Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😃 😃 😃
adulik76
5. mar 2010
už som si stihla aj zdriemnuť, nejak ma ten turistický pochod unavil 😃
ivkaj
5. mar 2010
Teda Adu, tomu říkám náročný den 😃 😎 😃

A co se kultury týče, tak jsme si dali závazek, že zajdem za kulturou aspoň jednou měsíčně. Tak jsem zvědavá jak nám to bude vycházet :-N
nelia
5. mar 2010
PEKNÝÝÝÝÝÝÝÝÝ VÍÍÍÍÍÍÍÍKEND!!!!!!!! x-) x-) x-) x-)
noemarta
5. mar 2010
tiez prajem pekny vikendik, vela vela oddychu a rodinnej pohody !!!!! x-) x-) x-) x-)
orsulkaautor
5. mar 2010
adu...tak hlavne,že si sa objavila 🙂))))))) to bol super pochod......
a okrem ineho, co bysi si nemohla dať zákusok, ked máš nan chut!!!! len si dopraj...sak z mierou....urcite si nezjedla pol plechu 😃 😃 😃

a na partičku bysom šla hned ...oni su takí super 🙂)))) možno si ťa vyberu a budu ti spievať pesničku pre diváka 🙂)))))

ja sa idem pomaličky pripravit na tu dnesnu kulturu, kyticu už mám doma nachystanu...ferko zmizol na ping-pongový turnaj a večer ide na horkiže slíže.....tak my dnes obaja kulturne, len každý na inom podujati 😃 😃 😃

uži te si vik dievčatká..... x-) x-)
adulik76
7. mar 2010
dobré ránko prajem 🙂
orsulkaautor
7. mar 2010
dobre ranko Adulik 🙂)
orsulkaautor
7. mar 2010
tak tu sa víkenduje o 100 6 !!!!!
ale tak to má byť....u nás stihlo v piatok aj nežiť, ale nastastie sa pocasie umudrilo a potom už svietilo len slniečko....hoci je kosa 😉

krásnu nedelu 🙂)
adulik76
7. mar 2010
aký bol víkendík? hoci sa teda ešte nekončí....
orsulkaautor
7. mar 2010
v pohode aAdu...v piatok som bola na tom tanečnom programe, bol velmi pekny...a ferko si užil na Horkiže sliže.....včera som bola dvicit a z trojhodinoveho maratonu boli nakoniec 4 hodiny!!! uff......normálne som bola unavena jak šlak...dnes citim polku tela....a do rana som dostala mrchu...resp....zobidila som v noci parkrat na bolesti a rano tiež.....takže asi tak...

ako Vy??????
adulik76
7. mar 2010
my len tak oddychovo, maťo bol včera v škole, tak som s venovala domácnosti a potom sme s venovali jeden druhému 🙂 . A na dnes neplánujem tiež nič extra, ak bude pekne, tak sa pôjdeme prejsť alebo čo.. ešte uvidíme
ivkaj
7. mar 2010
Baby, co děláte v neděli ráno tak brzou PC? =-)

Adu, nemáš nějakou kuchařku k tomu parnímu hrnci? Známá ho má,ale nemá recepty, tak jsem si vzpomněla na vás a na vaše "pařené buchty".
adulik76
7. mar 2010
nemáme žiadnu kuchárku, len tak si tipujeme, koľko sa čo parí 🙂
orsulkaautor
7. mar 2010
tak my sme sa fajne nadlabli v tej cinskej restike, aj opekane babany s medom boli...mnaaaaaaaaaaaaaaaam 🙂))

Ivik...tak ja som bola ráno už vyspata.....a ako som pisala zobudila ma okrem ineho mrcha abolesti bruska....už sa mi nedalo potom spat 😉
adulik76
8. mar 2010
dobré ránko, ako sa zdá, máme pred sebou krásny umrznutý pondelok 🙂

Všetkým ženám prajem dnes VŠETKO NAJLEPŠIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! x-) x-) x-)
orsulkaautor
8. mar 2010
dobre ranko vsetkym......🙂))) a vsetko naj....naj...naj... ženičky x-) x-)

Adulik.....tak v praci to celkom ide????? necitiš nejake velke zmeny.....teda okrem toho bruska a vacsej unavy ??
adulik76
8. mar 2010
cítim sa celkom v pohode, keď trocha viac chodím, tak potom ma to unaví a zaspím, ale inak nejaké problémy nepociťujem klop-klop-klop
adulik76
8. mar 2010
jeden pracovný.....

Majitelia firiem medzi sebou:

Počúvaj, ty dávaš výplaty zamestnancom, keď je kríza?

Nedávam, a ty?

Nedávam a chodia do práce i tak?

Áno, chodia.

Počúvaj, nemali by sme od nich vyberať vstupné?
orsulkaautor
8. mar 2010
ADULIK....tak to je super.....tešim sa 🙂 🙂

ten ftip je fajn.....aj mne dosiel mailom....

a inak prisiel mi už baliček s vitaminkami od lax.....takže možem začať očistuuuuuuuu 😉
nelia
8. mar 2010
Dobré ránko žienky a všetko najlepšie aj odo mňa 😉
Ja som sa len okolo 8-mej zobudila, keďže sme dnes obaja aj mužíkom doma... práve mi robí raňajky... x-) x-)
Orsul, to je fajn, že začneš s tou očistou... je to fakt dobré 😉
Adu, ten vtip je bohužiaľ dosť pravdivý... pomaly my budeme platiť, že môžme chodiť do roboty :-p
adulik76
8. mar 2010
ja som sa celý týždeň tešila, ako nás dnes pustia domov a ten dement si to chce ešte nechať "prejsť hlavou", debo....
orsulkaautor
8. mar 2010
tak rodinke pekne dobre ranko prajem .-)) ako Vam je dobre domka!!!!! 🙂 😉
ivkaj
8. mar 2010
Ahojte, tak mě po ránu vzbudili sousedi. Nechápu co tam dělají (hrozně dupou), že je to slyšet i přes dvoujitou stěnu :-p Včera takhle začli už před osmou a to byla neděle ]-(

Joo a všem ženám vše nej nej nej 😉
nelia
8. mar 2010
Tak ja sa hneď aj rozlúčim.. sme sa rozhodli, že sa zájdeme pokochať do IKEI... tak zatím pá a pekný pondelok všetkým 😉
orsulkaautor
8. mar 2010
Neli...tak pa pa pa.......niečo pekne si vyberte.... 🙂 🙂 hlavne ty *Neli 🙂))

Ivka.....to už počuť aj v rodinnom dome??????????? nechápem, co tam vedia vyvádzať....!!!!!!
inak vcera som ja teda tiež už o 8,00 hod rano zapla pracku 😉
adulik76
8. mar 2010
tak ja o 12,00 miznem domov 😃 Dostali sme ruže a moooooožme odíííísť 😃 😃
ivkaj
8. mar 2010
Adu, tak vidíš, jak jsou na vás hodní ;o)

Orsulka, netuším co tam provádí, ale už přemýšlíme o tom, jak je na to taktně upozornit :-N
orsulkaautor
8. mar 2010
Ivik......no možno tak ako to vyriešili nasi susedia, ked nam nechali napisany odkaz prilepeny na dvere!!! 😃 😃 😃 😃 😃

Adu...tak ja tebe pa pa pa........aj ty sa mas super, že možes ist.....

Ivka je domka, sincer a noe sa neukazali....tak dost možne, že som v praci už len jaaaaa 😢 😢 😢 😢

tak ale dááááko vydržiiiiiiim !!!! 😉
ivkaj
8. mar 2010
No a já za chvilku vyrazím na další hodinu čínského cvičení ;o)
noemarta
8. mar 2010
ahojte babule, a ze vsetko naj naj k dnesnemu nasmu sviatku!!!!
Orsul, ja som dokonca este furt v praaaci, nejaka som dnes od rana zahadzana praaacou a vybavovanim roznych veci, napr. teraz riesim psychotesty vodicov.....
takze zaaavidim Adulikovi, ze oni isli domoooov, u nas ten sviatok nikomu nic nehovoriiii. |-|
A dojdem domov a pokracujem v danovych, mam tam este zopaaar tipkov. Orsul, som rada ze ti uz dosli vitaminky, tak hor sa do ocisty !!!!
Prajem pekny den, zajtra sa urcite ozvem.

Začni písať odpoveď...

Odošli