Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

noemarta
4. jún 2010

orsul neboooj, vsetko bude o.k. !!!!!
Nel, plne suhlasim s adu, meno uz mate vybrate tak to urcite dojde, a a a to tu nikto nechce chlapcurika, same baby???
Ale tie dvojicky su fakt dobre , dobre mena, som sa narehotala.... hi hi 😀 😀
Aduuu, inac keby daco, tak vasa Lenka ma dnes meninkyyy, nooooo, aj Neli bolo v pondelok.... ze ak je to lenka, tak posielam vasej lenke bozteeeek. 🙂

nelia
4. jún 2010

Ja by som prijala aj chlapca, len nemám pre neho meno 🙂 .... idem sa napapať... Orsulka, silno na vás budem myslieť... a ozvi sa!!! 😉

adulik76
4. jún 2010

ja viem, že Lenka má dnes meniny, ráno sme sa s Maťom v aute o tom bavili.

laxity
4. jún 2010

ahojte

orsulík...drž sa a neboj všetko bude v poriadočku 😉

noe...nedali sme...chceli sme, ale ako sme boli na prednáške, tak podľa nás čistý biznis 😕 . Akože pri samotnom pôrode nebude? To nechápem, keď začneš tlačiť tak odíde?

adulik76
4. jún 2010

my s maťom tiež uvažujeme o odbere pupočníkovej krvi, ale teraz ma trochu mätiete. Lax, čo vám na tej prednáške také rozprávali, že si sa rozhodla nespraviť ten odber?

noemarta
4. jún 2010

@laxity , on bude pri mne v prvej dobe porodnej a potom na porod.sale uz nebude, lebo to by on nezvlaaadol, a ja ho nutit nebudem, som rada, ze bude pri mne pri tych bolestiach.

laxity
4. jún 2010

@noemarta ...dávaš si epi? Neboj bolesti nebudú 😉 ....teda aspoň ja som si ten pôrod celkom užívala, až na ten koniec ale .... stálo to za to 😀

laxity
4. jún 2010

@adulik76 ...určite chodte na prednášku, ak to zvažujete...najlepšie sa samy rozhodnete 😉 . Prípadne si prečítaj tu:

http://www.eurocord.sk/

noemarta
4. jún 2010

@laxity epi furt zvazujem, skor som naklonena ze bez.... tak neviem, uvidim este.
furt si hovorim, ze idem si do nemocnice pre nase male vytuzene, tak to musim vydrzat. 🙂
ideme kuknut tu komodu, neskor sa ozvem, paaaa, keby daco pekny vikend.

adulik76
4. jún 2010

orsul má jedného drobčeka 4,7 mm aj so srdiečkom 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 JUPÍ JUPÍ JUPÍ JUPÍ JUPÍ JUPÍ

nelia
4. jún 2010

supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .. a že už aj so srdiečkom, to je paráda... hneď budeme mať krajší víkend 😅 😅
Orsul, tak sa pekne naďalej opatrujte!!! 😉

sincerity
4. jún 2010

orsuliiiiiiiiiiiiiik........ jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii veru!
strasne moc sa tesim! opatrujte sa!

zlatanka30
4. jún 2010

orsulka sssssssssssssssssuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupppppppppppppppppppppeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrr.blahozelam.aj ja som bola dnes u dokiho snad sa aj my dockame raz maleho zazraku.

minka051
4. jún 2010

orsulka no suuuuper 🙂 🙂 🙂 tak len ho pekne držkaj 🙂 Ja sa už tiež takého zázraku hádam dočkám 🙂

Ja som dnes varila a piekla. Ešte čakám na drahého, ten chudák od včera ešte ani nespal pomáhajú pri povodni v Šahách a on to ešte aj riadi. No neviem asi bude spať ked príde do nedele.

noemarta
4. jún 2010

Orsuuuuul, supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, strasne dobra spraaaavicka, teskujem saaaa, blahozelaaaam !!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
teraz sme sa vratili z BA, si myslite ze sme nieco kupili, niiiic nemaju, ziadne komody.... ☹ 😒

laxity
4. jún 2010

@orsulka...skveléééééééééééééééé, supééééééééééééééééér hrozne sa tešíííííím......ako sa mi veľmi zlepšila nálada 🙂

@noemarta....veď práve preto som si dala epi, aby som si ten pôrod Natálky krásne s úsmevom vychutnala, ale určite to zvládneš nech sa rozhodneš akokoľvek 😉...ale je to svinstvo to je pravda 😒

katz
4. jún 2010

Ahojte. Na takéto dobré správy sme dllllho čakali.
Orsulka, moc sa tešíme a gratulujeme. Dodatočne gratulujem aj Ivkaj. Baby, je to super, už sa to raz muselo prelomiť.
Teraz všetkým želáme aby ste to krásne dotiahli až do tej 40tky, nie že sa budete ponáhľať ako my.

adulik76
5. jún 2010

dobré ránko,

orsulík, dúfam, že sa nehneváš, že som tú šťastnú správičku hneď vytrúbila do sveta, ale bola som taká rada a vedela som, že ostatné babule budú tiež radi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 . A teraz sa fakt nechaj obskakovať a hýčkať 🙂

adulik76
5. jún 2010

čaute, dnes mám úspešný deň, šmykla som sa na mokrej dlážke, strepala som sa a vyvalila som si nohu 😝

sincerity
5. jún 2010

prepana adu! a si v poriadku... okrem tej nohy? brusko si si nebuchla dufam! moja oddychuj teda a mato nech obskakuje teda okolo teba.... ze ho pozdravujeme... opatruj sa.

adulik76
5. jún 2010

nie, len som spadla na koleno a na druhej nohe som si vyvrtla prsty, tak nejak. Ale je to len moja vina, lebo sme upratovali a maťo mi kázal len sedieť pri telke, ale ja som bola moc aktívna. Maťo ťa tiež pozdravuje a okrem toho dodal, že drží palce orsul a ferinovi 🙂 a ivke a palimu a všeeeeeetkým ostatným 🙂 🙂 🙂

adulik76
7. jún 2010

dobré ránko, ako sme sa vyspinkali????? 🙂

orsulka
autor
7. jún 2010

dobre ranko prajem 🙂)))))

dakujem vsetkym za gratulacie.....Adu...vobec sa nehnevam, som rada, že si dala vediet...cmuuuuuuk 😉 😉
tak v sobotu som bola zaviest F. do BA, lebo odchadzal na tyzdennu služobku...🙂))))) no a veru po dobre jspravičke sme si obaja aj poplakali......teda ja viac..... 😀 😀 😀

Adulik...a ty ako s kolenom a prstami ??????? da sa chodit normalne, alebo je to na oddych doma....
😕 😕 😕

adulik76
7. jún 2010

už je to dobre, koleno bolo v pohode hneď, len tie prsty na druhej nohe boleli, tak som si to natrela yven gelom a zaviazala. Mám to už len modré 😀 a chodiť už môžem v pohode, len v sobotu som s tým mala problém

orsulka
autor
7. jún 2010

adu...tak potrebovalo to svoj cas, amožno naozaj nejaku mastičku ako podporu...🙂))) takže normalka v praci ????

sledujem, že Ivik sa neozvala cely vik..... 😔 ale ona ma tusim dnes kontrolu .... tak hadam sa ozve 🙂

adulik76
7. jún 2010

hej, som v robote, dnes mám aj prednášku s vojakmi, zabezpečujeme totiž rotáciu na Cyprus v septembri, tak s nimi musím urobiť finančné doklady, mám ich tam 130 😝

ivik bude dnes druhá, čo nám zahlási srdiečko 🙂

orsulka
autor
7. jún 2010

Adulik........fuuuuuuuuuuuuuha!!!! 130 chlapov ......to je dost, a o každom si zapisat potrebne udaje......a to vsetko za jeden den ?????? to sa dá stihnut????? 😕 😕 😕

Ivik.........ano, aj ja tak vravim ako ty ... 🙂 🙂

adulik76
7. jún 2010

moja, mám na to vyhradený čas od 10,25-11,40

orsulka
autor
7. jún 2010

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

no ty kokso !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! asi ti dobehnem pomocť alebo čo !!!!!!

😀 😀 😀 😀

adulik76
7. jún 2010

pohodaaaaaa, zvládneme to, né??????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre