Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
16. mar 2010

my máme tiež primu, tak uvidím, či sa mi podarí pozrieť aspoň jednu časť

čo sa týka toho poplachu, tak nás j..ú z každej strany.

adulik76
16. mar 2010

papkáte?????

nelia
16. mar 2010

Ja som poobede vôbec nestíhala, ale vidím, že tu aj tak nikto nebol... Adulik, tak pevné nervy... nejako to už vydržte 😔
A ide sa domooooooooooooooov 😵 😵 😵

adulik76
17. mar 2010

no, tak deň začal úplne úžasne, poplach vyhlásili o 3,00. Tak už sedím v robote nejakú chvíľku. Fasa. Ale taká je moja práca a platia ma za ňu, že? 😝

adulik76
17. mar 2010

ozaj, všetkým ostatným prajem pekné dobré ránko.

orsulka
autor
17. mar 2010

dobre rano......

Adu...to znamená, že ked ho vyhlasili o 03,00, tak si od vtedy v práci????? 😕 😕 😕
ak ano...tak už aby si bola na materskej .-)))))

adulik76
17. mar 2010

úplne im tu šibe 😠

orsulka
autor
17. mar 2010

adu.....tak to más uplnu pravdu !!!!! a vcom spociva ten poplach?????? pracuješ v stoji??? 😉 😉 , alebo prečo si vlastne tam?????

nelia
17. mar 2010

Dobré ránko 🙂
Adu, to čo je za móresy????? No to Ti teda nezávidím...... a tehuľky nemajú nejakú výnimku??

adulik76
17. mar 2010

to je na dlhé rozprávanie

orsulka
autor
17. mar 2010

neli...dobre ranko aj tebe....ty si už hádam v noci nemala žiadny "poplach" 😉 😀

a čo IVIK???????? ako pokracujes v haldani pracičky???????? alebo stale je relax domka?????? 😉

nelia
17. mar 2010

No poplach som nemala, ale zase som mala blbé sny 😖

orsulka
autor
17. mar 2010

neli......to som ja mala cely minulý týžden 😀 😀 😀 ale asi len pracuje podvedomie a trosku obava, aby bolo vsetko ok.....vo vsetkych smeoch.....nie????? 😕

laxity
17. mar 2010

ahojte babule

lil...ďakujem pekne a tých vlasov je čoraz viac a viac 😀

adu...fúha, ty by si fakt mohla byť radšej na PN-ke, bo takéto skoré ranné vstávanie no neviem neviem...len si dávaj pozor 😉

orsul...čo žubrienka, ty ako?

nel...ty si tiež dávaj pozor 😉 , ako sa inak máte?

my už spinkávame celkom dobre, včera potiahla v kuse 6 hodín 🙂 , ale poobede, večer iba 4.5h., ale aj to je super. Chcela som aj pridať nové foto, ale drahý ich musí prve upraviť, lebo sú v kvalite ktorá nezodpovedá

orsulka
autor
17. mar 2010

AHOJ LAx.... 🙂 🙂

tak ja normal......papam vitaminky, pijem cajiky aj vodičku.... 😉 😉 ja nemam nič nove.....

tak ale to je super, že Nataly je taká dobrunka, a spinka a papa.....aj fotky na Fb su velmi pekne 🙂)

laxity
17. mar 2010

orsul...no veď tie fotečky som chcela dať aj sem, ale tu to nie je možné...možno večer pridám. Ja tiež stále papám produkty, tak preventívne 🙂 . Dobrunká ako dobrunká...ako kedy, ale tak nemôže byť stále ticho, to by bolo o ničom...nech vieme, že ju máme 🙂

nelia
17. mar 2010

Ahoj Lax 🙂... som rada, že si už na seba zvykáte... a jasné, že občas na seba musí malá aj upozorniť ... xixi.... my sa máme celkom fajn... dnes som začala 10tt a to už je 2-ciferné číslo 😵 😵 ... už len 30 týždňov a je to tu... hihi... budúci týždeň chcem ísť na kontrolu, tak dúfam, že rastieme ako máme 😔
Orsul, asi to bude tým podvedomím... ja som moc nezvykla snívať a teraz skoro každú noc a také hovad..y 😝

laxity
17. mar 2010

nel...len si vychutnávaj tehotenstvo, je to úžasný pocit, ja by som hneď brala, ak nerátam, to že mi bývalo zle, ale tak dalo sa to vydržať 🙂. Na kontrole sa drž a potom daj info 😉

noemarta
17. mar 2010

ahojte babule,
co tu dnes nikto nie je??? 😕 😕
ja som prisla pred hodinou od lekara, bola som na kontrole cukru, fuuuuha, baby, mate sa na co tesit, pit sladku vodu a a a tri hodiny tam sediet.... ale zvlaaadli sme to.
a a a a neodolala som, a dnes som spravila taky vacsi nakup oblecenia, pre nasho chrusta. tak najradsej by som bola doma, a preberala tie vecicky a a a a ja tu musim byt do 16,30 hod. ☹ aaale, vydrzim. co uz....
Lax, ja by som sa mile rada aj s vami stretla co ty na to??? tak za dva tri tyzdne? ale som sa nanominovala coo... hi hi
drzte sa....

laxity
17. mar 2010

noe...ja som tú sladkú vodu vypila v pohode, len potom to čakanie a bez jedla 😠 . Kľudne môžeš prísť nie je žiadny problém. Len sa ozvi cca kedy asi. S tými vecičkami to poznám, ti verím, že sa z toho tešíš, ja som každý deň otvárala skrinku a pozerala sa na vecičky 😀

noemarta
17. mar 2010

ahoj Lax,
ved to sa dohodnem aj so sincer, a by sme prisli spolu, nech my viete obe rozpravat zazitky z porodu a a pokocham si malinku Natalku, jaaaaj..
tak po velkej noci, jooo?!
bozeeee, najradsej by som isla uz domov, a znovu to rozbalit a popozerat si to. Bola som v garlene, neviem ci ten velkosklad poznas v ruzinove pri slov.elektrarnach.
Presne, ta voda bola v pohode, ale cakat tam a bez jedla. uz ma zacina boliet hlava, lebo som nemala rano kafe.
A ty si mala tieto vysledky dobre??? ci?? ja verim ze budu v norme. ja moc sladke nejem.... sice hrozna jem na kila....hihi

orsulka
autor
17. mar 2010

tak mne tu doteraz sedkal ujo od servisakov na PC........a nič...nejde to stale tak rychlo ako volakedy.... 😠 😠 😠 stale len čakať a čakať.......zistil že mám malo pamate.....a to už mám dva debilníčky 😀 😀 😀
ale mám problemy aj s elektornickymi podatelnami.....a chyba je niekde u nas, ale nevedia kde......
ale bola som až doteraz mimo net.....

nelia
17. mar 2010

Ahoj Noe 🙂... a kedy majú byť tie výsledky? Určite bude všetko v poriadku. No ja si neviem predstaviť, ako vydržím toľko bez jedla 😝

nelia
17. mar 2010

Orsul, tak to je ťažká diagnóza, keď máš málo pamäte 😀 😀 😀 ... keď už ani debilníčky nepomáhajú........ 😕 😉

orsulka
autor
17. mar 2010

😀 😀 😀 😀 ved to NELI...ved to !!!!! 😀 😀 😀 😀 musim dačo so sebou asi robiť !!!! 😀 😀 kupim si tretí..... 😉

ivkaj
17. mar 2010

Ahojte, byla jsem po ránu na výletě ;o) Poseděla jse si půl hodinky na pracáku. Docela mě paní pobavila, prý když si do tří měsíců něco nenajdu sama, tak mi začnou pomáhat. A já naivka si myslela, že pomáhají hned aby stát nemusel dlouho vyplácet podporu. No co ;o)

Adu, nějak nechápu, že i ty jako těhule musíš na tyhle poplachy 😝

Orsul, ty vitamínky jsou pilule nebo máš snad taky nějakou hnusotu co já?

Nelia, zkus před spaním myslet na něco pozitivního a třeba se ti bude líp spát😉

nelia
17. mar 2010

Ivi, vidím, že ten váš štát funguje podobne blbo ako ten náš... darmo sme sa rozdelili 😎 .. a inak nič nové ohľadom roboty? Stále sa neozývajú? A čo to berieš za hnusotu? Sú to nejaké prášky či čo?

orsulka
autor
17. mar 2010

Ivik....mo tak teda dakujem za spravicky.....🙂))))) tak ale akí su ochotní, že ti hoc po troch mesiacoch, ale aj tak "pomožu"... 😀 😀 😀

tie vitaminky su tabletky a kapsulky....Ferko ma calcium - prasok..... tebe tie činske nechutia???? asi to má divne chute, co???? 😝 😝 už to ale beriete zo mesiac..... ??? či??? a sledujes na sebe niečo ????

Inak...lax....prosim ťa...tak ja mam tie vitaminky na mesiac......odporucas ako dlho prečostovat???? alebo by stacil mesiac???? dva???tri ???

nelia
17. mar 2010

Ja som sa práve dozvedela, že vo firme sa šíria "drby", že som tehu... chúďa Laci... toho sa už asi traja pýtali... tak im povedal, že to nie je pravda 😝 .. no nechcem, aby sa to šéf dozvedel od niekoho iného... ale chcem počkať ešte do ďaľšej kontroly, nechcem to oznámenie unáhliť 😒

nelia
17. mar 2010

Jaj Orsul a to prečistenie trvá mesiac. Potom treba brať vitaminky...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre