Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
16. júl 2010

@laxity a neprezradíte nám, čo sú to za hlúposti... ??? 😕 😕
@sincerity ani my sa už nevieme dočkať madam Lili 😵 😵 😵 ...... ja sa fakt že neuveriteľne teším... pohladkám všetky tehu brušká... spolu so sincer, však? Nech sa nakazíme aj my!!! 😉 😀
@adulik76 a na Tvoje bruško sa teším najviac, ty naša stresulka 😀 😀
..... a na Maťove buchtyyyyyyyyyyyyyyyy 😵 😵 😵

laxity
16. júl 2010

@orsulka volala som veštkyni a som hlúpa, že som to povedala a nenechala som si to pre seba...ale tak čo už chcela som sa podeliť 😕

laxity
16. júl 2010

@nelia 😉

orsulka
autor
16. júl 2010

@laxity ale v pohode mojaaaaaaaaaaaa.....v živote netreba nic lutovat, co už máme za sebou......ale tesit sa na nove veci 😉

adulik76
16. júl 2010

baby, mne sa chce tak spať....

laxity
16. júl 2010

@orsulka tiež si myslím 😉 hlavne, keď sú neni zlé...

adulik76
16. júl 2010

som nejak mimo, tu prúdi debata a ja len tak vhupnem občas a úplne mimo 😀 asi by som si mala niečo šlahnúť 😀 😀

nelia
16. júl 2010

@adulik76 to je v pohode... večer si šlahneme... dobré nealko pivčo 😉 😀
@laxity a tá veštba sa týkala aj Sincer??? že bude aj ona tehu v blízkej budúcnosti??? lebo podľa mňa bude!!! 😅 😅

sincerity
16. júl 2010

@laxity no teda.... teraz si to povedala ty! 😀

@nelia ... no ja nealko nebudem, my mame nachystanych s Marekom 10 piv alko 😀 no tak snad nam to bude stacit 😅 😀 a pre istotu jedna maiiiiinka hrusticka je zbalena 😀

no a obsuchovat sa budeme.... vidis ako to pomohlo orsulik minuly rok 😀

laxity
16. júl 2010

@sincerity veď keď si to začala...potom si zmizla a musela som to ja 😀

@nelia pýtala som sa hlavne na moju rodinu (rodičia) a potom na moje manželstvo a samozrejme aj na @sincerity 🙂

sincerity
16. júl 2010

@laxity ja som nezmizla, stihla som uz odovzdat vanu do utulku, a okrem toho aj pracujem aby som mohla odist o pol hodku skor.

laxity
16. júl 2010

@sincerity ja viem, to len ja nemám čo robiť 😀 a vysedávam na pc...ale už som stihla sprchuuuuu 🙂 🙂 🙂

adulik76
16. júl 2010

@laxity tak to ti úprimne závidím, tú sprchu

orsulka
autor
16. júl 2010

tak a pravda je vonku....a ešte to ani nebolelo!!!!!!

dalej......adulik....veru že si slahneme večer...nech je to čokolvek,dame si do nosa......
beriem mixerik na super ladove frapečko, jz bezkofeinovej kavicky.....to bude len tak na osvieženie teplučkých dni 😀 😀

osuchavnie vrelo odporucam......raz sopm sa takntrela o lax, že jej chudatku až teplo muselo byt....bolo to v kuchyni a spominam si na to, ako keby to bolo vcera 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
16. júl 2010

@laxity do sprchy zaleziem tak do pol hodinky určite 😝 😝 😝

noemarta
16. júl 2010

dobre ranko, my sme dnes nejako potiahli... 🙂 🙂
babyyy, vy sa uz chystate na chatu, aj vam zavidim, hned by som isla. pekne si ju uzite, vysladkajte si bruska, vybozkavajte najmensiu clenku Naty a a a neopite sa vela, ze Sinceeer, hi hi.
Samoska, ked sa zmeni u nas situacia, tak hned ti dam vediet Sincer.
Vcera vecer ma pobolievalo brucho, krize, mala sa dost hmyrila, ale tak duuufam ze sa neotocila, ze to uz sa chysta na porod.
Laaax, a a a a co si sa dozvedela od jezibaby, haa,no ved prezrad ????

orsulka
autor
16. júl 2010

@noemarta takže dobre ranko prajeme 😀 😀 😀
no myslím, že u teba veru nevieme kedy to pride, a možno v sobotu spoločne s babami a chalanmi zapijeme narodenie malinkej Nelinky..... 😀 😉 😉 😉 len nech je vsetko tak ako ma byt..... 😉

noemarta
16. júl 2010

neviem preco, ale tiez si myslim ze by to mohlo dojst v sobotu, bolo by to super. mali by ste aj pricinu preco pit, hi hi
jooooj, toto cakanie je najhorsie, ale ved uz to musime nejak dobojovat no neee???
baby vy sa vsetky drzte, davajte si na seba pozor a na vase poklady v brusku a a a a Sincer a Nel, vy len pekne hladkajte brusku a uvidite ze este tento rok to vyjde, tfuuuuj tfuuuuj!!!
pekny den a pekny viiiikend. cmuk 🙂

laxity
16. júl 2010

@noemarta neprezradím 😝

laxity
16. júl 2010

@orsulka veľmi dobre si na to pamätám 😀

laxity
16. júl 2010

ja sa ušúchavať nebudem radšej 😀

noemarta
16. júl 2010

@laxity tak neprezrad, nooooo 🙄
ale tak dobre spravy nieee???
ja sa takychto jezibab bojim, tiez asi pred mesiacom bola svagrina za jednou, ohladom rozvodu a podobne a okrem ineho jej povedala, ze niekto do mesiaca umre, tak si ma viete predstavit ako som to prezivala, hruuuuza. a tak aj bolo, umrel velmi dobry sused mojich svokrovcov.... 😒

laxity
16. júl 2010

@noemarta ako sa to vezme 😕 , ja som to len chcela vyskúšať...neviem či verím alebo neverím ale skúsila som 🙂

nelia
16. júl 2010

Baby, ja dnes totálne nestíham.... 😢 😢 ... takže sa na dnes asi lúčim a pá večer... teším, teším... 😵 😵 ... a aby ste sa ešte viac tešili, donesieme asi aj melón a kukuricu, kto ľúbi 😅

orsulka
autor
16. júl 2010

takže aj ja sa lucim...a do videnia večer, prípadne zajtra.... 🙂

adulik76
16. júl 2010

melón už máme zabalený aj my 😀

noemarta
16. júl 2010

babyy, dala som moje foto s bruskom do fotoblogu, kuknite. paaaa

sincerity
19. júl 2010

ahojte babulky 😉

aky ste mali vikend 😀 ?
dufam, ze ste vsetci dorazili dobre domov.

@noemarta ... krasne fotky, Zuzana je fakt odbornicka vo svojej profesii, aj ked ako pozeram, nezaprela sa a urobila odvazne fotky 😀

orsulka
autor
19. júl 2010

dobre ranko hviezdičky a cetovatelky moje krásne 🙂)))))))

ja som mala užasny vikendik......vsetkyste boli velmi pekne, zlate........a myslim, že tieto stretká vobec nemaju chybu...nasi chlapi to už je patria sama o sebe, ako ste si mohli vsimnut 😀 😀 😀 mám pocit, že niekedy by sa možno radi stretli aj bez nas... 😀 😀 😀 😀

ja teraz vyražam na tu kontrolu, tak držte palceky, nech je vsetko OK, v poriadku a tak ako ma byt.... 😉 ozvem sa...
pa....

ADU...tebe tiež nech to dnes dobre dopadne...

NOE.....fotočky pozriem až ked sa vratim teraz nestiham.....

nelia
19. júl 2010

Dobré ránko 😵 😵
My sme dorazili domov v pohode... bola som dosť uťahaná, som poprala veci a o 8 som už ležala pred telkou (po dlhom čase)...
Víkend bol podľa očakávaní... úžasný... 😅 😅

@orsulka @adulik76 držím dnes palce na poradňu!!! 😉

@noemarta Krásne fotky, som aj ústa zabudla od úžasu zatvoriť 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre