Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
16. feb 2010

noe... caf kocka... ako? uz mas aspon nejake to brucho.... 😀 ozaj dnes som pisala s melis.... no hviezda to je riadna 😀

adu... sikovnica si, ja by som take nevedela...

nel... no sila niektori doktori, ale co uz nenavyberas si...

orsul... tak pozdrav toho nestastnika, nech sa mu to uz da doporiadku...

adulik76
16. feb 2010

ja som sa to musela naučiť, hlavne, keď bol maťo 6 mesiacov na misii a ja som bola na všetko sama 😝

orsulka
autor
16. feb 2010

sincer...pozdravim urcite.....dnes ho vezmem este prevetrať na trening, nech neklochni doma furt na tom zadku.......a nechce mi jedavat, lebo že mu rastie brucho !!!! 😕 😀 😀 😀

Adulik...tak tomu rozumiem, je to pravda, že ked človek musi, tak zvládne čokolvek .-))) ale ty si šikula sama o sebe....o tom niet pochýb.. 😉

adulik76
16. feb 2010

orsul, my ženy sme už také ...... 😀

orsulka
autor
16. feb 2010

adu...ja vieeeeeeeeeeem!!!!!! 😀 nechcem napisať, že dokonale........ 😀 😀 ale veru aj take sme.....však ?????? 😀 😀 Adu, neli,sin,lax,ivik,noe,lili, marmit,sisi..... 😉

adulik76
16. feb 2010

už mám nainštalovaný aj office, už môžem fachčiť naplno. 🙂

adulik76
16. feb 2010

zasa sa budem musieť odmlčať, musím si ísť skrátiť rifle, čo som si včera kúpila. Nuž, som krpatučká....

orsulka
autor
16. feb 2010

to sme dve..... len ja si ich skratiť ani neviem, ani nemám na čom 🙂)))))))
ja nosim dlhe, že sa šuchcu este pol metra za mnou .-))))

idem k tomu zubarovi....cafko !!!!!! 😀

adulik76
16. feb 2010

maťo mi kúpil šijací stroj, tak som sa naučila aspoň skracovať nohavice. Lebo v obchodoch kúpiš nenormálne dlhé - vzhľadom na to, že nemám nejak konfekčnú postavu 😝

nelia
16. feb 2010

Mne nohavice našťastie skracuje mamina... Orsul, súhlasím s Tvojim príspevkom o 12:03 😀 😀 .. tak sa drž u zubára...

adulik76
16. feb 2010

no, už naozaj idem šiť 😝 😝 😝 😝 😝

noemarta
16. feb 2010

aj ja aj ja suhlasim s prispevkom o 12,03 od Orsul 😀
Adu, ty si hotova holka pro vsechnooooo,sikulka 🙂 ja tiez gate vlacim po zemi, lebo ja nemam na com a ani by som si to asi nevedela skratit. teraz mam take tehotenske gate po sesterke a a a ona je o dost vyssia odo mna, a nema mi ich kto skratit, tak ich nenosim, to som ksicht cooo.
Sincer, tento tyzden mi konecneeeeee brucho trosku vybehlo, ale na vahe som furt rovnaka, 1 kg navyse.
Orsul drz sa u zubara, ja ho mam uz chvala bohu za sebou, pred dvoma tyzdnami.
Nel, a budes aj nadalej brat vitaminky?? ja ich teraz beriem kvoli babatku. ked tak, tak sa porad s lax.

adulik76
16. feb 2010

hotovo.

nelia
16. feb 2010

Noe, už sa stalo... a poslali mi tehu kúru... teraz ešte mám biozinok a biokalcium.. tak tie doberiem a potom si objednám ďalšie... 🙂
Inak moja kamoška, čo má teraz ročné bábo, mi už minule pobalila všetky svoje tehu veci (no vtedy som to nakoniec nepotrebovala).. takže o tehu veci budem mať našťastie postarané... 🙂

nelia
16. feb 2010

Jasné, že to nechcem zakríknuť, ale musím sa k tomu stavať pozitívne, nie? 😎
Adulik, ja som hovorila, že si šikulka!!! 😵 😵

adulik76
16. feb 2010

no, ako sa to vezme....idem čosi variť. Maťo je dnes v službe, vráti sa až o takej 19,00, tak mu idem prichystať niečo teplé.

nelia
16. feb 2010

ja práve papám pribináčeka... mňam... a večer nás u svokry čaká fazuľový prívarok s klobáskou 🙂

dyba
16. feb 2010

ahojte. nechcem sa vám miešať do témičky, ale kočky spomínali nejaké vitamíny, ktoré možno pomohli k tehu.
aké to boli vitamíny?
nelia môžeš mi prosím napísať kontakt na toho liečiteľa do IP? Ďakujem V čom spočíva jeho liečba?

nelia
16. feb 2010

Ahoj Dyba... pozri IP 🙂

orsulka
autor
17. feb 2010

dobrô rano 🙂))))

lax...dakujem za mailik...... 😉 ozvem sa 🙂

adulik76
17. feb 2010

dobré ránko, ešte 3x sa vyspím a už nebudem musieť brať lieky, jupiiiiii 🙂

laxity
17. feb 2010

Dobré ránko babule

orsul...za máličko, rada pomôžem ak sa dá 🙂

dyba...tiež som ti napísala IP 😉

nel...ako sa cítiš?

adu...ty ako?

noe...a u teba čo nové?

My sa máme rovnako, dnes som sa konečne vyspala lepšie, strašne ma páli žáha každú noc, tak som si dala na odporučenie lyžičku horčice a spala som fajn...ani žáha nepálila 🙂 . A inak mám nejak vlhko stále na nohavičkách, dala som si radšej vložku, uvidíme čo to bude robiť ďalej 🙂 . Tak prajem pekný dník KOČENY 😀

nelia
17. feb 2010

Dobré ránko 🙂
Hlásim sa z domu.. nešla som do roboty, lebo som v noci mala celkom slušnú hnačku a cítim sa akási slabá, keďže nemôžem poriadne jesť... 😒
Adulik, to je paráda... ten čas fakt veľmi rýchlo uteká.. o chvíľku nám budeš už rodiť 😉

nelia
17. feb 2010

Lax, ahooooooj 🙂... že horčicu??? hmmm.. to som ešte nepočula... ale keď zabralo, tak fajn 🙂
A keď máš stále vlhko, nebojíš sa, že to už odteká plodová voda? Či to bude iné vlhko??? Ja netuším, ešte som nerodila.. dávam Ti také blbé otázky, čo? 😝 😀
Inak ja som tiež večer veľa nenaspala a o tretej som si strúhala jablko a papala, lebo som v jednej mojej múdrej knižne našla, že to je dobré na hnačku pre deti a starých ľudí... síce nepatrím ani do jednej kategórie, ale nič iné som poruke nemala 😝

laxity
17. feb 2010

nel...len oddychuj moja 🙂 . No horčicu, to som sa aj ja dočítala na nete, tak som vyskúšala, bo už som bola zúfala, aj sódu bikarbónu som škušala, aj pod hrudníkom som mávala podložené...a nič a horčica vcelku zabrala. Tak ti to zapamätaj pre každý prípad 😀 . No veď to, že neviem čo to je, ale nezdá sa mi to, že nedokážem tak udržať moč, no uvidím, čo bude za chvíľku na vložke. Ale už by to mohlo prísť 🙂

nelia
17. feb 2010

Lax, budeme na teba (vás) silno myslieť... drž sa moja 🙂
Ja som sa napapala (dala som si plátok macesu) a idem znova polihovať... potom sa ešte ozvem... zatiaľ pá 🙂

orsulka
autor
17. feb 2010

nel.....no tak teda asi si moc nebranila tým chorým ludom, ked ta to takto v noci zobudi..... ☹ ☹ ale je lepsie že si doma .-))))))

lax.....no ved vy to mate s piškotkou fakt už len za par, ale mám s Teba pocit, že si uplne v pohode...a tak z toho vytešujem .-)))))))

Adulik...to ako už prestanes brat nejaky ten clostil ?????????? doteraz si ho brala 3x2 ??????

laxity
17. feb 2010

nel....ďakujem 🙂

orsul...ja som v pohode, práveže až moc, len keď pred mojím manželom niečo spomeniem, tak už to vie jeho mamina...no hrôza a to sme sa dohodli, že nebude nič vykecávať...a hneď ráno, že mám mokro na nohavičkách....typický Jakub Švehla 🙄

ivkaj
17. feb 2010

Ahojte, tak zase na chvilku po ránu mrknu než se ponořím do práce 😝 Už mi zbývá jen pár dní a chci tu něco dodělat abych dostala i slibovaný bonus (aspoň doufám, že ho dostanu).

A jinak s hledáním práce je to docela "sranda" u většiny inzerátů totiž mají napsáno, že ozývají do tří týdnů případně do 20 pracovních dnů. Takže to vypadá, že minimálně celý březen se budu poflakova doma.

Tak a teď k aktuální situaci ;o)

Orsul, myslím, že ty tvoje "myšlenky" jsou v pohodě. I mě občas napadá, proč zrovna oni a my ne, když u nás by se mělo mimino tak dobře. A pak se přidají myšlenky, jestli vůbec někdy mimino mít budeme. Ale jsme přeci živé bytosti, které maj city a pocity, takže i tyhel emoce jsou v pořádku. Nejsi přeci žádný chladný stroj. A my tě takovou máme rádi 😵

Laxity, no jsem zěvdavá kdy se ta vaše piškotka vyklube na svět.

Nelia, tak si dej piškoty a pěkně odpočívej. Tady u nás teď střevní chřipka docela řádí.

Adu, jaké léky? A jak dopadl domácí souboj o práci? ;o)

Mějte se krásně a já zase nakouknu !

adulik76
17. feb 2010

orsul, beriem ešte estrofem a utroš.

..lax, o tej horčici - to je prekvapenie, ešte som to nikdy nepočula. Ale keď to pomôže, tak len dobre.

neli, ty si nejak rýchlo preskočila tie týždne, ... že o chvíľu budem rodiť, no, to sa ešte načakám 🙂

ivik, prajem ti šťastnú ruku pri výbere novej práce. A čo sa týka mojej roboty, zatiaľ je ticho, uvidíme budúci týždeň.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre