Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
24. nov 2010

@noemarta no moja, stretko v pk? ved tam som aj ja!!!!!!!!!!!!! 😀

@orsulka dakujeme! aj Ferkovi! A ake auto nakoniec vyhralo?

noemarta
24. nov 2010

@sincerity ja vieeem ze aj ty si taaam, ved ked neprides ty k nam, musim zavitat ja do vasich konciiin, hi hi 😀 😀

orsulka
autor
25. nov 2010

dobre ranecko hviezdičky 🙂)))

@sincerity tak verim, že ste sa po tých super výsledkoch aj dobre "vyspali " 😀 😀 😀 vyhrala Oktavia combi famili 😉 😉 😉 je to od nas z firmy...boli celkom dobre zlavy .-))))) včera sme ho aj prihlasili a dali na značky, takže neostal cas ist pozriet kociarik...takže dnes poobede... 😉

adulik76
25. nov 2010

dobré ránko aj tebe orsulík. Čo robia naši drobčekovia?

sincerity
25. nov 2010

@noemarta ... no ved to.... ale uz sa naozaj k vam chystam!!!!! len neviem kedy... ale dozvies sa to neboj 😅 😀

@orsulka no parada teda..... tam toho zmestite. A kociarik idete teda pozriet dnes? ja som tak nejak myslela, ze ho uz mate.. ste o nich pisali.... no tak snad pokupite.... ved uz asi treba.... tesne pred vianocami je v obchodoch strasny blazninec, ludia ako utrhnuti z retazi.... a po vianociach uz nemas vela casu 😉

adulik76
25. nov 2010

VŠETKO NAJLEPŠIE K MENINÁM, LAX 🙂

adulik76
25. nov 2010

ja si myslím, že drobci prídu na svet ešte v roku 2010 😉

orsulka
autor
25. nov 2010

@adulik76 ahoj....ale cealkom dobre ...v noci ma pravidelne tak na dve hodiny zobudia, potom zas idem lahnut .-)))) v poslednej dobe ma hrooozne pali zááha...jednoducho zo všetkeho....... 😒 😒 nikeedy je to fakt nepriemne 😒 😒

@sincerity furt nam vynukuje nejake aj ine kociare, ale zatial sa mi ani jeden nepacil, a furt si trvam na tom svojom, ktorý este nezohnal 😀 😀 😀 ale hlavne este mi nepovedal jeho cenu 😉 😉 tak dufam, že to dnes aspon nejako približne dotiahneme aj s vecami, ktore este potrebujem...ja pre seba nemám nič, žiadne oblečko, podložky, ci podprdy a tak....

sincerity
25. nov 2010

@adulik76 adu nezartuj.... !!! nech su pekne tam kde maju byt!

@orsulka orsulik aku maju hmotnost babatka teraz, vies?

orsulka
autor
25. nov 2010

@adulik76 to myslíš mojich??????? tak ja dufam, že vydržime až do toho januara...... 😉 😉 😉

LAX.......aj ja prajem vseeeeeeeeeeeeeeerko NAJSAMLEPSIE!!!!!!!!!!! hlavne to zdravičko .-))) cmuky cmuk, od nas všetkých 😵 😵 😵 😵

orsulka
autor
25. nov 2010

@sincerity na psolednej kontrole pred týždnom a pol podla merani babetiek na sone mi doky povedala, že možu mat okolo 1,5 kg.....

sincerity
25. nov 2010

@orsulka aha... no tak snad vybavite.... a oblecko nebude az taky velky problem, to mas za hodinku, dve kupene... nie? 😅 😕

sincerity
25. nov 2010

@orsulka no tak to nech su este pekne v brusku.... nie? este take malinke. Ja verim, ze potiahnete do 15. januara minimalne 😉

orsulka
autor
25. nov 2010

@sincerity da sa to kupit aj v tom obchode s kociarmni...on tam ma komplet vsetko, od výbavičiek pre detičky, vsetko vsetko, až po vybavu mamiciek......kozmetika, podprdy, odsavacky a vsetko.......akurat take ako flasky, kefku na flase, nožnicky pre deticky a oblecko som kupovala od Adulky a nie od neho..... 😉

orsulka
autor
25. nov 2010

@sincerity len tak dalej pekne myslieť......nám to bude pomahať, ked budete pozitivne myslieť s nami 🙂 🙂 😉 😉

orsulka
autor
25. nov 2010

sak na Silvestra planujeme ist na Chvojnicu 😀 😀 😀 😀

sincerity
25. nov 2010

myslime, neboj myslime 😉
no vidis, idete na chvojku, tak nemozes byt v nemocnici predsa!

sincerity
25. nov 2010

@orsulka viem ze aj lax kupovala vela veci v jednom obchode... takze snad to nebude az taky problem....

adulik76
25. nov 2010

@orsulka tak keď ťa páli záha, asi budú vlasatí - vraj to tak býva a pri lenuške sa to potvrdilo. Lax odporúčala na záhu horčicu a tuším aj pukance - neviem, či si to pamätám dobre.
... a myslela som tak posledný decembrový týždeň - lenuška sa narodila tiež o tri týždne skôr a v pohode, takže neboj. Ja som to myslela tak, že málokto donosí dvojčatá až dokonca. Aj kolegynina švagriná rodila o 4 týždne skôr a tiež boli obidve dievčatká v poriadku.
Ja som myslela, že ten kočík mal na predajni a nie, že ho ešte zháňa. Aspoň tak sa mi zdalo, že ste si ho obzerali. No, už máte najvyšší čas 😉

orsulka
autor
25. nov 2010

@adulik76 ano mal na predajni ten x-lander....tak tan sa nám nepacil vobec!!!!!!! ostatne nahana... 😀 😀
a mas veru pravdu, že taky 36 tt vychádza na koniec roku....musím sa vela setriť ak chceme vydržať co najdlhsie.... 😉 😉 drobci kopkaju prave teraz, takže určite chcu aby som vas pozdravila 😀 😀 😀
@sincerity ja si to v tom obchode asi dnes vsetko pozriem a kuoim 😉 😉

orsulka
autor
25. nov 2010

@adulik76 ano horcica aj pukance.....horčicu som nskušala, davam si po trosku fatru, ta mi pomáha a tiež tlacim pukance....ale hlavne mi robi zle sladke...takže toho s apotrebujem vyvarovať...ale ked som upiekla ten kolač - no nedaj si!!!!! 😀 😀 😀

adulik76
25. nov 2010

@orsulka tuším fatra sa pre tehotné neodporúča, daj si na to pozor

orsulka
autor
25. nov 2010

@adulik76 ano ja viem...preto si davam len par glgov...... 😉

adulik76
25. nov 2010

@orsulka ja som pila mlieko

noemarta
25. nov 2010

dobre ranko,
LAX, vsetko naj naj prajeme, hlavne vela vela zdravicka,stasticka, laaasky a potesenie z Naty, co urcite je 🙂 🙂+A a a a co budeme mat vianoce na lade, zeby kati???

ivkaj
25. nov 2010

Dobré ránko ;o)

u nás je krásně slunečno, tak nálada je hned lepší ;o)

Orsul, tak to jsem zvědavá jak dlouho vydržíte 3v1 ;o) Ale samozřejmně přeju aby to bylo co nejdýl. Nechci vás strašit, ale nám řekli na kočárek, že termín dodání jsou 3-4 týdny, tak to máte opravdu nejvyšší čas.

Adu, co zoubky, už jsou venku?

orsulka
autor
25. nov 2010

@ivkaj no ved ja viem...ale z jednej ceskej firmy co je v Koline, tam ho maju na sklade, a poslali by nam ho hned......dokonca nas trosku tlacili do terminu tejto nedele, nakolko vraj v nedelu cestuju do Blavy, takže by nam ho tam doviezli......ale to bolo velmi narýchlo a este sme nevedeli cenu tu na Slovensku, takže sme ich zatial zrusili....

adulik76
25. nov 2010

@orsulka a koľko stojí ten kočík?

nelia
25. nov 2010

Čaute baby, ja vôbec nestíham chodiť na koníka 😒 ... ale teraz sa mi to podarilo, čo som veeeeeeeeeeeľmi rada, lebo tu čítam super správičku @sincerity tááááááákto sa s vami tešíííííííím: 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵... a ešte viac!!! neskutočne dobrá správa... vidíš, všetko sa pomaly na dobré obráti a o chvíľku sa budeme obe gulatiť 😉... však niekto musí vystriedať naše tehuľky, keď oni už o chvíľku porodia 😉

@laxity všetko najlepšie k menináááááám... nech ste hlavne zdraví!!! 😵 😵

orsulka
autor
25. nov 2010

@adulik76 cca 1200 evri....ale to už je kompletka so vsetkým, aj s fusakmi......slnečnikom,nánožníkmi, plastenkami a pdoobne

adulik76
25. nov 2010

@orsulka pekná pálka...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre