Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

dracekmracek
12. feb 2010

dobrý nápad 😀

no doktor mi nenapsal antiko tak třeba se stane zázrak 😀 😀 😀

bublinkaa2
12. feb 2010

Neli - 😀 utekam za nou hlavne ked sa ma ist obliekat... 😀 Grafik je ukazkovy, ale i tak si myslim, ze ovu bola az 17den... A dnes si 14 DPO. Ale to je len moj odhad, ako by to bolo u mna. Ked si ale mala bolesti predtym, tak mohla byt aj skor... Pokial by zajtra rano neprisla, tak aj ja by som urcite testovala... Vyzera to naaadejne... 😵

minka051
12. feb 2010

Ahojte
No nezabudla som na Vás len včera som nemal dobrý deň. ☹ Nevyšlo to ako som poveda už skôr. ☹ ☹ Tak teraz musím veriť že moja zmrlinka to zachráni. Mrcha dorazila a dáva mi zabrať ale ved vydržím 😉 22.2 mám íst na UTZ sliznice a ked bude OK tak o š dni KET.

nelia
12. feb 2010

Vieš, mne sa nikdy nezdvihli teploty hneď po ovulke... a keby aj bola ovulka na 17DC, mrcha mi vždy prišla presne na 14 DPO, no a dnešná teplota tomu teda vôbec nenasvedčuje, že by chcela prísť.. no neviem, som z toho celého dosť zmätená... kľudne môže byť aj to, že moje telo z hormónov trocha zblblo... ale veď bude ako má byť 😎

nelia
12. feb 2010

Minka to je super, že na to ani nemusíš tak dlho čakať... Zmrzlinke budeme všetky veriť a uvidíš, že to prežije a KET vyjde!!! Verím, že si z toho bola včera veľmi smutná, ale my ženy sme naozaj silné... po každom páde sa otrasieme a ideme hrdo ďalej 😉

bublinkaa2
12. feb 2010

Minka - aj mne je to luto, ale mas pred sebou novu nadej, tak drzim silno palce... 🙂

Neli - tak pokial to u teba takto funguje, tak to vyzera byt veeeelmi dobre... 🙂 Moooooc drzim palce a zelam aby sa stal maly velky zazrak... 😵 😵 😵

orsulka
autor
12. feb 2010

bubli...dracek....ahojte maminky 🙂))))) rada vas vidim a tešim sa že sa mate fajn, detičky rastu, posluchaju, papaju....aj behaju 🙂)))))))))))))
a tesim sa ,že ste stále snažilky...ako aj my 😀 😀 😀 😀

Neli...ja sa v teplotách - kedy kde ako prečo - vobec nevyznam - ja sa k nemu nebudem vyjadrovat....dobre ??? 😀 😀 😀 nemám tucha co to vsetko znamená......
tak ja len vidim, že sa niečo deje, a to niečo je niečo neobyčajne........a teda dočkám sa hadam nejakeho vysledku 😀 😀 😀

adulik76
12. feb 2010

neli, ja si myslím, že testík bude pozitívny a zajtra nebudeš môcť piiiiiiiiť 😀

katuska, bubli, že k nám aj zavítate 🙂

ešte tu máme jednu absentérku - lilienku, kde sa túlaš 😕

bublinkaa2
12. feb 2010

Orsul - 😵 dakujeme... 🙂 Uz je hore a uz to mele... 😅 Zastavi sa to az ked to spi... 🙂

Adu - 😉 , inak krasne cisielko pri tvojom mene... 😵 😵 😵

nelia
12. feb 2010

Orsul, dobre 😉 😀
No veru Lili tu už dávno nebola...
A Ivka nám nedala vedieť, ako dopadla na pohovore...
A naša tehuľka Lax už nebodaj rodí, že sa tu neukáže??? 😕
A Sincer.... tá má asi plný diár 😀

adulik76
12. feb 2010

mňa to tiež napadlo, že lax už má možno iné starosti, lebo predtým aspoň kedy-tedy nakukla 🙂

orsulka
autor
12. feb 2010

veru veru...IVIK....ako to vsetko dopadlo ???????????????????????? sme take zvedave!!!!!!!! teda aspon ja 😉

Lilienka ma tiež pravdepodobne perno v skole, pisomky a skusky a podobne, že nemá čas nakuknut.... ☹ 😕

Sincer.......pre upresneni, to je tá co pije tu hrušku 😀 😀 asi už spravila poslednu skusku a teraz zapija uspesne skuskove....ako inak "hruskou" 🙂)))))

aj dnes rano hlasili velmi zle zjazdne cesty od Vištuku až po neviem kam.....takže Sincer pozor na ceste ak sa premiestnuješ do práce!!!!!!

Lax - pokial ja viem, je este domka a tusim im dorazil konečne kociarok pre piškotku 😀 😀

adulik76
12. feb 2010

tak ten kočárik prišiel možno v hodine dvanástej, my sa chystáme, teda ak všetko bude OK, kúpiť kočárik v júni. Ale to bude musieť maťo vycestovať do Budapešti

nelia
12. feb 2010

Adu, prečo do Budapešti? Tam ste si nebodaj nejaký už vybrali?

minka051
12. feb 2010

babulky ďakujem ešte nádej je no už u mňa úplne posledná.
Práve som pobalila syna ide na futbalové sústredenie. len či budú aj hrať alebo stavať snehuliakov tak netuším, lebo u nás sneží ako by ani nemalo prestať.

adulik76
12. feb 2010

neli, lebo ten kočík, čo chceme my, tak v budapešti vyjde omnoho lacnejšie ako u nás

orsulka
autor
12. feb 2010

v každom pripade ak by lax rodila, tak tu nebude ani Sincer 😀 😀 😀 😀

Minka....budeme tu ako tvoja super podpora so vsetkym co k tomu patri..... 🙂 je fajn, že pojdes do toho hned......takže už bieries aj lieky na sliznicu ??????? ci ako pokracovat ideš?????

adulik76
12. feb 2010

veru, sincer bude pobiehať v tom oblečku s názvom "otecko" 😀

minka051
12. feb 2010

orsulka ano už som oblepená zas náplasťami ako frontový vojak 😀 😀 😀 😀 Keby boli aspoň menšie lebo stále sa odliepajú. Naj lepšie by asi držali na čele len tam to nemôžem dať smola. 😠

nelia
12. feb 2010

Minka 😀 😀 😀 ... páči sa mi Tvoj pozitívny prístup 😉
Ale Ivka hádam nerodí, tak tá by mohla nakuknúť... asi má veľa roboty so zaúčaním novej kolegyne 😒

adulik76
12. feb 2010

už sa to ivke kráti, nech sa tej "skvelej" šéfky konečne zbaví

adulik76
12. feb 2010

kde ste všetky zmizli? 😕

orsulka
autor
12. feb 2010

😠 tak ja tu statočne nervačim...a myslím, že ma čochvila šlak asi trafi 😠 😠 😠
mrzne mi PC...nasla som nejake chyby v nahadzovani za min. kal. rok, takže niektore potvrdenia mam zle...ale kym som tu hcybu nasla, tak som sa zapotila.....a potom tu otavuju ludia s kok.....nami neskutocnymi, na ktore ja vobec nemam čas.....
je sice piatok, ale ja sa tak vobec necitim a chcem odtialto odist už prec......
ale este nemožem

😠 😠 😠

nelia
12. feb 2010

Orsul, ja mám pre také prípady na stole takú milú pohľadnicu... teraz by som Ti ju fakt rada poslala... ale aspoň Ti ju opíšem... je na nej opica v okuliaroch, stojí na stoličke s kladivom v ruke a pred ňou je rozmlátený monitor... a nápis na pohľadnici znie "TO CHCE KĽUD!"... tak dúfam že sa mi podarilo aspoň trocha Ťa utešiť 😅

orsulka
autor
12. feb 2010

neli....hahahahahahahahahahahahahaha 😀 😀 😀 😀 no krásne.........keby som ho mohla takto...ten monitor myslim.....tak by som sa aj ukludnila.......

ale aj tak pomohlo !!! 😀 😀

laxity
12. feb 2010

Ahojte babulky

nel....no nechcem sa vyjadrovať...ale že by? silno na teba myslím 🙂

orsul...ty si správne informovaná asi z FB 😀

Jojo kočík už je doma...KONEČNE 😀 , dnes sme boli na poradni a teraz sme prišli domov. Všetko je v poriadku 🙂 . Idem si na chvíľku ľahnúť, bo som nejaká unavená.

a sincer má skúšku za sebou, bola šikovná 🙂

noemarta
12. feb 2010

ahojte babulky,
neeel, ja sa tiez radsej nebudem vyjadrovat, aleeeeeeeeeeeeee silnoooo drzim palceky, aby boli // 🙂
a a a zajtra plesujeme coooo??? tak sa pridaj k nam, k nam co nepijeme, hi hi 🙂 🙂
orsuuul, aj ja som sa dnes jedovala v robote robim posledne upravy vyplat a a a nas softwere mal zlu obnovu a nic mi neslo, tak som to tu riesila skoro pol dna... 😠
lax drzte sa , pozdravujem aj sincer, nasu sikulku jednu, kto by to o nej povedal ze je tak ucenliva... hi hi 🙂 🙂
prajem vam vsetkym kraaasny vikend. pa

nelia
12. feb 2010

Baby, tak ja som to do rána nevydržala a testla som.... Nemohla som uveriť vlastným očiam!!!! Kuk album 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Noe, ano zajtra plesujeme a ja sa pridávam k vám, čo nepijete 😉 ... len si budem musieť vymyslieť nejakú dobrú výhovorku 😎

Každý večer sa budem modliť, aby to tentokrát dopadlo dobre 😔

adulik76
13. feb 2010

neli, som prvá gratulantkáááááááááááááááááááááááááááááááá, ja som to vedelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, huráááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá 🙂

orsulka
autor
13. feb 2010

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SKVELEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! som druháááááááááááááá 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre