Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
21. feb 2010

ale, to bola taká príhoda. Bývali sme ešte v Štúrove a sťahovali sme sa do vojenského bytu, na kuchynskej linke som našla plastovú fľašku s priezračnou tekutinou. Tak som bola aktívna, že polejem ružu s odstátou vodou a šupla som to na tú ružu. Voda krásne zavoňala po slivkách, maťo ružu hneď vysprchoval, ale chcípla rýchlosťou blesku. Tá slivka bola kvalitná a ružu celú spálila. 😢

adulik76
21. feb 2010

joj, nemyslite, že nám šibe, ale s maťom pozeráme hokej, vyhrávame nad lotyšmi po prvej tretine 3:0 😵

orsulka
autor
21. feb 2010

dobre ranko prajem.......

Adulik.....aspon teraz viem, že slivovica neposobi na kvetinky ako hnojivo 😀 😀 😀 inak aj my sme pozerali hokej...teda, ja som do pol druhej aj zdriemla a na hokej na Ferko zobudil...on vydržal pri PC 🙂))) ale po prvej tretine som sla spat 😀 😀

teraz zas sledujem hokej už od siestej.....dnes máme veget , lebo nas svokrovci pozvali na kačku na obed, a tak pojdem doobeda asi plavat....doktor povedal, že na tu nohu je plavanie fajn 😉

lax...aka bola noc????? ešte si domka ???? 😕

adulik76
21. feb 2010

ja som pozrela celý hokej a až potom som šla spať

orsulka
autor
21. feb 2010

adu....aaaaa už si hore????? ta ferko ešte buva 😕 😀 😀

adulik76
21. feb 2010

maťo tiež spí, dotrepal sa do postele až o 6,30

orsulka
autor
21. feb 2010

no nič...idem si asi uvariť kafé 🙂 😉

zatial všetkym krásnu oddychovu nedelu !!!! 🙂 🙂

Sincer...a keby daco...akože s lax...hned pis sms!!!!!!!! oki ??????? 😉 😉 nepisem to lax, lebo na nu nemam tlf...a ona by asi aj tak mala iné starosti 🙂 🙂 ale mám pocit že este to chvilku potrvá, ale ja neviem prečo....tak 22.2. co ????? pekný dátum.... 😉 😉 😉

orsulka
autor
21. feb 2010

spachtoši !!!! Ferko neviem kedy prisiel 🙂

adulik76
21. feb 2010

ideme si tipovať, kedy lax porodí?
........ja si nechávam tú stredu 😉

sincerity
21. feb 2010

no dievcata dievcata... podavam nove spravy o lax...

takze namiesto hokeja sme boli na kramaroch... lax zacala krvacat... ale vsetko je v poriadku, aj mala aj lax.... je otvorena na 2 cm, nas so svagrom poslali domov, ze este je cas, ze urcite stihneme prist... takze uvidime ako to bude dnes prebiehat....

po ranajsej vizite je vsetko rovnako.... stale jemne krvaca.... 2 cm ostavaju....

ze Vas pozdravuje 😉

adulik76
21. feb 2010

držíme palce, nech už to má čím skôr za sebou

ivkaj
21. feb 2010

Týýý jo, to jsou mi zprávy;o) Koukala jsem se do kalendáře a tak mě tak napadlo, že 22.2. by pro piškotku bylo pěkné datum narození 😎

sincerity
21. feb 2010

ahojte

takze pocas dna ziadne zmeny... o pol dvanastej vecer ma dalsi monitor, vsetko je zatial v poriadku... akurat sa stazovala na stravu 😀 😝 ze na veceru dostala bambino s rozkom!!! 😝
pichli jej injekciu do zadku na zmakcenie porodnych ciest...lebo stale krvaca....
uvidime rano po ranajsej vizite... teda pokial to nestihne v noci 😉

ivkaj
21. feb 2010

Sincer, tak ji pozdravuj a ať má všechno hladký průbě.

adulik76
22. feb 2010

dobré ránko, dnes idem na poradňu, dúfam, že je všetko OK.

neli, ty sa ktorý deň chystáš k dr?

sincer, moc držím palce lax, nech už to je čím skôr

orsulka
autor
22. feb 2010

juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujha....tak naozaj že 22.2. lax, žeby????????
ale moc držim palčeky, aby to vsetko bolo tak ako má, bez velkych bolesti......a nech už je piškotka tu 😉
Sincer...dakujeme za info....aj ty ju pekne pozdravuj !!!!!! 😵 😵

Adulik...jasne, že bude vsetko v poriadku....ako inak by to malo byt??????? ja viem, že tie obavy tam budu asi stale, ale skus ich minimalizovať....kvoli mimo...oki??????? držim tiž palcee...velmi!!!!! 😵 😵 😵

inal...vsetkym dobre rano......... mám tu viac papierov ako som očakavala, ale verim, že zvladnem v poho.... 😉

adulik76
22. feb 2010

orsul, moc sa v práci nepretŕhaj, škodí to kráse 😉

nelia
22. feb 2010

Dobré ránko 🙂
Vy ste sa teda cez víkend činili........ 😕 😕 .. my sme včera celý deň boli u našich, tiež sme boli pozvaní na obed.
Sincer, odkáž Lax, že na ňu moc myslíme a veru, hlavne nech všetko prebieha hladko!! Niekde som čítala, že pôrod sa môže začať aj krvácaním... tak nám hneď napíš, keď bude niečo nové... a možno už je piškótka aj na svete 😵
Adu, držím na dnes palce... určite bude všetko ako má byť. A idú Ti robiť aj nejaké extra vyšetrenia?
Ja idem k Dr. v stredu... no som veľmi zvedavá.. inak som čítala, že ultrazvuk by sa mal najskôr robiť v 10tt, ale veď všetci doktori ho robia už skôr, nie? 😕

orsulka
autor
22. feb 2010

adulik.........juuuuuuuuuuuuuuuuha...dnes bude den !!!!! už prisiel sef, a dalsie nove ulohy, okrem tých co mám na stole ☹ ☹ ☹ dnes asi bude teda škaredá 😀 😀

nelik...dobre ranko moja 🙂))))

sincerity
22. feb 2010

KOČENY!!!

JE TO TU!!!

Malá Natálka sa narodila dnes o 4:58 s krasnymi mierami 3460 gramov a 50 cm!

Lax vas vsetky pozdravuje a dakuje... je velmi stastna 😀 😉 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

orsulka
autor
22. feb 2010

aj jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵
obrovská gratulácia pre maminku, ocinka, krstnu mamu !!!!!!!! velmi sa tesim s lax..... 😵 😵 😵

a teraz Sincer????, tak ako bolo?????? bola si pri tom?????? 😕 😕 dufam, že si neodpadla!!!! 🙂 😉

noemarta
22. feb 2010

ahojte dobre ranko,
supeeeeeeeeeeeeer, moc moc gratulujem, mamine, tatinovi, krsnyyyym. pozdravujeeem. 🙂 🙂
aj ja som zvedava, ako to prebiehalo??? piiiiiiiiiiiiiiiis.

nelia
22. feb 2010

Sincer, odkáž Lax, že gratulujeeeeeeeeeeeem!!!!!!! Paráda... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .. veľmi sa s vami teším... malej prajem veľa veľa zdravíčka 😅
A ako to teda prebiehalo? Lax to znášala v pohode?

orsulka
autor
22. feb 2010

natáááááália.......srdce mi naspäť vráááááááááť......Natááááááália...v náručííí chcem ťa maaaaať ...!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

la-la-la-la-la 😀 😀

sincerity
22. feb 2010

dakujeme, odkazem 😉

prebiehalo to vsetko v poriadku. Po polnoci dostala klistir, potom epiduralku, ziadne bolesti vdaka nej nemala... okolo stvrtej som bola na sale,potom prisli kontrakcie, potom uz sme pekne predychavali, a dychali a dychali... a po dalsich par minutach boli vidiet vlasky a ze ide sa na to....

po par zatlaceniach bola hlavicka vonku, a potom este raz a mala bola na svete. Vsetko prebehlo uplne v poriadku. Potom nam malinku umyli a priniesli, boli sme s nou 2 hodiny na sale a potom isla lax na izbu a malicka na novonarodenecke a potom jej ju privezu...

nelia
22. feb 2010

jeeeeeejda, to musel byť krásny zážitok 🙂 🙂 ... takže sa to odohralo celkom rýchlo... to som rada.. a museli ju aj zašívať?
Že aj Laci gratuluje a odkazuje, nech si na seba dávajú pozor 😵

sincerity
22. feb 2010

nel... vdaka, odkazeme vsetko 😉
ano zasivali ju, dokonca neviem ci nie dva krat... lebo si dr. vypytal este jedno sitie 😅

bolo to veru vcelku rychle, ani sme nedufali, ze to tak dobre dopadne.

orsulka
autor
22. feb 2010

tak to bol ukážkový porod........a tesim sa, že to vsetko slo tak pekne hladko 🙂
no na to, že rodila 1x...uplne super 🙂))))

dnes večer otvorime domka vinko na Natálkine zdravie....kto sa pridá ????? 😉

sincerity
22. feb 2010

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! 😀 😝

nelia
22. feb 2010

Orsul, ja teraz abstinujem, ale moja polovička si určite tiež rada vypije na Natálkino zdravie 😉
Sincer, takže dnes oslavujete??? A už aj tatino videl malú?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre