Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
24. máj 2010

Nelik...inak fajn, že tie vysledky mas dobre....aspon teda tie základne....pisala si, že dalsie este len budeš mat......však???
prečo je ten zákaz???? kvoli maternici?????? a inak aj super, že doktor pochopil, že nechces tu antikoncepciu.....!!!! 🙂

su veri takýto ludia na zemi, ktorí to jednoducho vedia.....aj ja im verim !!!! 😉

orsulka
autor
24. máj 2010

baby.....kedy sme dohodli to stretko??????? 16-18.7. pravda?????

a inak Sincer,resp. úplovicka mala ist v maji na kontrolu na spg....... a zatial žiadne infošky nemáme, ci sa to zlepsilo alebo co...... SINCER???????? 😕 😕

adulik76
24. máj 2010

tak maťo skúšku spravil, nemá ekonomické zameranie, je mechatronik, ale majú takú štatistiku, takú divnú. AAAAAbsolútne nerozumiem a samý integrál tam má, no hnus.

a tu furt prší...........

orsul, veru, dátum si pamätáš presne. 🙂

sincer, je od nového roka v jednom kole, ani sa nestíha ozvať, že "čaute" , ja sa divím, kde sa v tom drobnom telíčku berie toľko energie. 😕

nelia
24. máj 2010

Orsul, no preto máme zákaz, lebo že nechce riskovať ďaľší potrat... aj keď ja si myslím, že telo vie, či už môže otehotnieť alebo nie... ale doktor je doktor 😝 ... a o 3 týždne budú výsledky z tej zrážanlivosti... No po mrche mám ísť zase na kontrolu a merať si zase BT.. bude mi robiť folikulometriu.. tak by mohol povedať, že predsa sa už môžme snažiť (ale to asi nepovie 😒 )

No Sincer teraz podľa mňa nestíha ani riešiť ten SPG... chúďa moje... dúfam, že tú hektiku zvládne bez ujmy na zdraví 😔

Adu, tak mu gratulujeme... šikulka jedna 😅

orsulka
autor
24. máj 2010

Adu......gratulacia aj od nas......!!!!!!!!! 🙂 😉

Nelinka......sak na kontrolu ma ist drahy a nie ona....tak to hádam absolvuje, len Sincer nam to možno nestiha napisat.... ☹

a s tou energiou by si Sincer naozaj mala davat pozor, lebo je jak štiab chudá, a skor sa zniči a zoderie ako zažije nejaké tie radosti.....!!!!!

mohla by dojsť LAX.....ta by nam na nu mohla čo to bonznut!!!! 😀 😀 😀

ADU.....tak sledujem, že to stretko fakt asi začne bitkou !!!!! 😀 😀 😀

adulik76
24. máj 2010

asi vyženiem maťa k Váhu, nech naláme nejaké vrbové konáre a začnem spletať dlllllllllhý bič 😀 .... a stretko bude na tému SADO-MASO alebo SADO-MASLO????? 😀 😀 😀 😀 😀

Ivik nám ešte neprezradila palinovu reakciu, keď mu oznámila tie správičky 🙂

orsulka
autor
24. máj 2010

adu.... 😀 😀 😀 beriem sado-maslo........
a to tak, že korbáče dobre namastime maslom......a tak bude bitka prebiehat .-))))) a pekne po holom!!! 😀 😀 😀

na Ivik som aj ja zvedava...... 😕 😵 😵 😵

adulik76
24. máj 2010

aspoň namažem korbáč, keď už sa ja nemôžem ..... 😀

orsulka
autor
24. máj 2010

hahahahaha....no super....... 😀 😀
ved ty si toho ani naposledy moc nevypila...!!!!! si nás strážila .-)))))))))))

adulik76
24. máj 2010

ale, popila som celkom dosť, no možno to nebolo na mne vidno. Guľku ako ja zopár pohárikov len tak ľahko nezloží 😀

nelia
24. máj 2010

babyyyyyyyyy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .. že sado-maslo hihihihihi 😀 ... tak idem vyškerená na obed 😵 .. len dúfam, že mi z neho nezamrzne úsmev na tvári 😕

minka051
24. máj 2010

Ahojte zdravím 🙂 🙂
Tak už sa mi štvrtok blíži 🙂 🙂 ja som už po obedíku no celkom ušiel až na trochu tučné mäsko mali sme španielskeho vtáčika, len ten môj bol hroooozne tučný, teda šlachovitý možno nejaký športovec.. No tak som zjedla ryžu 😀 😀 😀 tá je dietnejšia. 🙂

adulik76
24. máj 2010

tak ja pre dnešok končím v práci, idem sa poinformovať do Ilavy na ten predpôrodný kurz.

adulik76
24. máj 2010

baby, teraz bolo v správach na Vive, že zomrel Petr Muk ...

minka051
24. máj 2010

ano počula som to aj ja ...

orsulka
autor
24. máj 2010

čOžE?????????

orsulka
autor
24. máj 2010

a co sa stalo??????

noemarta
24. máj 2010

ano aj ja som to pocula, zevraj sa predavkoval liekmi....

orsulka
autor
24. máj 2010

už som si prečitala......je to škoda......mal super hlas!!!!!

tak ja idem kočeny.....

krásny den....aby nám už dnes nepršalo.......

pa

nelia
24. máj 2010

Inak neviem, čo sa deje... ale dnes sa u našich v dedine jeden postarší pán obesil... a minulý týždeň sa jeden utopil vo Váhu... to všetko má na svedomí asi tá uponáhľaná doba, či čo 😒
Takže my sa nikam neponáhľame, však? 😉 🙂
Orsul, pekný dník 😉

ivkaj
24. máj 2010

Čaute, tak když já se dostanu na net, tak už tu nikdo není 😅

Takže dnešní krev v CARu má hodnotu Hcg 1047. Našla jsem na netu nějakou tabulku s hodnotama jsme v průměru a vypadá to na jednoho prcka. Na kontrolu jdeme 7.6., chtěli mě objednat už na 3.6., ale to bude první dva dny v práci, tak jsem nechtěla hned odbíhat.

Noo, a P. jsem to řekla v sobotu - dostal přáníčko (tam měl napsáno, že prcek bude v lednu), test v krabičce a knihu pro tatínky (tu jsme měla doma už od začátku snažení). Takže reakce po přečtení přáníčka byla "Jak to víš, že to bude v lednu?" Otevřela jsem mu krabičku "Co z toho mám poznat?" naštěstí jsem mu k tomu vystřihla obrázek z krabičky s pozitivním testem a nápisem jste těhotná. Reakce "A můžeme tomu věřit?" Měla jsem v záloze i ten výsledek z laborky. No prostě pořád tomu nemůže uvěřit 😀 Ale jinak je hodný a pozorný. Tak doufám, že na UTZ už uvěří 😵

nelia
24. máj 2010

Ivka, ja som ešte tu... to je zlatééééé 😵 😵 😵 ... no vieš, chlapi... uverí, až keď ho bude držať v náručí... alebo ho z bruška poriadne kopne 😉
Takže tehotná nastupuješ do novej roboty? Nechcela si radšej ostať v kľude doma? Síce ja by som na Tvojom mieste asi tiež nastúpila... neviem, čo by som od začiatku tehu doma robila (samozrejme ak by bolo všetko OK)...

noemarta
24. máj 2010

aj ja som tuuu, sa teskujem Ivkaj, supeeeer, drzim palce aj na dalej a a a gratulujem k zlatej medaile drzala som Vam vcera palce !!!

ivkaj
24. máj 2010

Nelia, no kdybch do práce nenastoupila, tak s větším bříškem by mě už nikdo asi nezaměstnal. A kdybych teď zůstala na pracáku, tak podporu mám jen do července a až do ledna bych byla bez peněz a jít na mateřskou z pracáku by znamenalo mít ty nejnevhodnější peněžní podmínky. Práce to snad nebude těžká (vždyť budu sedět na recepci a nosit kafe) a nevím, co bych celé ty dny doma dělala.

Noe, díky 😵 a zlatí hoši akorát řádní na náměstí v Praze 😎

adulik76
25. máj 2010

dobré ránko

ivik, kedy si zmeníš nastavenie na "čaká bábätko..."?

orsul, tfuj-tfuj-tfuj pre šťastie 🙂

orsulka
autor
25. máj 2010

dobre ranecko.......

Adulik....ahoooooooooooooj .-)))))) dakujem krasne.......

na podiv som nejaka kludna a spokojna.....ved bude ako má byt, a aj tak už teraz na tom nič nezmením......opytam sa sstricky kedy budu vysledky a ked sa vratim sem do firmy tak Vam dam vediet... 😉

Ivka.....juuuuuuuuuuuuuuuuuj!!!!! je to perfektne a velmi sa tešim, že to vyslo !!!!!!!!!!!!!!!!!! P. musel byt ozaj prekvapený, a kedže ste si prešli všeličim aj ho chápem, že tomu nemože uveriť 🙂)))))) ale ver, že vo vnutri sa urcite tesi jak male decko .-)))))))
a aj ja si myslim, že bude fajn, ked budeš v praci, základ je fakt nastupit.....potom uvidiš ako to pojde dalej .-)))))) no a tehotnej ti predsa nemožu dať vypoved, nie ????
😉 😉 😉 😉

nelia
25. máj 2010

Dobré ránko 🙂
Orsul, tfuj, tfuj, tfuj aj odo mňa 😉 schvaľujem Tvoj prístup... ako píšeš, už na výsledku aj tak nič nezmeníš.. bude pozitívny!!! 😉

labutienka
25. máj 2010

Krásne dobré ránko dievčatá 🙂

ivkaj, gratulujem 🙂 teším sa s tebou, že vám to konečne vyšlo. ja som to vedela od začiatku 😉

orsulka, ty si moja tiež úplne jasná tehula 😉 aj tebe som to predpovedala 🙂

veľmi sa s vami teším a ja sa zase niekedy ozvem. papa 🙂

noemarta
25. máj 2010

dobre ranko babule,
orsul, drzim silno silno palce a ja verim ze budu spravicky pozitivne !!!!!! 🙂 🙂
mne sa tak nic nechce dnes robit, pomooooc. by som spalaaaaa.... 😉

adulik76
25. máj 2010

veru, aj ja by som si s chuťou schrupla

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre