Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

noemarta
24. feb 2010

Nel snazim sa, ale tak vidis, este ten najvacsi zhon musim spravit ja, co uz.... 😒
aj doma robim zivnostnikom danove, takze mam co robit tento mesiac, ale robim to tak pianko.
a ty chodis normalne do prace, ze?
Tusim aj Adulik nastupuje do prace, takze baby, hlavne piankooo... hm.. to hovori ta prava.
Ja len, aby nam to vsetkym o.k. dopadlo. 🙂 🙂

nelia
24. feb 2010

Noe, ver mi, že sa snažím robiť pianko ako sa len dá 😝 .. chodím normálne do práce, ano.
A Tebe už rastie bruško? A pohyby už cítiš každý deň?

laxity
24. feb 2010

aspoň, že ste sa zabavili dievčatá 😝

ja som to ani nepozerala, že ako som to vlastne zmenila, ale každopádne mi teraz stačí jedno 🙂

nelia
24. feb 2010

Lax 😉 😀

noemarta
24. feb 2010

Lax, faaakt ti staci jednoooo.. hi hi
Nel, az minuly tyzden mi tak v celku vybehlo brusko, boli sme na chate a tam ked som videla tie fotky co ma fotili, tak az tam som zistila, ze uz nejake to brusko mam. ale na vahe som pribrala az teraz 2 kg od otehotnenia. hm.. s tymi pohybmi, ked som to vtedy povedala lekarovi, tak povedal ze to neboli pohyby, ze tie by som mala zacat citit az teraz, nooo, tak ja neviem potom asi zatial co su to pohyby. ☹ ved uvidim teraz niekedy, uz by sa mali ukazat....

nelia
24. feb 2010

že len 2 kg... to znie celkom dobre... počas celého tehu je vraj ideálne pribrať 8-10 kg a na to máš ešte času dosť 😉 .. jak sa ja poznám, ja určite priberiem viac.. papám teda dosť veľa (no aj pred tehu som papala 😝 ).. a väčšina tehuliek zvykne na začiatku skôr schudnúť, lebo im nechutí... no mne zatiaľ chutí až moc 😝 .. klop klop klop 😵 .. a mimochodom bruško mám už teraz jak v 4-5 mesiaci 😀

bublinkaa2
24. feb 2010

Ahojte babenky... 🙂

Dnes sme mali veru velmi napinave rano s Normi, druhu tretinu nas islo porazit, ale nejak sme to zvladli... 🙂 No ale tato noc bude veru velmi tazka... Orsul - my nemame doma TV, tak sme to riesili tak, ze sme si zapali na PC HD prenos z Kanady a pustili sme si k tomu Slovensko 1 radio, cize sme to mali s priamym slovenskym adrenalinovym komentarom... Cize nas tiez az tak nadvihovalo... 😀

Lilienka - drzim silno palce na april, ale veru, aby si sa nenazdala a nebolo to v marci... 🙂 Dakujeme za komplimenty, malinku sme dali ostrihat v kadernictve, na prvykrat sme to zvladli veeeelmi dobre.. 🙂 Tatkovi sme so snehuliacikom pomahali aj my, hlavne vylozit brucho a hlavu - lebo tie boli veeeeelmo tazke... 😀

Neli - drzim palce, aby nevolnosti ani neprisli... 🙂 A na pokazene pasteky si davaj velky pozor! Aj ja sa tesim ze sono bude buduci tyzden, bude viacej vidiet... 😵

Adulik - dakujeme za komplimenty... 🙂 Lucinka posiela pusinku brusku... 🙂

My sa s manzelikom poctivo snazime teraz neotehotniet, lebo 11.3. mam kontrolne stery a znovu uvidime ako pokracuju moje nezbedne bunky. Mohol by sa stat zazrak a bolo by to v poriadku... 😅 No a mozno si dame aj toto leto pauzu od snazilkovania, aby som mohla co to porobit na zahrade, predsa Lucka je uz vacsia, tak to bude lepsie ako minuly rok... 🙂
Pa pa vsetkym a ivkaj - daj si dobre do nosa, ked uz uplne v praci skoncis. A neboj, urcite si najdes velmi dobru robotu... Drzim palce... 🙂

Sincerity - je super, ze si bola pri porode, to chcelo veru odvahu... Klobuk dolu... 🙂 Natalka ma super tetu.. 🙂

nelia
24. feb 2010

Bubli, podľa mňa ste urobili dobre, že to snažilkovanie na chvíľku odložíte.. v lete si pekne uži záhradku a Lucinku.. a niet sa predsa kam ponáhľať.. no a keď bude Lucinka väčšia, oveľa ľahšie sa budeš vedieť venovať bábätku, lebo Lucka už bude rozumnejšia 😵

nelia
25. feb 2010

Dobré ránko 🙂
Baby, fandime, fandime!!!!!!!! 😵 😵 😵

adulik76
25. feb 2010

dobré ráno, teraz som rozdrapila oči, ale bola som hore už o 1,30 a čumeli sme na zápas Rusko - Kanada. Tá Kanada dobre vyklepala tých rusov, potom sme začali pozerať česko-fínsko, ale to som už nedopozerala, maťo išiel do roboty a ja do postele. Tak som vstala až teraz. Práve som si prečítala, že česi nevyhrali nad fínmi, suuuuuppppppeeeeer, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. SORRY, IVKA. 😉

bubli, tá pusinka od lucinky na bruško bola fakt sladučká 🙂

idem jesť a fandiť 😀 hádam mi nezabehne

nelia
25. feb 2010

Ach, takže je zase vyrovnané 😠 😠 ☹ ☹

adulik76
25. feb 2010

ale, teraz zasa vedieme....

adulik76
25. feb 2010

JE TO TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM
VYHRALI SMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

nelia
25. feb 2010

vyhrali smeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nelia
25. feb 2010

Kde ste baby? Oslavujete????? 😉

nelia
25. feb 2010

haloooooooooooooooooooooooooooo.. ja sa s vami nehrám 😠 😠 😠 ......................... 😀

adulik76
25. feb 2010

ja som si len odskočila do mesta niečo vybaviť a už som domka

to tu fakt dnes nikto nie je???????

bublinkaa2
25. feb 2010

Yeeeeeeeeeeeeeeeeeeees!!!!! To bol ale zapas... Celu dobu sme sa branili, ani jeden najazd na Svedov, ale ked sme nabehli, tak sme dali gol... To bola ina sranda... 😀 😀 😀 Zasluzene sme veru nevyhrali, ale o tom potom... Dostali sme Kanadu a ta nas bude veru dobre prasit... O jooooooj... 😝

Inak pekny den vam vsetkym zelam... 🙂

Neli - no dufam, ze ta nasa pauza nam aj vydrzi... 😅 A asi je fakt lepsie ked bude Lucka starsia, bude skolkarka a mozme si uzivat surodenca... 🙂

Inak dnes rano sme sa zobudili pochmurne - Lucka mala rano 39.3. Zatial ani nekasle, ani nesopli, jazyk cisty, dycha cisto, len ta horucka. Nasadili sme homeopatika, tak bojujeme... Este som ju nevidela tak v klude lezkat. Prave spinka... Keby to tak chceli byt len zuby... ☹

adulik76
25. feb 2010

bubli, niet sa kam ponáhľať, súrodenec príde, keď nadíde jeho čas... 🙂

nelia
25. feb 2010

Bubli, tak malú pekne vykuríruj... a možno to budú len zuby, keď jej nie je nič iné... Tak ju pohladkaj aj za mňa, nech sa drží 🙂

nelia
26. feb 2010

Dobré ránko 🙂
a je tu zase piatočeeeeeeeeeeeeek 😵 😵 😵
dúfam, že sa tu dnes ukáže viac ľudí ako včera 😕 😕

sincerity
26. feb 2010

ahojte 😉

no ja vobec nemam cas dievcataaaaa.... slak ma ide z toho trafit a dokonca som vcera nerobila ani zo svojho pc, ale z kolegovho... no tak tak

lax by mala ist dnes domov, len mala nesmie schudnut... takze uvidime.

nelia
26. feb 2010

Dúfam, že bude všetko v poriadku a dnes ich pustia 🙂

orsulka
autor
26. feb 2010

dobre ranko.....tak ja sa hlasim len na skok, odchádzam o nejakych 10 min. naskolenie dnes na cely den.....tak verm, že pri školitelke nebudem zaspavat......-)

včera nebolo stihu pisať...... 😠 😠

nelia
26. feb 2010

Orsul, tak príjemné vzdelávanie a nech to nie je "uspávač hadov" 😉

orsulka
autor
26. feb 2010

nelinka...dakujem poklad......

vsetkym krasny piatok prajem...!!!!

LAX.....verim, že dnes už budete domka!!!!!!!!!! Naty posielam boštek na malilinký noštek !! 😵 😵

adulik76
26. feb 2010

dobré ránko,

orsul, nech to školenie čím skôr ubehne..

lax pôjde dnes domov na 100% aj so svojím pokladíkom, určite.

adulik76
26. feb 2010

Halooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

sincerity
26. feb 2010

tak najnovsia info.... lax ide s malinkou domov dnes 😵 😵 😵

nelia
26. feb 2010

Tak to je super 😵 😵 ... že pozdravujeme 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre