 😀 jsem zvědavá 😵 ale vím už dopředu jak to dopadne 😵

orsulka
autor
27. máj 2009

ty si moj pozitívny poklad 🙂)))) cmuuuuuuuuuuuuuk 😉

melisska
27. máj 2009

ahojjjjjj dracek vidim ze pekne rastiete 🙂 😉 😵

dracekmracek
27. máj 2009

orsulko to jsem ráda 😵

melissko rosteme rosteme 😀

sincerity
27. máj 2009

orsul, vdaka moja, dufam, ze mas pravdu, mam take zmiesane pocity... 😔 neviem sa dockat sprav zajtra a aj sa bojim....
orsul a vy ste kolko mali folikov a vajok pri ET? prepac, uz si to vobec nepamatam...
idem si dat prvu davku utrogestanu....

adulik76
27. máj 2009

sincer, hej, mali sme ICSI

orsul, ty už mrchu ani neočakávaj, skôr čakaj na drobca 😵

nelia
27. máj 2009

Sincer, to je dobrá správa, že sú aspoň 2... neboj sa, určite sa oplodnia... no chápem Tvoje pocity.. skús negatívne myšlienky odohnať a zajtra budeš múdrejšia.. Budeš tam hneď ráno volať???

Orsulka, som rada, že si sa konečne ozvala. Z Tvojich príspevkov akosi cítim, že to tentokrát vyšlo.. bodaj by ma moje pocity neklamali, naozaj Ti to veľmi prajem, ty si také naše slniečko a veľmi by si si to zaslúžila 😉 😀

Ivkaj, no plánujem, plánujem... ale vieš ako sa hovorí.. človek mieni a pán boh mení.. takže uvidíme.. momentálne sa mi zase august zdá byť akýsi vzdialený, ale to len preto, lebo som sa dnes zase dozvedela o jednej tehulke..

Dracek, držím palce, aby výsledky dopadli dobre 🙂

sincerity
27. máj 2009

nel, zevraj mi zavolaju oni, teda konkretne embryolog..... neboj august tu bude ani nebudeme vediet ako.... vzdy to leto nejak tak prejde, aspon ja mam ten pocit....

nelia
27. máj 2009

Sincer, to je fakt.. ubehne to ako voda a zase bude zima, ktorú nemám moc rada... ale možno už budem mať bruško a budem sa vytešovať 😉 ... daj nám zajtra hneď vedieť, ako ste na tom, oki?

sincerity
27. máj 2009

nel... ja zimu tiez nemusim, som letne dieta 😀 ked je 35 stupnov, konecne mi nieje zima....
zimu mozem take tri tyzdne v decembri, ked je kopec snehu 😀

dam vam vediet, verim, ze to budu dobre spravy.... 😔

ozaj babizne, idete niektore niekam na dovolenky? nel tusim na nejake predlzene vikendy.... ostatne neviem...

adulik76
28. máj 2009

dobré ránko, dnes som si opäť privstala, bola som strašne hladná, tak som šla jesť. 😝

sincerity
28. máj 2009

ahojte dievcence 🙂

adu, uz to zacina? vyjedanie chladnicky? 😀

Co sa nas tyka, volala embryologicka a z dvoch vajok, mame dve oplodnene!
ET naplanovany na zajtra na 12 hodinu. Modlime sa aby nasi dvaja bojovnici vydrzali, myslite prosim na nich!

nelia
28. máj 2009

Sincer, to je parááááááááááda... vidíš, my sme Ti hovorili!!! 🙂 🙂 Teším sa s Tebou a myslím na Tvojich malinkých, aby to vydržali, určite to zvládnu 😉

Adulik, tak kvôli hladu sa oplatí zobudiť sa 😉 😀 😀 .. hlavne v Tvojom stave 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre