Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
1. apr 2010

nie "už", ale "uži", píšem ako tatár

adulik76
1. apr 2010

už aj tu svieti slniečko a o pár minút idem domkov, maťo ma čaká v aute a môžeme si začať užívať voľno.

Prajem vám všetkým pekné a ničím nerušené sviatky, veľa vody a bitky len málo.

papa 🙂

orsulka
autor
1. apr 2010

vsestko dopadlo dobre...teda v ystrenie zvladol lepšie ako sam očakaval.....vsetky priznaky ako popisal lekarovi sa potvrdili, ale nemá žiadne zapal, len nejaky cudny zaludok, ktorý sposobujem zahu a reflux...dostal tabletky a po 3 mesiacoch kontrola, s tym, že sa uvidi, či pojde na operaciu alebo nie.....

mna tu zavalili prácou, takže som vas tu už asi nestihla.....

ale vsetkým krásny oddych prajem...co najmenej vody a tie ktore možu vela vodky, prip. hrusky.....coooo????? MIRI ??? 😀 😀 tak ja si zopar určite dám 🙂 😉

bublinkaa2
1. apr 2010

Krasny slnecny den zelam... 🙂

Aj ja som sa prave vratila zo zahradky, posadila som ovocne stromky - dve marhulky, no a kosila travicku. Vyzera to velmi dobre... 🙂 Malinka mi spi v dome... Tie vysielacky su fakt genialna vec... 😵

Ja vam tiez vsetkych zelam krasne Velkonocne sviatky, vela vody ako sa hovori a orsulka ja si dam veru urcite zopar hrusiek... 🙂 Prave mi sused sice pred chvilkou priniesol biele a cervene vinko k sviatkom. Lebo tu okolo nas su sami vinari. Ale na hrusticku tiez nedam dopustit... Majte sa krasne... pa paaa

sincerity
1. apr 2010

hrusku uz jedine na Chvojnici 😀 😝 😀

Prajem krasne sviatky babulky moje 😉

ivkaj
2. apr 2010

Čaute baby, u vás je volno, co?
Tak krásné svátky ;o) http://www.jacquielawson.com/preview.asp?cont=1...

Podělím se s váma o mejl, co mi včera poslala jedna bývalá kolegyně (trošku jsem ho zkrátila):
Jen Ti chci dát vědět, že se vdávám, nebude to žádná velká svatba, jen malilinkatá – nejbližší rodina a svědci nic velkého to nebude, bereme se ze zcela pragmatických důvodů (chceme ještě rychle využít možnosti státní půjčky 300 000 na bydlení úročena 2%, za každé dítě narozené po uzavření půjčky odečet 30 000). Vzhledem k tomu, že se blíží volby a těžko říct co bude po nich, tak jsme to domluvili a spáchali tak narychlo, rozhodnutí a termín svatby padl před 2ma týdny.

Normálně tu sedím s otevřenou pusou. Sice se s tím svým už od té doby co ji znám a to už je přes 10let, ale v poslední doěb jim to moc neklapalo - začlo stavět, on měl pocit, že mu končí život a začal vyádět. Dokonce se od ní odstěhoval k jiné, i ona měla někoho jiného. Uff, asi se dám na modlení a budu doufat a ze srdce jim přát, aby to manželství bylo šťastné 😅

nelia
3. apr 2010

Baby, ja som už vo štvrtok vôbec nestíhala.... aj teraz som len na chvíľku nakukla zaželať vám príjemné a hlavne pokojné sviatky. Užite si slniečko, dúfam, že nám bude svietiť 😉 🙂

adulik76
3. apr 2010

minka, no čo ten testík???

sincerity
4. apr 2010

ahojte babule 😎 prajem krasny /dufam, ze slnecny/ dnik.... 😎

veru veru minka... aj my s lax sme si na nu spomenuli.... dufame, ze je vsetko v poriadku a na testiku su vytuzene dve kolajnice 😉

minka051
4. apr 2010

Ahojte prajem peknú nedelu 🙂 🙂
No zatial sa držím le testovať sa ešte nechystám, dnes ma bolí bruško akosi viac, no pobolieva ma už pár dní. dnes ak som dobre počítala som 28DC to mi chodí mrcha tak hádam nepríde a tie bolesti sú len dobrým znamením.

adulik76
5. apr 2010

dobré ránko, práve sme si objednali lístky na Partičku do Handlovej na 16.4. Tešííííííííím 🙂

adulik76
6. apr 2010

dobré ránko, tak, aké boli sviatky? Bolo vody dosť????

minka, a čo testík???? 😕

orsulka
autor
6. apr 2010

dobre ranko prajem 🙂))))))))

sviatky v pohode, vegetne a pracovne.......vcera sme stahovali zas izbu do inej izby 🙂))))))

Adu...tak to sa na tej partičke stretnes aj s Ferkom, Ladou a Vilkom......akurat ja som bola naštvana, že prave v tom termine idem na damsku jazdu do Zvolena a tak nemam listok a ani tam nejdem........poviem Ferkovi, nech Vas tam vyzera 🙂)))) viem, že tusim objednali listky tak nejak do 19 rady.....

adulik76
6. apr 2010

my to máme na 17,00

orsulka
autor
6. apr 2010

tam su dva casy??????????

adulik76
6. apr 2010

hej, o 17,00 a o 19,00

orsulka
autor
6. apr 2010

AHA.......tak to teda fakt neviem na kolku to nasi maju........sak zistim...pri najhorsom sa stretne vo foajé.....hihihih....neviem ako sa to pise ....
ako ste sviatkovali Vy?????

adulik76
6. apr 2010

len tak relaxačne, oddychovali sme. Zajtra idete do toho Brna, že?

orsulka
autor
6. apr 2010

ano zajtra.....beriem cely den dovolenku a asi by som mala stihnut dat prezut auto...ale ete uvidim....

noemarta
6. apr 2010

dobre ranko vsetkym, po sviatkoch, zas v praaaci...
ja len tak v rychlosti, idem na poradu v praci a potom letim do poradne, tak sa poobede ozvem. Ale na prveho aprila sme dopadli dobre, vyzera to na Nelinku, ziadne dvojicky, hi hi. taka je zlata, poslem vam poobede aj par fotiek. sedime aj na tyzdne ako to mam vyratane podla poslednej menstruacie, mala rastie a vyvija sa tak ako ma, tak sa teskujeme.
Drzte sa , Minke drzim palce, aby to bolo pozitivne, aby si bola dalsia tehoska. pa ozvem sa.

nelia
6. apr 2010

Dobré ránko 😔

sincerity
6. apr 2010

ahojte babule 😉

nelinka.... co sa deje?

orsulka
autor
6. apr 2010

NOE...... tak fajn, že vysledky OK.......a Nelinka sa ma k svetu 🙂))))

Neli........?????????????????????? čo je kuriatko????????????

Sincer ....ahoj kočka 🙂

adulik76
6. apr 2010

neli, čo taký smutný kukuč?

orsulka
autor
6. apr 2010

joooj...Neli........napiš, lebo ma tu vystre......... 😔 😔 si OK??????

adulik76
6. apr 2010

orsul, nie iba teba, aj mňa to zmiatlo

orsulka
autor
6. apr 2010

asi je len smutnunká, že je zas v praci...po dlhom oddychu........ ☹

tak Nelik....kde si ????????? 😉

sincerity
6. apr 2010

neli? 😕

no ved nam snad napise ci sa nieco nedeje...

caute babizne.... vy ako?

noe.... to som rada, ze je vsetko v poriadku.... 😉

adu... ty si v praci, ci uz dovolenkujes?

orsul... co to Brno?

adulik76
6. apr 2010

moja pekná, ja už pracujem ako ďas 😝

orsulka
autor
6. apr 2010

sincer...ja zajtra.....

Adu...ty si planovala tu PN-ku........ 😕 ale to este nie teraz...či ?????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre