Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
3. jún 2010

Sincer......no tak to je super s domcekom...v tomto pripade už mate komplet aj rozvody, elektriku, vodu a vsetko okolo toho......too už uplne inak bude ten domcek z vnutra vyzerať !!!!! tesim sa s Vami 😵 😵 😵 inak fakt obdivuhodne, ako to ty všetko zlvádas...este aj ten utulok......na com šlapeš????? 😀 😀 😀 😀

minka051
3. jún 2010

sincer my tiež beháme o obkúkame čo sa kde dá, Kuchyňu už máme aj naprojektovanú robia nám ju v Budapešti tam o nejaké 3 týždne ideme vyplatiť už zálohu. Máme urobené už aj 3D vizualizácie. Je to od výrobcu Sýkora asi to poznáš. Robia nám všetko na kľúč tak potrebujeme len pekné počasie. Ja sa tiež terza vyžívam v kadejakých katalogoch. No teraz ani neviem čo si vybrať lebo toľko je toho pekného. Budete mať aj krb? Inak ak si chcete pozrieť náš domček tak je na stránke www.promiprojekt.sk terba vybrať bungalov Lagua 24. No máme na ňom menšie úpravy a trocha zväčšený ale takto bude vyzerať.

orsulka
autor
3. jún 2010

Minka.......peknunký .-))))) a inak laguna...lebo lagua sa nedalo najsť 😀 😀 😀 😀

noemarta
3. jún 2010

ahojte dobre ranko, akurat som vstala,
konecne sme sa ako tak vyspali, huraaaa ! 🙂
Minka, aj mi mame postavany dom od promiprojekt, my mame ten dom standard, my mame totiz uzky pozemok. ale sme spokojny, my uz pat rokov byvame v novom.
som rada ze mame uz vsetko podokoncovane, lebo boli to aj nervy... a vidis babo doslo az teraz... 😉
ja idem za chvilu na poslednu poradnu ku svojmu lekarovi a potom si idem prezriet nemocnicu. potom sa ozvem a podam hlasenie.
drzte sa zatial.paaa

orsulka
autor
3. jún 2010

Nie...... tak dnes ozaj: DOBRE RANO 🙂 🙂 🙂 tak si to vsetko okukaj, popozeraj.....nech iveš, do čoho ideš 😀 😀 😀
a daj vediet 🙂))) 😉

noemarta
3. jún 2010

jo jo jo Orsul, pokukaaaam.
to bude asi aj tym slnieckom, konecneeeee svieti, hned mam lepsiu naaaladu. 😀 😀 😀
poobede sa hlasim.paa

sincerity
3. jún 2010

minka ... no podareny 🙂 to je super, ze vam to robi firma, aspon nemate take nervy... no super ze kuchyna naprojektovana.... to my sme este vobec neriesili.... teda mam navrh co som si urobila sama v 3D, podla toho marek natiahol elektrinu, vodu a tak... ale inac nic....

nelia
3. jún 2010

Noe, som rada, že ste sa konečne vyspinkali... tak poobede čakáme správičky 😉
Keby sme mali pozemok, my by sme si asi tiež dali radšej postaviť na kľúč... no na to potrebuješ asi aj viac peniažkov... ale si neviem predstaviť, že by sme si ho stavali sami... no ale ktovie... uvidíme, čo nám budúcnosť prinesie 😵

minka051
3. jún 2010

osulka no tie moje preklepy samozrejme Laguna 😀 😀 😀

sincerity nie 3D nám robili oni podla rozmerov bolo to nutné urobiť skôr ne sa zaleje platňa kvôli prípojkám vody oddtokom a elektrike. Skúsim sem hodiť obrázok ale asi ho hned zmažú.

noemarta tak si ho pozriem to ti verím že ste toho mali dosť. Ved som si vedomá čo všetko ma ešte čaká. Ale ja sa na všetko teším 🙂 🙂 🙂

minka051
3. jún 2010

Tak hádam sa mi to podarilo

orsulka
autor
3. jún 2010

Minka...podarilo 🙂)))) pekná je.....
takuto podobnu si dali aj svagrovci naprojektovat .-))))

Sincer...tak ale ty más aku šikulku doma, si porobi elektriku aj vodu potiahne....... 🙂))) super.... a inak ja by som asi nevedela urobit sama návrh......takže tebe to dievča fakt páááli 😉 😉 😉 a farebne už vieš?????

nelia
3. jún 2010

Minka, krásna kuchyňa... a tiež krásny domček.. aj ja o takom snívam... možno raz 😵

adulik76
3. jún 2010

dobré ránko prajem, vaša adu chrápala až doteraz a keby nie dieťaťa, čo mi dalo dosť dobrú šupu, tak ešte spím 😀 😀 😀 😀 . Asi už bolo hladné, tak tlačím raňajky do seba a už aj malé je kľudné 😀 😀 😀

orsulka
autor
3. jún 2010

nELIK....veru aj ja...resp. aj my........a tiež sme na tom podobne, keby sme aspon pozemok mali.......ale tie su tu tiež neskuptočne drahe!!!!!!! 😠

ADUUUUUUUUU !!!!!!!!! 😀 😀 😀 jasne, že bola hladná """ 😀 😀 😀 a ty si doma?????? 😕

adulik76
3. jún 2010

hej, dnes som zostala doma

orsulka
autor
3. jún 2010

Adu...ale všetko je OK......vsak ?????? len tak trosku oddychujes..... 😵 😕

adulik76
3. jún 2010

všetko OK, neboj. Zatiaľ mám úplne pohodové tehulkovanie - teda až na ten začiatok, kedy som občas panikárila. Ale nechcem to zakríknuť KLOP-KLOP-KLOP, nech tá pohodička aj naďalej vydrží

orsulka
autor
3. jún 2010

Adulik.....tak fajn...som kludnejsia a spokojnejsia...........a tie stavy paniky už zacinam chápať....pomaličky 😖

sincerity
3. jún 2010

minka ... pekna.... my sme si to rozhodili ako tak sami, a navrh sa bude tomu musiet prisposobit potom....

nel... ale dokazala by si, co by nie... je to otazka chvilky a mas navrhnutu kuchynu... farebne sa neviem rozhodnut ... chcela by som vanilkovu celu, ale dost ludi ma odhovara tak neviem.... ale ja nechcem ten moderny styl, skor taky klasicky.... vidiecky.

adu... dobre ranko 😉

sincerity
3. jún 2010

orsul... no na vodu, elektriku a tak musia byt majstri, to by marek sam nevedel 😉

orsulka
autor
3. jún 2010

Sicer...vanilka je super.......minule som na Prime videla jednu kuchynu co urobili........a pacilo sa mi to celkom....
lebo cely spodok bol ako drevo, alebo drevotrieska jednej farby, a cely vrch bol zas vanilkovy......🙂)))) a fakt to bolo zaujimave, že to nebolo akože skombinovane v spodnej aj vrchnej casti..... 😉

orsulka
autor
3. jún 2010

Sincer........a ja že on je aj na to odbornik 😉 😉 😀 moj drahy tiež nevedel davat podlahu, a teraz sme ju už robili sami dvaja.....ta priucil sa chlapec 😀 😀 😀

sincerity
3. jún 2010

no podlahy to polozi, aj snad kupelku oblozi a take veci.... ale do elektriky a vody by sa nehrabal...

nelia
3. jún 2010

Kam ste všetky zmizli??? 😕 😕 😕
Adulik, tak ty si nám dnes takto vyspávala??? 😵 😵 ... naordinovala si si oddych, či máš ešte veľa nevyčerpanej dovolenky?

adulik76
3. jún 2010

no, dnes som sa rozhodla trocha si odpočinúť, ale z dovolenky som nevyčerpala ešte ani jeden deň, tú si šetrím celú až po materskej

nelia
3. jún 2010

To si môžeš preniesť?? Síce vy ste v tomto špeciálni... A chceš byť doma 3 roky či menej?

adulik76
3. jún 2010

no, s tým asi moc súhlasiť nebudete, ale po materskej už dupocem do roboty. Jednak aj kvôli hypotéke a jednak aj kvôli tomu, že potom by ma mohli šupnúť hocikam na Slovensku, a to by som moc nechcela, keďže chcem slúžiť tu, v TN

orsulka
autor
3. jún 2010

Adu....tiež som sa chcela spytať prečo po materskej ??? ale už rozumiem 🙂))))
a ja chápem rozhodnutie...uplne...presne takto aj tá moja kolegynka -ex - aj chcely babo aj mali dievčatko, aj po pol roku tiež nastupila, kvoli hypoteke a požickam.....jednoducho musela, aby im to vyhádzalo ....
no a ak by ťa mali potom este aj presuvat niekam dalej od Tn, tak to by nebolo moc dobre....

Neli.....a pokial si na materskej a nevycerpas dovolenku, tak sa ti presunie aj normalne, tuto dovolenku ti nemôžu kratiť, ako keby si bola na PN-ke 😉

sincerity
3. jún 2010

adu... no suhlasit nesuhlasit... u nas to bude tak isto... po pol roku sup sup do prace.... minimalne na polovicny uvazok... hypoteka velika....

adulik76
3. jún 2010

ako vidím, uvažujete normálne, lebo som sa stretla už aj s takým názorom, že čo budem za hroznú matku, ktorá odíde od polročného dieťaťa. Tak som si vtedy pripadala ako debil. Ale uvažujem už trochu aj o odchode do dôchodku - veď už teraz v septembri mám nárok, a ak ten náš obchodík sa dobre rozbehne, tak by som sa tomu venovala naplno. Uvidím.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre