Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

noemarta
19. júl 2010

@orsulka tak ano, je to pekny daatum, na vladimiiira. 🙂 🙂
a ty sa citis ako, negrckas a podobne nevolnosti???
som straaasne moc rada, ze sa vam to podarilo, mooooc moc drzim palceky, aby ste to dobojovali do uspesneho konca!!!!
Este Nel a Sincer, to by som sa veeelmo potesila, ked aj im to vyjde tento rok !

orsulka
autor
19. júl 2010

@noemarta citim s dobre...podvecer je to ine, mam take nafuknute a tvrde brusko, ale inak pohoda, zle mi nebyva, takže naoizaj pohoda...myslim, že je dobre že som doma...aj ked doma poparcujem a porobim co to,predsa som len viac v klude ako chodi domprace kazdy den......neviem do kedy budem este na PN, tak uvidim.....

babam s urcite tento rok zadari...lebo vsetky paradne poplula pri odchode!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

noemarta
19. júl 2010

@orsulka to som rada, ze si prevzala stafetu, teraz fluuuusaj tyyy!!!!!
urcite je lepsie, ze si doma a z domu robis, je to predsa kludnejsie nez v praaci.
este raz, drzim vam velmi palceky, nech to vsetko dobre dopadne a tesim sa straaasne moc, ze aj na vas pan bozko myslel.

orsulka
autor
19. júl 2010

@noemarta dakujem pokladik.......si zlata.......budem flusat kolko to len pojde 😉 😉 😉
teraz je doležite aby to vam dobre dopadlo....tfuj-tfuj-tfuj 😉
tie fotky ti robila ta kamoska profesionalka????

noemarta
19. júl 2010

@orsulka ta fotografka, to je moja svagrina. jej stranka je fotozuzana.sk
tak si plujme navzajom, verim, ze nam to uz tento tyzden dopadne len a len dobre. 🙂

nelia
19. júl 2010

@noemarta chúďatko moje... aj ja skúsim večer dohovoriť maličkej Nelinke, aby sa už odhodlala prísť na tento svet 😉

Ja som bola u toho liečiteľa a že všetko ide ako má.. idem ešte v stredu a potom už na dovolenku... ale mi povedal, že keď budem mať akýkoľvek problém na dovolenke, stačí mu napísať SMS a on to na diaľku porieši... baby, no je to totálne divné, myslieť si, že som tehu 3-4 dni pred mrchou a nevedieť, či to je fakt tak.. ale akosi mi ten pocit vôbec nevadí... ja tomu asi tak na 80% verím ... no na druhej strane si myslím, že by som sa až tak nesklamala, keby mrcha prišla... snažím sa tomu veriť tak triezvo... tuším zase píšem 2 na 3 😀 😀 😀, no hádam viete, čo som tým chcela povedať 😎

Ivka sa nám neozvala, či v pohode dorazili 😕 😕.. nikomu nepísala sms??

noemarta
19. júl 2010

@nelia dakujem, som rada, ze sa vas viac prihovori nelke nech uz sa jej chce ist von.... 🙂
Nel, viem co si tym chcela povedat napisat. Len pekne tomu ver, pozitivne myslenie len a len tomu prospieva a orsul spominala, ze vas so sincer dost oflusala, tak haaaaadam, sa zadariloooooo. tfuuuuuuj tfuuuuuuj, este aj ja!!!!! 🙂 🙂

nelia
19. júl 2010

@noemarta No veru, Orsulka sa snažila 😀 😀 ... a o Adulku som sa poriadne poobšúchala... ona má už také pekné guľaté bruško, akurát vhodné na obšúchanie 😀 😀 😀 .. takže sa určite musí zadariť!!! 🙂
No idem od PC, lebo L. potrebuje ešte čo to porobiť... a ja sa odoberiem do hajan... Pá zajtra 🙂... a drž sa!!! 😵

ivkaj
19. júl 2010

Ahojte, vy jste se ale rozepsaly ;o)

Přiznám se teda, že mě cesta domů docela zmohla, takže jsem dneska v práci moc použitelná nebyla, ale co už;o) Každopádně víkend jsme si užili ;o)

Orsul, gratulace ke kontrole😉 Tak mě ještě napadlo, že tady v čechách si některé těhulky a dvojčaty nechávají na rehabce nebo ortopedii napsat nějaký bederní pás, co trošku nadzvedává bříško. Tak se na to zkus zeptat u vás.

Já se těším na pátek, to nás čeká pořádný velký UTZ Tajně doufám, že mrně odtajní co je zač, v Nextu totiž mají 50% slevy 😎

adulik76
20. júl 2010

Dobré ránko, už len 3 dni do práce, ak dnešok nerátam 😉

orsulka
autor
20. júl 2010

dobre ranecko......
ADU...to na tych par dni s ani neoplatí meter strihať 😀 😀 a to už vobec nebudes musiat chodit do prace????už tam budes mat 100% náhradu?????

@ivkaj to sono dopadne uplne, že super.....a ako sledujem, tak už by si rada nakupovat 😉 😉 😉 no u mna doky pozteral pozeral medzi nožky, ale zatial nic.....aj tak povedal, že by to bolo velmi velmi klamlive a nevedel by povedat na
stopercent 😉
daj vediet kedy pojdete na tie AFP testy...
NELI.....tak možno aj celkom dobre, že si vela nepila na stretku 😉 😉 jeden nikdy nevie....no nie????? a citis nejake priznaky na mrchu????? ona možno fakt nedojde...to by bolo supeeeeeeeeeeeeeer!!!!!!!! že aka by to bola super dovca????? velmi ti toprajem srdiečko 😵 😵 😵 😵
SINCER...fotečky na facebooku su peknunke 😉 😉 musim ich stiahnut do PC.....ktoeste fotil, okrem vila samozrejme????

adulik76
20. júl 2010

@orsulka ešte my sme fotili

orsulka
autor
20. júl 2010

@adulik76 no a fotešky??? budu??? kedy a kde???????

adulik76
20. júl 2010

fotečky budú, len včera nechal maťo foťák v robote a dnes si vzal dovolenku, ale dám ich na ten e-disk ako minulý rok

sincerity
20. júl 2010

ahojte babule 😉

ivi... ved nakupovat mozes ... zlte a zelene.... ked su uz tie zlavy 😀

orsul.... nestahuj fotky z facebooku, skusim hodit nieco tiez niekde.... alebo ich poslem na CD... tusim som tak posielala adu minuly rok... na faci je @ a okrem toho stiahnute su nekvalitne.

nelia
20. júl 2010

Dobré ránko 🙂
My sme síce foťák mali so sebou, ale akosi sme zabudli fotiť 😝 😀
Inak mňa už bruško na mrchu bolí cca. týždeň... a to ma po kyretáži bruško pred mrchou nezvyklo bolieť vôbec... takže to by možno mohol byť príznak... inak nič necítim, ale nezdajú sa mi moje baz.teploty - tie vôbec nenasvedčujú tehu... tak sa necháme prekvapiť.

@ivkaj no ahoj kočka... som rada, že ste v pohode dorazili, aj keď Ťa cesta unavila 😉

nelia
20. júl 2010

@sincerity zabudla som napísať, že tie fotky boli fakt super... som ich včera tak narýchlo kukala... sála z nich taká pohoda, však?? 😵

orsulka
autor
20. júl 2010

@sincerity aj ja mam CD z minuleho roku...priniesla si mi ho na vinobranie 😉 😉 😉 tak nebudem stahovat, pockam si na niečo ine 😉

NELI...aj som zabudla, že ešte meriaš teploty......

orsulka
autor
20. júl 2010

@sincerity inak ja som už iná gula na tých fotkých...kuuuurnik 😕 😕 😉

sincerity
20. júl 2010

@nelia ... tak tak, velika pohoda to bola tento rok 😉 .... marek este vcera hovoril, ze by chcel byt este na Chvojke

@orsulka ok, ... a este nie si ziadna gula... ved pockaj par mesiacov a uvidis co je to gula 😀

nelia
20. júl 2010

@sincerity takže aj Marekovi sa páčilo, čoooooo??? Určite neľutuje, že sa nakoniec dal nahovoriť 😉

sincerity
20. júl 2010

@nelia ... jasne.... bodaj by ne.... 😀

orsulka
autor
20. júl 2010

tak ako som pisala babsy, oni by sa mohli kludne stretávat aj bez nás...ved pod tymi stromami hore kecali aj tri hodiny..... 😉 😉

adulik76
20. júl 2010

však keď som sa zobudila v sobotu poobede, tak som len čumela na tie debatné krúžky 😀. Ale povedzme si pravdu, nie sú tí naši chlapi zlatí????? 🙂

nelia
20. júl 2010

@adulik76 ale súúúúúúú, len im to nehovorme, lebo budú moc namyslení 😉 😀

orsulka
autor
20. júl 2010

ja s adu suhlasim....ale aj s neli 😉 😀 😀 😀

bublinkaa2
20. júl 2010

Ahojte baby... 🙂

No citam, ze ste mali super vikendik... Tesim sa s vami, ze ste si oddychli.. 😵 My sme boli v Bojniciach, chceli sme vyuzit jeden den chladu, co sa nakoniec chladom nazvat ani nedalo... ☹ Ale aspon zvieratka boli vonku... Pridala som aj fotky, ak by ste chceli kuk... 🙂

Neli - ja sa z Teba tesim ako male deco. To by bola bomba, keby si bola tehu. Neviem sa dockat ako to dopadne..
Adulik a Orsulka - gratulujeme ze bolo vsetko na poradni v poriadku a deticky rastu tak ako maju.. 😵 😵 😵
Ivkaj - tebe drzime tusim na piatok palce, aby bolo vsetko v poriadku... 🙂
Noe - drzim palceky, aby sa malinka uz coskoro pytala na svet. Mozno sa uz momentalne aj pyta, ktovie? Inak krasne fotky bruska... Si krasna tehulka... Ja som bola jak slon...!

orsulka
autor
20. júl 2010

@bublinkaa2 no sak a nepovedz, že ste boli v tych bojniciach tento vikend 😕 😕 ved to ste nas mohlin prist pozriet na chatu...z Bojnic je to par km....... 😉
fotky su pekne, no a mala smejko ako vždy 🙂

a noe sa dnes veru neukázala....ktovie,ktovie....ci už nie je v nomocke......ale sak hadam by sincer napisala novivku!!! 😵 😉

adulik76
21. júl 2010

dobré ránko, no, možno už máme nelku na svete 🙂 - som fakt zvedavá

sincerity
21. júl 2010

ahojte babulky 😉 ahoj bubli.... veru mohla si odskocit z tych Bojnic 😀

o nelinke zatial neviem, ziadna sprava neprisla.... verim, ze noe sa ozve ked to bude az to bude....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre