Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
20. máj 2010

Ahojte kočky 🙂
Ivkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ... na toto sa nič iné napísať nedá 😉
Orsul, pekne dodrž vašudohodu a o pár dní sem hoď tiež // 😉 ... som rada, že si späť medzi nami... do včera si bola doma??? 😕 ... inak ja som sa tiež bála testovať... veď tá krv je tu coby dup 🙂
Sincer, mooooooooja 😔 😔 .. skús to nejako vydržať a po štátniciach už bude dobre, uvidíš 😉
Bubli, to sú dobré správy... dúfam, že liečba zaberie 🙂

Inak neviem, či som písala, že základné výsledky z hemato sú v poriadku a mám volať o 3 týždne na tú zrážanlivosť...

Zajtra sa tiež školím, tak tu zase nebudem... inak ako na just aj naša školiteľka je tehu... ale už mi to našťastie nič nerobí, tak som happy... asi som už ten najväčší smútok prekonala 😅 😅 😅

Pá a pekný víkend
🙂

adulik76
21. máj 2010

dobré ránečko, máme piatočeeeeek 🙂

orsulka
autor
21. máj 2010

dobre ranko moje......

tak ja som mala včera dost velku depku....... vyzera to dnes ovela lepsie...a tak nejak jasnejsie........ 😉

Nelik...ja som už v praci....je tu kopec papierov na fakturovanie, a tak to pomaličky spratávam zo stola....ved šetko má svoj čas, no nie??? 😉 😉

Bubli..... ale tak to je fajn, že malej zistili priciny jej ochoreni, aj ked teraz treba to obdobie prekonat.....držim palce 😉

orsulka
autor
21. máj 2010

dobre ranecko ADULIK !!!!!!

adulik76
21. máj 2010

a ty čo si včera depkovala, moja?????

noemarta
21. máj 2010

dobre ranko prajem vsetkym,
Ivkaj, straaaaaaaaaaasne sa tesim z // ciarok, supeeeeeeeeeer sprava, este Orsul nech nas teraz takto prekvapi a bude to supeeeeeeeer !!!!!
Ja som mala vcera dovolenku, hrala som sa vcera za kraaasnu modelku, hi hi, bola som sa fotit. Co som videla, tak budu pekne tie fotky, hm... ale ze kedy budu, hi hi.Svagrina ma strasne vela roboty. 😒
Babenky, ja uz iba tyyyyzden v praaaci a konciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim.

orsulka
autor
21. máj 2010

adu.....šak ja ani neviem...tak som sa sama haluzila........ako debil...ako debil.......🙂))))) prepadali ma negativne myslienky, že nič z toho nebude a pod.......neviem ci to poznate, ale ja to poznam 😀 😀

Noe...servus hviezda juhu !! .-))))))))) takže posledný týžden......!!! ved pozerám ako sa tešis .-))))) konečne budes moct oddychovat.....a na fotky sa tesim !! .-))))) 😉

adulik76
21. máj 2010

všetky sme si prešli tými myšlienkami, hlavu hore, teraz to určite vyjde 🙂 - už len kvôli tomu, aby si na stretku nemohla piť hrušku !!!!! 😀

orsulka
autor
21. máj 2010

😉 😉 😀 😀 😀 😀

adulik76
21. máj 2010

neviem, ako vy, ale mne sa chce strašne spať

orsulka
autor
21. máj 2010

JA nestiham........ 😝 😝 😝 😝

minka051
21. máj 2010

Ahojte konečne svieti slniečko 😎 😎

orsulka ahoj negatívne myšlienky zažeň strááááášne ďaleko, všetko bude ok uvidíš Tak sa len pekne usmievaj 🙂 😉

minka051
21. máj 2010

orsul ale ty vždý stíhaš 🙂 🙂
ja momentálne ešte v práci kľud ale horšie to bude o týždeň. 🙂

orsulka
autor
21. máj 2010

ale ved dnes je už lepsie......svetlejsie...jasnejšie........(už som to pisala?????? )

stiham-nestiham.........je mi to nejak jedno....mám len dve ruky a kto to nechápe, nech sa s tym vysporiadava sám 😉 😀 😀

HA!!!!! ale doma už mame položenu skoro komplet obyvku a chodbu...myslím podlahu.....tak pomaličky na tom robkame samy....a celkom to ide.....

😉

adulik76
21. máj 2010

ty sa len moc nenadrapuj, hlavne oddychuj

orsulka
autor
21. máj 2010

snažim sa Adulik...ani Ferko mi toho vela nedovoli.....v pohode....

adulik76
21. máj 2010

joooj, to naše dieťa kope niekedy dosť brutálne.......

ivkaj
21. máj 2010

Čaute, vyzvedla jsem si výsledky krve (nevěřila jsem včera vlastním očím a skočila jsem si tady do laborky) a hodnota hcg je 395,5 😵 Jsem zvědavá kolik bude z pondělního odběru v CARu.

Orsul, moc to s tou prací nepřeháněj. Je pátek 😉

Sincer, drž se, je to nářez, ale zvládneš to. Já ti za odměnu dovezu na streko pravou domácí slivovici 😉
A moc děkuju za přímluvu tam na hoře 🙂
Lax, jak ti vlastně dopadla ta domluva na operaci?

Noe, jak sis užila to focení?

Adu, a nechceš mu to občas vrátit 😉

adulik76
21. máj 2010

ivik, pekné čísielko 🙂 🙂 🙂 ..

a čo sa týka tých kopancov, tak ja si to potom nejak s tým drobcom vybavím. 😉

orsulka
autor
21. máj 2010

Ivka..... 😵 😵 😵 😵 super 🙂

ivkaj
21. máj 2010

Jdu si nacpat pupík obědem a pak leháro ;o)

Orsul, na tebe budu moc myslet. Mám tu kouzelný zvoneček pro štěstí, tak o víkendu cinknu i za tebe 😵
Joo a u nás je dneska Moniky, tak všechno nejlepší 😀

Užijte si víkend!

orsulka
autor
21. máj 2010

Ivka...dakujem .-))))) aj ty si uži vikendik........a krasnu oslavu !! 😵 😵

orsulka
autor
21. máj 2010

všetkym *Vam prajem krásny slniečkový víkendik.....

pa pa pa

v pondelok .-))))))))) verim, že s dobrymi spravami .-))))))

adulik76
21. máj 2010

už nevydržím, musím sa s vami podeliť: práve sme boli na pošte prevziať si balíček, objednala som súpravu do postieľky a takúto peknú:

noemarta
21. máj 2010

ahojte babule,
hlasim sa takto neskoro, zobrala som si pol dna dovcu, nemala som robotu tak som isla domov.
baby je to normalne, Lax, ty to uz mas za sebou, boli ma brucho ako keby som mala dostat kramy, co to jeee???
ale co som si citala aj ostatne baby z temy juloviek, tak to spominala kazda druha... tak neviem... 😉
Ivkaj, velmi velmi sa teskujem a drzim palce, nech to dobre dopadne. Fotenie som si uzivala maximalne, hned jak budem mat aspon jednu fotku, pochvalim sa.
Orsul, pekne odpocivaj cez vikend a drzim moc moc palce !!
Adu, aj ja som si tento tyzden objednala supravu do postielky, tiez som vybrala zltu.
paaaa

noemarta
21. máj 2010

uz mam aj doma internet, muzicek mi zaobstaral novy notebook a internet, takze sa mozem pripajat uz aj z domu. huraaaa.

sincerity
22. máj 2010

ahojte babulky

orsul, silno na teba myslim, a verim v dobre spravicky!

ivi... to je uzasna sprava! velmi sa tesim a davaj si pozor na seba... a pozdrav Pavla, ze si s nim tu slivovicu pripijem 😀

noe.... no konecne! a hlavne si urob sukromnu e-mailovu adresu, nech mozeme vypisovat 😉

adu.... krasna, aj naty ma zltu, aj neli bude mat zltu.... no je to oblubena farba. tesim sa s vami!

neli... snad si prezila tie skolenia... a ako dopadla skuska?

adulik76
24. máj 2010

dobré ránko,

orsul, ako? netestla si????

orsulka
autor
24. máj 2010

dobre ranko......

Adulik......je velmi pekna tá supravicka !!! 😵 😵 😵
a netestovala som....zajtra pojdem na krv......potom sa uvidi.......

Nelik...no ako tie skolenia, a co tvoje učenie ??????????

adulik76
24. máj 2010

ďakujem, ja som ju obdivovala celý víkend, strašne sa mi páči. Tak potom na zajtra tfuj-tfuj-tfuj

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre