Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
24. máj 2011

@orsulka čaves, no mala si pravdu, keď som bola tehu, tak som sa šikovne vyhla, ale teraz...nuž, platia ma aj zato, tak to musím vydržať, poprípade "odgrcať".... bléééééé

nelia
24. máj 2011

@adulik76 no teeeeeeda.. chúďa moje 😔 ... tak si nabudúce daj aspoň klobúk na hlavu... taký maskáčový 😀 😀

@orsulka ono to potrebuje čas a vlasy prestanú padať, neboj... a pár ich medzičasom aj dorastie 😉
@zabka60 v období mrchy to máme vždy ťažšie, ale hlavu hore a netreba sa vzdávať... raz tam tie // určite budú!!! 😉

zabka60
24. máj 2011

@nelia to pevne verim a premyslala som dnes ci by sme nesli s mm do car do martina do iscaru...ale niesom si ista neviem.. 😖

bublinkaa2
24. máj 2011

Ahojte babenky... 🙂

Vsetkych vas tu srdecne pozdravujem... Nejak som upustila od konika, niet akosik casu... Zahrada, kvetinky a pod... Len som prisla oznamit, ze sme dalsiemu snazeniu dali zelenu, akurat tieto dni mame plodne, tak nam drzte palce... Vsetky vysledky s vysetreni boli v poriadku, tak doki nema namietky... 🙂
S malou Luckou si jej anginy este uzivame, hoci od januara do zaciatku maja sme mali pauzu, velky pokrok... Ale min.tyzden nas to zase tak velmi skolilo, ze 40-tky horucky, dva dni vobec nejedla chudiatko a doktorka sa jej mandli tak zlakla, ze nas poslala do nemocnice... ☹ Tak sme si znovu odbili uzasnu nemocnicu, ranne odbery krvy a pod. No strach. Ale uz sme doma, ok a dufam, ze sa to tak skoro nezopakuje... tfuj tfuj tfuj
Vsetkym detickam - babatkam posielame pusinku... 🤐

ivkaj
24. máj 2011

@adulik76 tak příště cvičit ve stínu 😉

@nelia to je fajn, že ste v Londýně měli i čas na shoping ;o) Co v práci, pořád toho máš tolik nebo už přijali nějakou posilu?

@orsulka mamina je v důchodu, že má čas ti kažý den pomáhat?

adulik76
24. máj 2011

@ivkaj to by som si tie stromy musela najprv nasadiť..... 😖

nelia
25. máj 2011

Dobré ránko 🙂

@ivkaj v práci mám toho tak akurát, sem-tam je toho viac, ale vôbec mi to nevadí... celkom ma moja práca baví, takže pohodička a aspoň mi deň rýchlejšie ubehne 🙂

@bublinkaa2 tak tfuj, tfuj, tfuj, nech to vyjde!!! Ja som momentálne tiež v období ovulky a nadávam na ňu, že mešká... ešte sa síce nesnažíme, ale o 2 týždne ideme na dovolenku a vyzerá to tak, že aj s blbou mrchou, keďže ovulka mešká 😠

@zabka60 verím, že je to ťažké rozhodnutie (aj my sme to zažili), ale len prvá návšteva je ťažká, potom je to už také prirodzené 😉 ... len sa na tom musíte zhodnúť obaja, lebo do niečoho sa nasilu tlačiť nemá zmysel...

orsulka
autor
25. máj 2011

krásny den prajem 🙂
@ivkaj mamina je dochodkyna, ale ona pracuje v krčme...ale týžden robi a týžden má volno...ked má volno, maká u mna 😀 😀 😀 😀 😀
@bublinkaa2 tak ja veeeeeeeeeeeeeeelmi držim palčeky......velmi.........a malinkej posielam bostek 🙂))))))

zabka60
25. máj 2011

@nelia samozrejme...len ja by som chcela babatko prirodzene,ostatne by som volila ako posledne sance ale vsak nejdeme robit unahlene zavery.uvidime co nam povedia

ivkaj
25. máj 2011

@nelia zase dovolená?!? Teda jak ty to děláš? Kam máte vlastně namířeno?
@orsulka tak to je mamča hodná, že takhle pomáhá. Možná proto my máme jen Kryštofa, když nemáme vhodné pomocníky;o) Stejně už se na ty vaše drobky moooc těším, až je uvidím 🙂

sisidani
25. máj 2011

Ahojky,zdravím všechny maminky,dětičky i sanžilky.

@bublinkaa2 drřím moc pěstičky do dalšího snaženíčka. 😉

Já mám za sebou tripl a díky Bohu všechno vpořádku. Tento týden jsem byla i na sono s miminkovým srdíčkem a taky vše v pohodě.
Eliška nám roste jak z vody a už se na miminko moc těší, však uvidíme pozdějc až se drobeček narodí.

Mějte se všechny moc hezky.

ivkaj
25. máj 2011

@sisidani no páni, ty už máš půlku těhu za sebou. Doufám, že tě nic netrápí a náležitě si to užíváš. Necháte si říct pohlaví nebo se necháte překvapit?

nelia
25. máj 2011

@ivkaj ideme do toho Rumunska.. iba na 5 dní... nebudeme sa síce kúpať, ale mrcha mi bude aj tak vadiť 😠 .. no čo už...

@sisidani ahoj moja... no veru, už máš polovičku za sebou... to je paráda... len tak ďalej!!!! Eliške posielam pusinku 😉

nelia
26. máj 2011

Dobré ránko 🙂
Včera sme boli v divadle na Caveman-ovi... hral to celé jeden chlap (čech), bolo to o rozdieloch medzi mužmi a ženami... a zahral to perfektne.... mali sme fakt skvelý večer 😵 😵

sisidani
26. máj 2011

@ivkaj ne pohlaví si říct nenecháme,i u Eliška to bylo překvápko. No už je to těhu v pohodě, ze začátku mi nebývalo dobře a byla jsem hodně unavená. Teď mi zase vadí horko, ale s malou ven musím.
@nelia Jojo, letí to maličké už se začíná vrtět v bříšku, je to fajn pocit. Pusinku jsem předala.
Užijte si moc dovolenou, hlavně ať máte hezké počasí 😉 .
My jedeme zítra na týden na chalupu, tak to bude taky dovolená.

nelia
26. máj 2011

Jak som minule spomínala, že som zabudla volať pre výsledky z toxoplazmózy doktorke... dnes ma to napadlo a zavolala som - a mám to pozitívne!!!!! Tak v pondelok idem na opakovaný odber a potom na infekčné 😒 .. @sincerity ty si si to nakoniec dala urobiť?

orsulka
autor
26. máj 2011

@nelia no tak kurnik...verím, že tu je pes zakopaný....!!!!!! vyliečiť, otehotnieť a porodiť.........!!!!!!! to je rozkaz.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelia
27. máj 2011

@orsulka vykonám!!!!! 😉 ... 😀 😀 ... ale neviem, či tu môže byť pes zakopaný... lebo vraj to ohrozuje tehu iba vtedy, ak tá choroba práve prebieha... ak som ju prekonala dávnejšie, tak by to nemalo mať vplyv.. ale ktovie, infektológ (či ako sa volá) mi hádam povie viac 😨 ... mimochodom krásna fotka 🙂 🙂

ivkaj
27. máj 2011

@nelia no to jsou mi teda zprávy 😕 A co ta krev, výsledky budou kdy?

Včera jsem si užila kosmetiku;o) Mršnouse hlídal táta v práci a já měla hodinku na relax. Jsem zvědavá jeslti bude mrňous takový společenský až bude větší. Zatím rozdává všude úsměvy (teda musí být vyspaný a najezený), je to hotová reklama na dítě. Včera dokonce jedna kolegyně říkala P. že kdyby věděla, že budou mít mimčo takovýho pohodáře, tak si hned nějaké pořídí 😵

nelia
27. máj 2011

@ivkaj to je super, že je malý taký zlatunký 😵 😵 ... už sa na neho moc teším.. a na všetky ostatné deti.. a samozrejme aj na vás a vaše polovičky 😵
Výsledky mali byť o 2 týždne, čo bolo včera.. majú mi to poslať poštou, tak uvidíme...

laxity
27. máj 2011

ahojte baby 🙂

ja vás nestihnem prečítať, aspoň čo som zahliadla @nelia výsledky sú zlé, tak verím, že sa to dá čoskoro do poriadku a šup šup na to 🙂 @sincerity mala výsledky v poriadku, teraz má toho veľa, škola-celý týždeň chodila do Nitry a skúšky ale ona Vám určite napíše 😉

@ivkaj užívaj si to moja 😀 , keď si začne presadzovať svoje, neviem či bude hádzať také úsmevy 😀 ale prajem vám, aby bol aj naďalej taký pohodový ako je 🙂 to u Naty nehrozí, tá si vie povedať 😀 ale je úžasná 😀

@sisidani som zvedavá či bude Eliška žiarliť 😕 bo poznám také prípady, keď trojročný sa chcel nosiť na rukách pretože aj jeho malinká sestra sa nosí 😀, príjemné tehu naďalej a nech je len a len všetko v poriadku

My sa máme fajn, sme zdraví, Natálka rastie, vymýšľa....všetko rozumie, najlepšia je keď ide tato do práce, tak už mu podáva topánky alebo príde k šuflíku, že chce tyčinky 😀 a veľa veľa toho má...a jazyk nie a nie sa jej zastaviť 😀 a to ešte nerozpráva 😅

pekný víkend prajem všetkým 🙂

adulik76
28. máj 2011

čaute, nejak nestíham sa venovať aj koňovi.... len tak - tak, čo stíham prečítať, ale už nezostáva čas na písanie. V robote je toho dosť, teraz budem mať zasa nového šéfa, tak....
Už sa na Vás teším, aj na všetky prírastky 🙂 , maťova účasť je otázna, uvidíme ako sa stihne naučiť na tie štátnice a podľa toho buď príde, alebo nie.

sincerity
30. máj 2011

ahojte babulky moje.

tak tyzden v skole som akotak prezila, bolo to hrozne ako vzdy, mali sme to tentokrat skoro vzdy od 7 do 7 vecera.

@nelia to ma mrzi... ja mam vysledky v poriadku, aspon tak povedal lekar lax. Vobec s tym nemam skusenosti, snad sa to da doporiadku. Na druhej strane, mozno prave toto ochorenie bolo na vine.

ostatne babulky pozdravujem, citala som vsetko, sak uz ani nepamatam co ste popisali 😀

mne teraz zacina skuskove, tak sa vobec netesim....

a ze som sa uz zacala ucit, posielam obrazok pre pobavenie (kto nevidel na facei) 😀

adulik76
30. máj 2011

@sincerity to na teba dohliadajú, aby si sa učila, že????? 😀 😀 😀

nelia
30. máj 2011

@sincerity super foto 😉 😵 😵 ... no o tej toxoplazmóze som čítala všeličo, ale väčšina tvrdí, že už prekonaná toxoplazmóza nemôže ohrozovať tehu (iba aktuálne prebiehajúca) - a keď ju raz prekonáš, protilátky Ti v krvi ostanú a už ju viac nedostaneš.. tak neviem... som zvedavá, čo povie infektológ - no teraz musím čakať 7-10 dní na výsledky nového odberu..

rienok
30. máj 2011

ahojte, chcem sa spýtať koľko pokusov IVF už máte za sebou? ja mam za sebou 6.IVF - neuspešne tak som si prišla pre trochu motivácie. dakujem vopred 🙂

sincerity
31. máj 2011

@adulik76 no neviem, ci dohliadaju, skor otravuju a zdrziavaju ma pri uceni 😀

@nelia no tak som zvedava, co ti povedia. moc o tom neviem.

@rienok osobne mam za sebou 2 x IVF, z prveho nic nebolo, po druhom som ostala tehotna, ale nevydrzalo to hned v zaciatkoch. Na jesen/zimu planujeme KET. Ani raz si neostala tehotna? Viete priciny? Neboj, motivaciu a optimizmus Ti urcite dodaju tu kocky, ktore uz maju krasne babatka 😉

noemarta
31. máj 2011

ahojte babule,
tiez akosi nestiham kona, ked nepracujem,tak sme stale vonku 😉
Nasa Nelinka ma dnes svoje prve meninky 😉 rastie ako z vody, stale sa koji, papa vsetko, co nezje ju.... a chvala bohu sme zdravi.
@sincerity pohlad na teba, jak za starych, teda hlavne mojich studenskych cias, hi hi
😉
@nelia neviem preco, ale presne som si to myslela ze ti to vyjde pozitivne, a poviem ti, ze to je kamen celeho urazu !!!
Moja mama toto mala po mne,vedela otehotniet ale hned potratila, mala to takto dvakrat. A potom jej tiez niekto poradil,aby si dala spravit toxoplazmozu, a samoska ju mala, takze to vobec nie je v tom, ze ked si to prekonala tak to nema na otehot.ziaden vplyv, musis sa preliecit. Mama sa preliecila a potom hned otehotnela a vsetko bolo o.k. 🙂 takze som rada, ze sa na to doslo, verim ze sa to da doporiadku a budes tento rok tehu, huraaa 🙂
Ostatne pracantky, mamicky i snazilky zdraviiiim 🙂

ivkaj
31. máj 2011

Ahojte;o)

@sincerity a jde ti to učení potom aspoň líp 😎 Stejně jsi dobrá, já už bych se k nějakému učení prostě nedokopala 😅
@noemarta to jsme na tom podobně, většinu času se snažím trávit s malým venku. I když teď jak jsou vedra jsme spíš schovaní doma.
@adulik76 pozdravuj maťa a ať mu to učení leze pěkně do hlavy.

@rienok nám vyšlo těhu až na 3.IVF

nelia
31. máj 2011

@noemarta dík za povzbudivé slová... verím tomu, že sa to prelieči a potom to už pôjde hladko... ešte mi majú prísť tie výsledky z hematológie...
Inak baby pravdu povediac sa teraz modlím, aby som tehu nebola... lebo doteraz sme od potratu stále dávali pozor, no akurát počas ovulky nám to "ušlo" 😀 ... takže radšej by som si tú toxoplazmózu chcela doriešiť, takže tak ...

@rienok ja osobne mám za sebou iba 1 IVF (po 6-ročnom márnom snažení), ostala som síce tehu, ale od začiatku som mala problémy a v 8tt to skončilo... potom som síce 2x otehotnela prirodzene, ale zase to skončilo zle... Všetky baby tu už majú čo-to za sebou a predsa sme nestratili ani chuť ani motiváciu a hlavne nie nádej!!! Takže si tu správne 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre