Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
22. jún 2009

no ved moze to byt na strednom slovensku, ved to neni problem. A limba je ok, s nimi sme nikdy problem nemali.... teda raz - ale to nasi fotrovci.... pamatas lax? 😀

orsulka
autor
22. jún 2009

lili....možno blbá otázka...ale ty si z východu???????????????? 😕

lilienka13
22. jún 2009

ivkaj: gratulujem ku krasnym embrijkam a silno, silno drzim palce 😉

adulik: ja som po samovolnom potrate krvacala vkuse tyzden a potom to preslo a dalsiu mrchu som dostala po 7-mich tyzdnoch ... ale neviem, ako to bude u teba, ked ta cistili 😅 😕

sincerity
22. jún 2009

ahoj adu.... od ktorej soboty prepana?

orsulka
autor
22. jún 2009

adulik...ak to bude možne, ja by som na tvojom mieste ostala domka aj dlhsie....a oddychla si....teda ak nebude v praci problem, alebo peniažky alebo tak....

lilienka13
22. jún 2009

orsulka: jasneeee, som vychodnarka ako repa 😉 😀 ... narodena v Kosiciach a krizena s rusnakmi 😀 😀

orsulka
autor
22. jún 2009

lili....booože....doteraz som bola v tom, že si z BA!!! hahahahahahaha...ja ani neviem prečo som si to myslela....inak ja som polo východniarka...michalovce - križena s rusnakama ...hihihihihihihihihi

orsulka
autor
22. jún 2009

katuska... a ty sa nám kde taraš hviezdička???????, napis nam... rychlo rýchlo 😉 ako je????????

adulik76
22. jún 2009

sincer, od tejto soboty 27.6

sincerity
22. jún 2009

tak to je ta lepsia alternativa, som sa zlakla, ze uz robis 😕

lilienka13
22. jún 2009

orsulka: moj otec je od Svidnika, takze rusnak jak sa patri 😀 a mama je z Tahanoviec, to je dedina, ale zaroven aj cast Kosic 🙂

orsulka
autor
22. jún 2009

lili...ano poznam......hihihihi....moja babka sa narodila na Ukrajine 😀 😀 😀

ale to stretko u teba plati tiež...vsak??????? 😕

lilienka13
22. jún 2009

no zatial ano, dufam, ze mi do toho nic nepride, ale ja asi skor pridem bez muza ... jeho chaty, kde nikoho nepozna velmi nenadchynaju 😅

orsulka
autor
22. jún 2009

lili...to je v pohode.....ani mojho 😀 😀 ale kedže bude blizko nás, tak nas urcite dojde na chvilku pozriet....teda ak bude sam chcieť, nemienim ho nutiť 😉 😉

marmite
22. jún 2009

Ahoooojte babenky... 🙂)))

Po dlhej dobe sa ozyvame a dali ste mi riadne zabrat aby som vsetko precitala a zistila ako sa kto ma. Stahovali sme sa konecne do nasho prerabaneho domceka, roboty sme mali vyse hlavy, malinka Lucka na mojom krku (v klokanke) naplno pomahala, no a pred par dnami nam zapojili net, tak uz veselo brazdim konika.
Adu - mrzi ma, ze to takto skoncilo, velmi silno som na Teba myslela, hoci som si presla podobnym, ale i tak sa to neda porovnat a zimomriavky mi vsade behaju.
Vsetkym vam baby sklanam poklonu ako to dobre zvladate. Ste tu dobra partia... 😉
Ivkaj - potichuuucky sa veeeelmi tesim ako pekne napredujete. Vela, vela stastia prajem drobcekom.
Dracek - no Ty si veru ina bojovnicka a tym co si si preskakala, to veru nie je ziadna sranda. Silno drzim Tvojmu chlapcekovi palceky, aby bol zdravucky a uzasny po mamine.. 🙂
Nelia, Orsulka, Labutienka, Sincerity, Lilienka, Laxity - vsetky ste tu urobili velke kroky vpred a vytuzeny drobcek je tusim tento rok na spolodenie ako vysity. To mi verte, lebo tento rok je plodnyyyyyy... Na Vianoce tu kazda budete mat nejake to cisielko vedla mena... 😵
A vlastne co som chcela. Ked sa Lucinka narodila, tak som sa gynekologa pytala, ze po cisarskom kolko mame mat pauzu, pokial dame zelenu druhemu mimcu. Povedal, ze pol roka neotehotniet. No pol roka je predo dvermi a tak sme si povedali, ze pozor si uz nebudeme davat. A tak sme prve nase plodne dni tento vikend vyuzili... Tak som sa chcela spytat, ci mozem naspat k vam, hoci nie som bezradna snazilka, ale v podstate snazilka uz som... 😅 Nemam casu hladat si novu temu a spoznavat nove babenky.

ivkaj
22. jún 2009

Marmite, to víš že se klidně přidej;o) Je až neskutečný jak ten čas letí, přijde mi to jako včera co jte zjistili, že budete mít Lucinku a teď už jí je skoto půl roku 😵

Kočky, děkuju za podporu, všechny pozdravy embýskům poctivě vyřizuju. Tak snad s námi zůsatnou. Ale musím se přiznat, že celodenní válení mi začíná lézt na mozek. A kdyby jste viděly některé programy co jsou v telce, hrůůůůůůůůůůza 😝

orsulka
autor
22. jún 2009

ivkaj....hihihihihihih......tak to ti verim, ja som stym ležaním bola na tom podobne.....vsetko ma už tlacilo 😀 😀
ale vydrž, a vysledok bude stáť za pár "preležanín"...hihihihihih

marmite.....................jaskáááááááááááááá....tak staronová snažilka vitaj spat..... 😉 nikoho ty nehladaj, nikoho nesleduj, ved tu si DOMA 🙂 a som rada, že sa vam dari 🙂)))))

nelia
22. jún 2009

Marmite, ahoooooooooooj... nič nové si veru nehľadaj, my Ťa medzi sebou veľmi radi vidíme 🙂 🙂 .. a možno tentokrát budeme tehuľkovať s Tebou 😉 🙂
Ivkaj, tak to doma nejako vydrž 😎 .. a kedy sa chystáš späť do roboty? Počkáš na výsledok a potom uvidíš?

adulik76
23. jún 2009

vitaj marmit, to je dobre, že si späť

inak, dobré ránko, prajem

orsulka
autor
23. jún 2009

dobre ranko prajem....vsetkym vam.......stále zamračene.... 😒 😒 ale dnes sa konečne vrati moja polovičkaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 včera mi volala priamo z koncertu...hihihihihih....som si spievala s telefonom 😀 😀 😀

nelia
23. jún 2009

Dobré ránko 😉
Orsulka, a nezmokol moc na tom koncerte?

orsulka
autor
23. jún 2009

nelia...ja ani neviem, o daždi nič nevravel, len mi ručal do telefonu spolu s Depeche, že som viac pocula jeho "spev-rev" ako depeche 😀 😀 ale dnes rano vo Fun-ku citali sms-ky, co ludia pisali o koncerte, a z toho som vydedukovala, že asi prsalo...ale ci vela, alebo malo...neviem...dnes sa dozviem 😀

marmite
23. jún 2009

Dobre ranko prajem... 🙂

Dakujem baby, tesim sa... 😵 Nie ze by som tu bola od rana do vecera, ale obcas za den nakuknem...
Nelia - to tehulkovanie s vami asi nehrozi, Lucinka nam trvala rok a pol pokym sme sa k nem dopracovali, tak este mame cas... 😉
Musi byt velmi nizky tlak, lebo uz dvakrat sa mi dnes zatocila hlava v sede... To asi nie je nic moc...

orsulka
autor
23. jún 2009

marmit....malinka je užasna....to aby som nezabudla napisať, pozerala som album 🙂))) kedže ja som dosla trochu neskor, prosim ťa, ty si otehotnela normalne????? alebo s "pomocou" ?????
no a možno toto druhe babo bude, že sa ani nenazdáš 😉

marmite
23. jún 2009

Orsulka - dakujem, si zlata.. Nakoniec normalne... Chceli sme to zacat riesit cez doktorov, ale Lucka nas predbehla... Vysetrenia nam porobili a zistili nieco so stitnou zlazou, ale i tak to Lucku nezaujimalo... 😀 No a s druhym babom to sice moze byt aj hned ale skor si myslim, ze si nan pockame... 😉

nelia
23. jún 2009

Marmite, veď aj nám to možno ešte nejaký ten rok potrvá.. ktovie 😕 .. ja verím, že do konca roka tu budeme všetky tehuľky spolu s Tebou 🙂 🙂
Momentálne ma trocha bolí bruško.. mrcha má prísť až začiatkom budúceho týždňa a už teraz ma trápi, potvora jedna 😠 😝

orsulka
autor
23. jún 2009

hihihih...na včerajsom stretku so snažilkami z PD...bolo nas pat.....máme už jednu čerstu tehulku...a postupne stimulijeme, aj pojdeme na OPU a vklad.....tak sme sa dohodli, že už sa to rozbehlo a teraz budeme rad radom postupovat ako tá prvá...mne to vychádza na najneskor, takže ja budem vraj "čerešnička na dorte"...!!! 😀 😀

nelia
23. jún 2009

Orsulka, tak my sa k vám tiež pridáme, dobre??? 🙂 🙂

lilienka13
23. jún 2009

ahojte babulky, dnes som sem prisla az teraz, mala som cely den kopec roboty, ale nakoniec sa mi podarilo utrhnut par chvil pre vas ... 😀

marmite: vitaj medzi nami dievcatami 😉 ... jasne, ze sa mozes pridat, budes nas jasny priklad, ze sa to da ... 😵

orsulka: tak pekne odkukaj ako sa to robi a potom daj vediet... 😉 😀 ... myslim, ze sa budeme velmi radi ucit 😉

ivkaj
23. jún 2009

Ahojte, tak sem si dneska udělala "výlet" k zubaři (byla jsem už dlouho objednaná a nechtělo se mi preventivní prohlídku rušit) a protože mi nenašel žádný kaz,tak jsem si koupila nové tenisky. Stejně sem je potřebovala 😎

Marmit, a na tu štítnou žlázu něco bereš nebo ne?

Orsul, já myslím, že ty jsi jeden velký dort sama o sobě😉

Lili, to tě v práci pořád tak honí?

Adu, ty i doma vstáváš s manžou tak brzo? Ty jsi vzorná, mě sice manža vstává v 6,ale já se vyhrabu z postele až kolem půl osmé. Jsi prostě vzorná žena 😵

Nelia, kdy ty vlastně vyrazíš do CARu?

Poraďte mi, v pondělí má manža svátek a // by byl asi nejhezčí dárek. Jenže to bude 11den od OPU a 9 den od ET a já nevím jestli to nebude moc brzo 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre